Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Streets of Rage 4 Odhaľuje Pätinu Všetkých-Nový Znak a 4-Hráč Co-op

Streets of Rage 4

Streets of Rage 4 odhalila svoje konečné all-nové hrateľné postavy, Floyd Iraia. Ten chlap je v podstate Jax z Mortal Kombat, s výnimkou, aj viac pripojená nezastaviteľný, čo jeho robot paže môžu popraviť nepriateľov a uvoľniť obrie smrti lúče. Floyd je SoR4 je piaty znak (záznam séria) – on sa pripojí klasické trio Axel Kameň, Blaze Fielding, a Adam Hunter, a kolegov nový prírastok, Cherry Hunter.

Okrem nových znakov, je to tiež boli odhalené Streets of Rage 4 bude obsahovať dva-hráč online co-op a štyri-prehrávač miestne co-op (iného prvá séria). Môžete vyskúšať 90. rokov-tastic lebka-vypadol činnosť v prípojného vozidla, nižšie.

Tu je trochu viac informácií o našich nováčik Floyd:

Floyd jedál sa vážne poškodenie s jeho neuveriteľne silný kybernetické zbrane, rezanie-hrana upgrade s Streets of Rage 3″s hrateľné cyborg, Dr. Zan. Hoci Floyd je pohyb a obnovenie zdravia sú pomalšie ako väčšina, on sa môže pochváliť najdlhšou dosiahnuť medzi hratelný rozpisu a ohromnú silu, zabezpečiť všetky combo mu dá nepriateľ pomocou bude zničujúce.

A tu je Streets of Rage 4″s úradný popis:

Streets of Rage 4 stretne Axel, Blaze a Adam na prvé vetvy Streets of Rage hry vo viac ako 25 rokov. Veľmi očakávané pokračovanie stelesňuje klasickej trilógie je odvážna, neon-melírované mestskej atmosfére v úplne pôvodnom skúsenosti sa môže pochváliť prekvapivo tekutiny ruka-natiahnutý umelecký štýl. Nové lebka-krakovania hrateľných postáv, rozšírený bojové schopnosti, a pulzujúca soundtrack z all-star zostavy vrátane série skladateľov Yuzo Koshiro (Streets of Rage 1, 2, & 3, Sonic the Hedgehog) a Motohiro Kawashima (Streets of Rage 2 & 3, Shinobi II), aby Streets of Rage 4 all-out bitky na celý život.

Streets of Rage 4 bitky svoju cestu na PC, Xbox Jeden, PS4 a Nintendo Switch niekedy v tomto roku.

Odoslať