Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Stretnutie priate─żov sa ofici├ílne deje v HBO Max tento m├íj

Stretnutie priate─żov sa ofici├ílne deje v HBO Max tento m├íj 1Napriek tomu, ┼że pred viac ako 15 rokmi do┼ílo k uspokojiv├ęmu a emocion├ílnemu z├íveru, o telev├şznej rel├ícii ÔÇ×PriateliaÔÇť sa e┼íte st├íle hovor├ş, kde sa mnoh├ş t├║┼żia po op├Ątovnom stretnut├ş. Dobrou spr├ívou je, ┼że ak ste ve─żk├Żm fan├║┼íikom priate─żov a radi by ste videli, ako sa herci dostan├║ sp├Ą┼ą dokopy, m├íte ┼í┼ąastie.

HBO ned├ívno ozn├ímilo, ┼że tento rok v m├íji sa stretnutie priate─żov uskuto─Źn├ş ofici├ílne, aj ke─Ć nie nevyhnutne tak, ako si mysl├şte. Potvrdil to Kevin Reilly, hlavn├Ż obsahov├Ż referent pre HBO Max, ktor├Ż povedal: ÔÇ×H├ídaj, ┼że by si to mohol nazva┼ą t├Żm, kde sa v┼íetci vr├ítili – stret├ívame sa s Davidom, Jennifer, Courteney, Mattom, Lisou a Matthewom pre HBO Maxim├ílna ┼ípeci├ílnos┼ą, ktor├í bude naprogramovan├í spolu s celou kni┼żnicou priate─żov. ÔÇť

O ─Źom bude toto stretnutie? Bohu┼żia─ż, ako sme povedali, mo┼żno to nie je to, v ─Źo ste d├║fali, ─Źo si mysl├şme, ┼że je nov├í sez├│na epiz├│d. Namiesto toho to bude jednorazov├í ┼ípeci├ílna nek├│dovan├í epiz├│da, ktor├í sa bude nat├í─Źa┼ą na p├┤vodnom soundstage na ┼íar┼żi Warner Bros Studio v Burbanku.

Bude zauj├şmav├ę vidie┼ą, ako sa t├íto epiz├│da uk├í┼że, najm├Ą vzh─żadom na jej nek├│dovan├║ povahu a ako dobre si Priatelia dok├í┼żu udr┼ża┼ą v dne┼ínej kl├şme a ─Źi stoj├ş za to ─Źakanie a humbuk.

Vyplnen├ę. Pre─Ź├ştajte si viac o a. zdroj: CNET