Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Sugerencia: Ako nastaviť alebo zmeniť svoje užívateľské meno na telegrame

Prispôsobenie aplikácií, ktoré používame, je dôležité na ich úplné preskúmanie. V prípade telegramu môžeme nakonfigurovať veľa prvkov tak, aby bola táto aplikácia prispôsobená tomu, čo chceme, a predovšetkým tomu, čo potrebujeme.

Používateľské meno na telegrame je pre vás dvere, aby ste mohli priamo kontaktovať kohokoľvek a nemuseli by ste objavovať žiadne informácie. Toto je možné nastaviť v čase počiatočného nastavenia alebo neskôr. Zistite, ako nastaviť alebo zmeniť svoje používateľské meno na telegrame.

Zmena užívateľského mena telegramu

Ďalej vylepšujte telegram

Používateľské meno Telegram je určite najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako nájsť niekoho prítomného. Pri definovaní tohto prvku je možné ho nájsť v globálnom vyhľadávaní, a tak začať konverzáciu, a to aj bez priradenia kontaktu.

Keď je telegram sada po prvýkrát môže užívateľ definovať meno používateľa, nie je to však povinný prvok. Neskôr ho môžete kedykoľvek definovať alebo zmeniť.

Zmena užívateľského mena telegramu Zmena užívateľského mena telegramu

Definujte nové užívateľské meno

Začnite tak, že otvoríte ponuku Telegram kliknutím na pravý horný roh okna 3 riadky, ktoré sú prítomné. Potom v aktuálnom zozname vyberte možnosť Nastavenia a potom v novej oblasti jednoducho kliknite na príslušnú možnosť užívateľské meno, ak je definovaná.

Zobrazí sa oblasť na zadanie používateľského mena. Potvrdzuje sa ihneď po jeho napísaní a nemusí byť k dispozícii. Ak k tomu dôjde, zobrazí sa červená správa označujúca túto nedostupnosť.

Zmena užívateľského mena telegramu Zmena užívateľského mena telegramu

Zmeňte tento parameter v tejto vynikajúcej aplikácii

Môžu písať požadované meno, až kým nenájdu dostupné meno. Toto je zobrazené zelenou správou a označuje dostupnosť. Ak bude prijatá, po kliknutí na klávesnicu v poriadku sa tiež predpokladá. Ktokoľvek môže začať konverzáciu s odkazom https://t.me/ (zmena k sade).

Od tohto okamihu bude môcť každý používateľ vyhľadať a začať konverzáciu pomocou jednoduchého vyhľadávania. Je potrebné poznamenať, že ak sa zmení meno používateľa, súčasné konverzácie nebudú ovplyvnené.

Ďalšie tipy na používanie telegramu