Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Super Smash Bros Ultimate Aktualizácia 7.0.0 Teraz Žije; Prináša Podporu pre Byleth, Vyváženie Zmien a Viac

Super Smash Bros Ultimate

Nová aktualizácia je teraz žije na Super Smash Bros, Ultimate, zavedenie podporu pre najnovšie DLC obsah, a ďalšie.

Nové 7.0.0 aktualizácia prináša podporu pre konečné Fighter Prejsť DLC charakter, Byleth od Oheň Emblem: Tri Domy, ako aj 11 nových Oheň Emblem: Tri Domy skladby, Tri Domy-zábavnom Duchu doska na Dom, vedúcich a ostatných postáv z hry, “Hrdinských Legacy” Oheň Emblem trasy v Klasickom Režime a podporu pre nové Mii kostýmy Bojovníkov, vrátane Cuphead a Mega Man X kostýmy, medzi ostatnými.

Nová aktualizácia prináša rovnováhu zmeny na niekoľko znakov. Japonský aktualizáciu poznámky sú k dispozícii na Nintendo Japonský webové stránky, zatiaľ čo anglický aktualizáciu poznámky nie sú zatiaľ k dispozícii v čase písania, ale budú sa nájsť tu akonáhle sú uvoľnené.

Byleth nebude konečné DLC znak na prepustenie Super Smash Bros Ultimate. Počas najnovšie Nintendo Direct sa zamerala na hru, tvorca série Masahiro Sakurai potvrdil, že viac znakov, bude prepustený tento rok v druhej Fighter Prejsť. Konečný charakter je naplánované byť prepustený pred koncom roka.

Super Smash Bros Ultimate patrí medzi najlepšie príspevky v sérii, s masívny charakter káder a veľa jediného hráča a multiplayer obsah.

Ale možno ste si všimli niečo, čo v tejto recenzii – výrazný nedostatok sťažností. Dobre, oveľa hry je, samozrejme, berie priamo z Super Smash Bros pre Wii U, vrátane znakov, mnoho animácie a efekty, ale to je všetko. To má toľko nových a zmenených, že to je úplne odlišné od tej hre, a vreckové form factor je ďalší fantastický plus. Super Smash Bros Ultimate naozaj patrí všetko, čo Rozbiť minulosti ponúkol a viac, ale to potrebuje, možno viac nových etáp a kostýmy. Určite by ísť na škodu.

Super Smash Bros Ultimate je teraz k dispozícii na Nintendo Switch po celom svete.

Odoslať