Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Svetová aktualizácia Microsoft Flight Simulator 3 príde: Čo očakávať

Svetová aktualizácia Microsoft Flight Simulator 3 príde: Čo očakávať 1

Ako sme sľúbili, tím v štúdiu Asobo zaviedol aktualizáciu World Update 3 pre Microsoft Flight Simulator. Väčšina hráčov Flight Simulatoru už vie, kam sa v tejto aktualizácii chystáme, ale v prípade, že ste zmeškali mesiace príprav na toto vydanie, World Update 3 pridáva dlhý zoznam zaujímavých miest do Veľkej Británie a Írska. Ako väčšina aktualizácií, aj my dostávame niekoľko opráv chýb a optimalizácií, ale hlavným ťahákom budú určite tieto nové body záujmu.

V skutočnosti existuje toľko nových zaujímavých miest, že je ťažké ich tu všetky uviesť. Sú však uvedené v poznámkach k opravám, ktoré Asobo Studio zverejnilo pre aktualizáciu World Update 3 cez na Microsoft Flight Simulator webové stránky. Môžete si tiež pozrieť niekoľko nových miest uvedených v upútavke na aktualizáciu World Update 3, ktoré sme vložili nižšie.

Asobo Studio hovorí, že do hry pridalo „viac ako 70 vlastných orientačných bodov a bodov záujmu“, ale to nie je všetko, čo sa pridáva. Získavame tiež „3D fotogrametriu s vysokým rozlíšením“ pre Birmingham, Bristol, Cambridge, Londýn a Oxford. K dispozícii sú aj nové letiská-Barra, Liverpool, Land’s End, Manchester-Barton a Out Skerries-, ktoré boli „starostlivo ručne vyrobené“.

Hráči sa budú môcť zúčastniť aj ikonického letu na severných ostrovoch a nových výziev na pristátie na súostroví Shetlandy a v juhovýchodnom Anglicku. Pokiaľ ide o opravy, Asobo Studio tvrdí, že opravil niekoľko zlyhaní, zrušil niektoré hroty v teréne a okrem iného vyriešil množstvo problémov týkajúcich sa nedávno spusteného režimu VR v hre.

Svetová aktualizácia 3 teraz žije Microsoft Flight Simulator, tak aktualizujte svoju hru a potom zamierte na trh a uplatnite si nárok na balík pre Veľkú Britániu a Írsko, ktorý je pre všetkých hráčov zadarmo.