Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Super lacn├ę 60GB 5G SIM karty spolo─Źnosti Vodafone s├║ iba ┬ú8 za mesiac

vodafone 60gb 5g sim lacn├Ż obchod

Dobre, preto ste si k├║pili telef├│n bez SIM karty 5G a chcete si vyzdvihn├║┼ą 5G SIM kartu. Na┼í┼ąastie pre v├ís, pr├íve teraz je od spolo─Źnosti Affordable Mobiles neuverite─żn├í dohoda, ktor├í v├ím d├í neuverite─żn├Żch 60 GB d├ít s 5G pripojen├şm za pouh├Żch ┬ú8 za mesiac.

Zah┼Ľ┼ła neobmedzen├ę texty a min├║ty spolu s neobmedzen├Żmi r├Żchlos┼ąami prenosu d├ít. Dohoda tie┼ż zah┼Ľ┼ła tri mesiace slu┼żby Vodafone Secure Net na trochu dodato─Źnej ochrany online (preto┼że s 60 GB d├ítami, ktor├ę m├íte k dispoz├şcii ka┼żd├Ż mesiac, si ur─Źite urob├şte trochu prehliadania).

P├┤vodn├í cena tejto ponuky je 20 GBP mesa─Źne, ale 144 GBP vr├íten├Żch pe┼łaz├ş kles├í cena na menej ako tenner mesa─Źne. Budete v┼íak musie┼ą po┼żiada┼ą o vr├ítenie pe┼łaz├ş, ─Źo by ste urobili v konkr├ętnych intervaloch po─Źas 12-mesa─Źn├ęho obdobia po prijat├ş mesa─Źnej fakt├║ry (maloobchodn├şk po┼íle ─Ćal┼íie pokyny t├Żkaj├║ce sa reklam├ície po prihl├ísen├ş).

Za 12 mesiacov sa tie┼ż oplat├ş pozrie┼ą sa na pl├ín Vodafone Red Entertainment a tie┼ż so 60 GB d├ítami pri 5G r├Żchlostiach. Stoj├ş to ┬ú50,50 viac, ─Źo predstavuje 13,50 GBP mesa─Źne, ale dostanete zadarmo 1- ro─Źn├ę predplatn├ę slu┼żby Spotify Premium, Amazon Prime Video, teraz TV alebo Sky Sports. Pozrite si tento z├íbavn├Ż pl├ín na dostupnej mobilnej str├ínke.

Ak vynech├íte obchodn├║ ponuku spolo─Źnosti Affordable Mobile s kapacitou 60 GBdata / 8 GBP, zistili sme, ┼że Mobiles.co.uk pon├║ka rovnak├║ zmluvu s Vodafone 5G, ale za ┬ú80,50 za mesiac namiesto toho s hotovos┼ąou 138 GBP.

Ak d├ívate prednos┼ą viacer├Żm ├║dajom, pre─Źo si nev┼íimn├║┼ą na┼íe najlep┼íie ponuky neobmedzen├Żch d├ítov├Żch SIM kariet? Pr├íve tu zaokr├║h─żujeme najlep┼íie ponuky pre SIM karty.

Tagy:

  • telef├│ny

Note: Ke─Ć nakupujete prostredn├şctvom odkazov na na┼íej str├ínke, m├┤┼żeme v├ím zarobi┼ą prov├şziu, a to bez ─Ćal┼í├şch n├íkladov. Toto nem├í vplyv na na┼íu redak─Źn├║ nez├ívislos┼ą. U─Ź sa viac.

Somrata sk├║ma a p├ş┼íe o najlep┼í├şch technologick├Żch obchodoch, aby pomohla ─Źitate─żom robi┼ą inteligentn├ę a informovan├ę rozhodnutia o k├║pe. Je odborn├ş─Źkou na pr├şslu┼íenstvo a posudzuje aj prenosn├ę po─Ź├şta─Źe, telef├│ny, zvukov├ę zariadenia a ─Ćal┼íie zariadenia.

Posledn├ę pr├şbehy Somrata Sarkara:

  • Super lacn├ę 60 GB SIM karty spolo─Źnosti Vodafone s├║ iba ┬ú8 za mesiac
  • Najlep┼íie Samsung Galaxy Pr├şpady S20 a S20 Plus
  • Najlep┼íie Samsung Galaxy S20 ponuky: S20, S20 Plus a S20 Ultra