Super Boy, ako premeniť váš smartphone na GameBoy

Vďaka konektoru Micro-USB Super Boy umožňuje vášmu smartfónu stať sa Game Boy na všetky efekty. Doplnok, narodený od apríla blázna Hyperkin, podarí sa im, aby boli kompatibilné staré kazety Game Boy a Game Boy Color pomocou smartfónu,

Super chlapec 1

Ak ste stále žiarli, uložte prachové kazety, pravdepodobne so záchranou Pokémon s Mew na úrovni 100, toto môže byť produkt pre vás.

Príslušné príslušenstvo je nastaviteľný tak, aby vyhovoval rôznym modelom smartfónov a jeho predok pripomína historickú prenosnú konzolu Nintendo. Počas E3 2016 spoločnosť Hyperkin predstavila príslušenstvo a rozhodla sa použiť ho ako vývojový balík.

Zdá sa, že Hyperkin chce urobiť Super Boy skutočnou prenosnou konzolou, môžete spustiť staré tituly Game Boy a tiež nové nezávislé projekty, Dátum debutu produktu je naplánovaný na v decembri. Bohužiaľ nie sú k dispozícii žiadne správy o verzii prispôsobenej pre iOS.

Super chlapec 2

Ak chcete zostať informovaní o novinkách týkajúcich saE3 2016 môžete sa na nás pozrieť stránka venovaná veľtrhu v Los Angeles. V očakávaní, že Super Boy bude v práci, necháme slovo na vás: páči sa vám nápad?