Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Streets of Rage 4 Hands-On Preview a Rozhovor z PAX East 2020

Streets of Rage 4

Už sú to dva a pol desaťročia od poslednej reálne Streets of Rage graced naše konzoly a vývojárov Lizardcube a Stráže Rozdrviť Hry robili maximum pre to, aby hra hodné, že hmotnosť. Vhodne pomenované Ulice Rage 4, táto pripravovaná pás výtržník akcie (neskôr tento rok na Jar pre PlayStation 4, Xbox Jeden, Nintendo Switcha PC) nás zavedie späť na strednej ulici s niektoré známe veci, pri zavádzaní veľa nových nápadov.

Streets of Rage 4 zostáva pás akčný titul, ako pravda, ako hrám, ktoré prišli pred ňou. Žáner môže byť najlepšie popísaný ako biť a kopať si cestu cez hromady nepriateľov a pohybujúce sa po vodorovnej rovine, zatiaľ čo svet sa posunie za vás, ako na bežiacom páse. Stráže Rozdrviť Hry nemá trvať veľa slobody v rozširovaní žáner za to, ale namiesto toho sa zameriava na to, čo robí, že žáner tak návykový.

Na spustenie, Streets of Rage 4 bude obsahovať päť znakov (sú to vedenie šiesty jeden tajný) a až štyroch hráčov družstva hrať. Každý znak v zozname má svoje vlastné znalosti s útok, obrana a rýchlosť, podobne ako ich Genesis partnermi. Polovica obsadenie je úplne nový, zatiaľ čo návrate Streets of Rage protagonistov ako Axel videli rokov byť menej ako druhu na nich. Axel je stavať je oveľa stockier a viac v súlade s muscly otec bsk, pretože v poslednej dobe bol hrateľný.

Boj sa odohráva na vertikálnej rovine, zatiaľ čo hráči môžu slobodne chodiť hore a dole, aby lepšie pozície sami. Ako už bolo spomenuté v našom rozhovore nižšie, Streets of Rage 4 neobsahuje vertikálnu dodge roll, ktorý sa prvýkrát objavil v Uliciach Rage 3 pretože chceli, aby sa tento pripravované pokračovanie viac moderné. Namiesto toho, najlepšie obranné možnosti budú často sa užívať silné čin.

Každý znak v Uliciach Rage 4 má podobnú ponuku posúva: normálne útoky a hody, Poraziť Pohyby, ktoré sa konzumujú malé kus zdravia vyzuť a Star Pohyby, ktoré sa používajú špeciálne token strhnúť, ale je nezraniteľný, tak docela šikovný, keď ste obklopení goons. Skoky a pomlčky sa môže miešať do boja, aby sa kombá prietok jednoduchšie a nepriatelia môžu byť juggled vo vzduchu vysušiť rôznej jemnosť v závislosti od charakteru.

Ako sme pummeled náš spôsob na konci Etapy 1 v Uliciach Rage 4vybrali sme pokojný oddych oddýchnuť a porozprávať sa s Cyrille Lagarigue, spoluzakladateľ Stráže Rozdrviť Hry a Technický Riaditeľ projektu. Cyrille začal tým, že nechá mi vedieť, že v prvej fáze Streets of Rage 4 znamenalo návrat Yuzu Koshiro, pôvodný hudobný skladateľ z predchádzajúcej hry pre Sega Genesis. Skôr než byť remix existujúcej skladby, prvé skladby, ktoré sme počuli, bol all-nové zloženie z Yuzu Koshiro sám.

Naše demo otvoril s výberom naše dva znaky z k dispozícii káder z piatich, počnúc Cyrille ako Adam a ja vyzdvihnutie Cherry.

Cyrille: toto sú dva rýchle postavy hry, pretože sú dve postavy, ktoré majú dash. Cherry je možné spustiť a Adam má pomlčkou, ktorá môže a umožniť mu ísť za nepriateľov.

Vyzerá to tak, bočná dash. To nie ísť hore a dole.

Nie, nie, nemáme tento pohyb. Ktorý bol zavedený v Uliciach Rage 3. My sme sa rozhodli nezaradiť do nej, pretože sme chceli hra, ktorá bola bližšie v zmysle pocit na Uliciach Rage 2. Je to o umiestnení a o tom, kde ste v štádiu, a budete musieť zaviazať, kde si dať sami na obrazovke v porovnaní s inými nepriateľov.

Ste predvádzal päť hrateľných postáv, ale existujú plány pre ostatných neskôr dole linka pre Streets of Rage 4?

To ti týchto päť znakov, ale môžeme mať prekvapenie neskôr. Nemôžem povedať nič, čo práve teraz.

Od unlockables sú všetky zlosť, urobiť si plán na vyznačujúce sa niektorou pre Streets of Rage 4?

Tam bude unlockables, ale nebudete môcť odomknúť nové pohyby na vaše znaky. Každý znak je kompletný od začiatku. Budete môcť odomknúť (ne) tým, že hrá a idú byť celkom v pohode.

Ako in-hra výzvy?

Nemôžem povedať.

To, čo konzoly sú si vytýčili na spustenie Streets of Rage 4?

Všetky konzoly. Xbox, PS4, Switcha PC (Para).

Všetky konzoly? Znamená to, že PlayStation 4 a Xbox Série X rovnako?

Neviem. Ak sú retro (dozadu) kompatibilný, áno.

(Streets of Rage 4) nepotrebuje veľa energie. Je to 2D hra, tak to bude beh na Nintendo Switch rovnaké ako na Xbox, PS4 a PC.

Koľko hráčov sú podporované v multiplayeri?

To je dva-hráč online a až štyroch hráčov miestne.

Tak, ako je to oproti pôvodnej hry?

Je to oveľa viac, netradičné. Nie som zapadol veľmi špecifické combo reťazcov. Som rád, že flexibilitu. Zistil som, že veľa brawlers v týchto dňoch má riešenie, len temperamentný z combo, a vy ste len robili to isté combo. Som rád, že sú schopní zamiešajte a pridajte do prednej presunúť alebo skok kop, alebo možno vytvoriť combo do hodiť v prípade, že sú stále v uzemneného štátu.

Áno, snažíme sa každý znak sa pohybuje, ktoré majú rôzne využitia, pretože budete potrebovať pohyby, ktoré sú užitočné v rôznych situáciách. Máte poraziť pohyby, ktoré sa vo všeobecnosti urobiť viac škody ako jednoduchý kombinovaný ale majú viac recovery, takže môžete použiť to, keď viete, že nie sú bude napadol zozadu. Máte špeciálne pohyby, ktoré majú väčší rozsah, ale vziať život. Máte hviezdičkový pohyby, ktoré budete musieť použiť, keď nie sú veľa nepriateľov, alebo sa proti šéfom a môžete reťazec im všetko inak. Máte aj pohyby, ktoré umožňujú zmeniť sami seba, alebo sa vyhnúť útokom, pretože majú neporaziteľnosti rámy.

Je to viac ako moderné hry, kde budete útočiť, potom ste pomlčkou, potom sa vám útoku, potom ste dash. Nechceli sme, že. Chceli sme hra, kde budete musieť premýšľať o svojej polohy alebo pomocou zbraň a poznanie, ktoré prechádzajú na použitie v každý čas, v závislosti od toho, nepriatelia vás útočia, ale aj nepriateľov, ktoré bude útok na vás.

Aký druh obranné možnosti existujú pre hráča?

Záleží naozaj na znak. Pre väčšinu znakov, dve obranné možnosti sú: neutrálny zvláštne, že je neporaziteľný, že kanalizácie svojho života, ale keď ste obklopení, je to najlepšie riešenie väčšinu času. (Druhá možnosť) je hodiť pohybovať. Väčšina hodiť pohybuje sa neporaziteľný. Ak ste chytiť nepriateľa, môžete hodiť presunúť, že to bude neporaziteľný. Tiež, skákanie: keď budete skákať, ste ťažšie zasiahnuť. V závislosti od charakteru budete hrať, budete mať rôzne pohyby, ktoré sú užitočné ako obrana, ale väčšinu času, útočiace je obrana. Napríklad, skok kop: to umožňuje, aby sa zabránilo útokom a push nepriateľov bez toho veľa škody.

Spomínam si v jednej z hier Axel mal veľmi jedinečný pálenie koleno pohyb, ktorý bol len silnejší a snažím sa si spomenúť, čo to bolo a ak je to v Uliciach Rage 4.

Grand Horné? Áno, to je presunúť sa na Axel.

Je to ešte dvakrát ťuknite na položku poslať ďalej dash a útok?

Áno. To je poraziť pohyb a každá postava má jednu.

Bol som sa pýtať všetkých vývojárov na to, aký je váš názor na novú generáciu konzol?

Neviem. Hlavne som robiť 2D hry. Páči sa mi, takže 2D hry, tak neviem.

Streets of Rage 4 nebolo by boli možné, na základe predchádzajúcej generácie, pretože je to 1080P rodák hra s množstvom snímok pozadia a bez záťaže-krát. To by však nebola možná na Xbox 360 alebo predchádzajúcej generácie.

Nepotrebujem viac energie na to 2D hra ako silu, ktorá je tu teraz. Neviem, ako by som ju použiť. Možno multiplayer možnosti pre 2D hry? Možno budú môcť vybrať ovládači. Neviem, čo next-gen prinesie pre 2D hry.

Čo je uvoľnenie okno v pamäti pre Streets of Rage 4?

Bude to na Jar tohto roka, takže to bude čoskoro.

Máte cenu na mysli?

Nemôžem povedať.

Ako sa o fyzické uvoľnenie?

Áno, s Obmedzeným Spustiť Hry. Nie je to bude o jeden deň; to bude neskôr.

Ďakujem vám veľmi pekne za váš čas.

Odoslať