Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Super Smash Bros Ultimate Aktualizácia 7.0.0 Prichádzajúce; By mali Prísť v Najbližších Dňoch

Super Smash Bros Ultimate aktualizácia 7.0.0

Super Smash Bros Ultimate aktualizácia 7.0.0 pre Nintendo Switch bude k dispozícii v priebehu niekoľkých dní, podľa OatmealDome.

Ako vyslaný na Twitter podľa OatmealDome je SSBU Topánok, ktoré archivuje všetky Super Smash Bros Ultimate je pop-up notifikácie, hra je ďalší patch bude vydaná v najbližších siedmich dní. Presný obsah tohto významnú aktualizáciu sú neznáme, vieme však, že Oheň Emblem je Byleth bude vstup do Super Smash Bros Ultimate rozpisu na január 28. Okrem toho tento nový bojovník, novú etapu a nové skladby z Oheň Emblem: Tri Domy bude tiež k dispozícii.

Podľa Nintendo, Byleth nebude konečné DLC charakter prichádza do hry. Počas posledného týždňa Priame, druhý Bojovník Pass bola potvrdená. Tento preukaz bude obsahovať šesť viac znakov, ktoré budú vydané do konca roku 2020.

Predchádzajúce významnú aktualizáciu na Nintendo šialene populárny výtržník, aktualizácia 6.0.0 bola vydaná späť v novembri minulého roka.

Super Smash Bros Ultimate bol prepustený na Nintendo Switch späť do decembra 2018. Je to najväčší Smash Bros, titul, dátum a ponúka viac ako 80 hrateľných postáv.

Odoslať