┼átudenti si vymie┼łaj├║ AirPods, aby mohli medzi sebou hovori┼ą v triede

V poslednej dobe sa ┼żiaci st├ívaj├║ chytrej┼í├şmi komunik├íciou medzi sebou v triede. V ten de┼ł sme si navz├íjom p├şsali ru─Źne p├şsan├ę pozn├ímky, ale v─Ćaka technol├│gii na┼íli ┼ítudenti ├║┼żasn├Ż nov├Ż sp├┤sob, ako to urobi┼ą. Zoberme si napr├şklad posledn├ę zdie─żan├ę video Twitter,

V tomto videu si dvaja ┼ítudenti navz├íjom vymie┼łaj├║ jednu stranu svojho AirPodu. Potom nap├ş┼íu spr├ívu, ktor├║ chc├║, na svoj mobiln├Ż telef├│n a po┼íl├║ ju prostredn├şctvom SMS, ─Źo znamen├í, ┼że ostatn├ş pou┼ż├şvaj├║ci in├ę sl├║chadl├í bud├║ m├┤c┼ą po─Źu┼ą, ─Źo hovoria. Video ukazuje ┼ítudentov pomocou slu┼żby Google Translate, ale mysleli sme si, ┼że by malo fungova┼ą s takmer ka┼żdou aplik├íciou, ktor├í podporuje prevod textu na re─Ź.

Nie sme si preto ist├ş, ak├í ├║─Źinn├í je t├íto met├│da ─Źetu. Napokon, ak prinesiete mobiln├Ż telef├│n, m├┤┼żete okam┼żite odosiela┼ą textov├ę spr├ívy. Domnievame sa v┼íak, ┼że je to st├íle celkom nov├Ż a d├┤myseln├Ż n├ípad, ktor├Ż m├í potenci├íl na ─Ćal┼íie pou┼żitie, ktor├ęmu ├║plne nerozumieme.

Deti si vymie┼łaj├║ AirPod v triede a potom pomocou textu hovoria a rozpr├ívaj├║ bez hovorenia. pic.twitter.com/moLxK1rzbv

– Zoomer Trends (@LouisAnslow) 21. janu├íra 2020

Tie┼ż sme si mysleli, ┼że by to mohol by┼ą dobr├Ż sp├┤sob, ako podv├ídza┼ą testy, pri ktor├Żch si odpovede a pokyny m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą zakryt├şm AirPodu vo va┼íich u┼íiach, nie samozrejme t├Żm, ┼że toto spr├ívanie tolerujeme.

Publikovan├ę v Pre─Ź├ştajte si viac o ,, a. zdroj: Imora