Súpravy LG V60 ThinQ 5G sú doteraz na najväčšom displeji LG spolu so záznamom videa v rozlíšení 8 000 k

Súpravy LG V60 ThinQ 5G sú doteraz na najväčšom displeji LG spolu so záznamom videa v rozlíšení 8 000 k 1

Spoločnosť LG predstavila svoje V60 ThinQ 5G smartphone a zabalí sa do doteraz najväčšieho displeja spoločnosti – obrovský 6,8-inch OLED displej s plným výhľadom od okraja k okraju. Displej je tiež vybavený snímačom odtlačkov prstov na displeji. Napriek tomu, že sa model V60 balí do skutočne veľkého displeja, necíti sa neochotne držať. Vďaka novému dizajnu kombinácie kovu a skla sa tiež cíti veľmi dobre.

Na pomoc pri napájaní tohto obrovského displeja spoločnosť LG zabalila do 5, 000 mAh batéria, o ktorej spoločnosť LG tvrdí, že vydrží o 30% dlhšie ako G8X ThinQ. Telefón tiež používa správu napájania AI, ktorá automaticky upravuje displej a aplikácie, aby sa predĺžila výdrž batérie. Zahŕňali tiež bezdrôtové nabíjanie a rýchle nabíjanie 4,0 rýchle nabíjanie.

Pokiaľ ide o optiku, LG V60 ThinQ ponúka solídne špecifikácie. Na tento účel je schopný zaznamenávať 8K videa (73680 x 4, Rozlíšenie 320). Pokiaľ ide o fotografiu, ponúka fotoaparát s uhlopriečkou 64 MP nasmerovaný dozadu s dvojnásobným zväčšením orezania s OIS a fotoaparát s širokouhlým uhlom 13 MP. Ale špecifikácie nie sú všetko, takže TBD zostáva, ak sa tieto parametre prejavia v dobrej výkonnosti v reálnom svete. V čase, keď došlo k fotografovaniu smartfónov, bola spoločnosť LG jednou z vedúcich spoločností v balení, ale v poslednom čase zaostávali a radi by sme videli, ako znovu víťazia.

Spoločnosť LG vždy uprednostňovala zvuk rovnako ako optika, takže nie je celkom prekvapujúce, že sa rozhodli zabaliť do V60 celkom štyri samostatné mikrofóny. Na rozdiel od toho, model V50 je zabalený iba v dvoch. V60 ponúka novú funkciu Voice Bokeh, ktorá dokáže rozoznať a oddeliť hlasy od zvukov v pozadí, takže vaše slová vyniknú aj v hlučných prostrediach. Spoločnosť LG tiež zahŕňa vyhradený zvukový konektor a podporu QuadDAC.

Model V60 ThinQ by mal ponúkať rýchly výkon vďaka začleneniu najnovšieho procesora Snapdragon 865 Octacore od spoločnosti Qualcomm a 8 GB pamäte RAM. Spoločnosť LG nás upozornila na skutočnosť, že cena modelu V60 ThinQ 5G sa bude blížiť k rovnakej cene ako cena Galaxy S20 basic, ale s V60 máte 5G. Nakoniec, V60 ThinQ ponúka celkom podobné špecifikácie ako Galaxy S20, ale malo by byť lacnejšie. Pomer výkonu k hodnote bol najväčším predajným miestom modelu V50.

LG V60 ThinQ 5G prichádza s doplnkom Dual Screen zadarmoLG V60 ThinQ 5G je dodávaný s doplnkom Dual Screen

Navyše, keď si kúpite LG V60 ThinQ, príslušenstvo s duálnou obrazovkou sa dodáva s nákupom, čo absolútne zvyšuje hodnotu a univerzálnosť zariadenia. LG V60 ThinQ bude k dispozícii vo výbere „klasická biela“ a „klasická modrá“. Obzvlášť nás trápi modrý model, ktorý vyzerá skvele so zlatými ozdobami. Telefón bude k dispozícii od spoločností AT&T, T-Mobile, USA Cellular a Verizon. Nemáme presné ceny, ale očakáva sa, že sa ceny budú súťažiť. Momentálne nie je slovo o tom, či bude odomknutá verzia k dispozícii.