Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Strach z koronavírusu: nový Pokemon Funkcie GO zaisťujú, že hráči nemusia opustiť dom

Strach z koronavírusu: nový Pokemon Funkcie GO zaisťujú, že hráči nemusia opustiť dom 1

Dochádza k niekoľkým dôležitým dočasným zmenám Pokemon Choďte na to, aby hráči nemuseli opustiť svoj dom. Model hry má hráčov ísť von z ich domu na rušných miestach s cieľom chytiť a bojovať nové Pokemon, Ale to sú nebezpečné časy, keď sa obávajú veľkých nádorov Coronavirus. Preto spoločnosť Niantic oznámila niektoré zmeny, ktoré zabezpečia, že hráči, ktorí neopúšťajú svoj dom, nestratia svoje karty.

Medzi nové zmeny prichádzajúce do hry patria rozširujúce sa biotopy, ktoré zabezpečia, že tréner sa stretne s omnoho viac Pokémonov doma. Vo vyhlásení pre Polygon predstaviteľ Niantic uviedol, že v súčasnosti je štúdio „uprednostňovanie aktualizáciíPokmon GOfunkcie a skúsenosti, ktoré si môžete vychutnať v jednotlivých nastaveniach. “

Okrem týchto kadidlových balení získava 99% zľava. A vonné balíčky budú teraz trvať celú hodinu. Inkubátory, ktoré vyžadujú, aby hráči dokončili určitý počet krokov k vyliahnutiu, sú teraz dvojnásobne účinné. To znamená, že na vyliahnutie vajec by bolo potrebné polovicu počtu krokov ako predtým. "Tréneri môžu vyliahnuť vajcia dvakrát rýchlejšie," povedal Niantic.

PokeStops taktiež upustí viac darčekov ako obvykle a tieto zmeny už existujú. Spoločnosť Niantic neuviedla dátum ukončenia týchto aktualizácií a bude zrejme pokračovať až do „ďalšieho upozornenia“. Niantic tiež odložil udalosti v reálnom svete, ktoré sa mali usporiadať a ktoré zahŕňajú deň komunity Abra.

Pokiaľ ide o existujúce udalosti, napríklad Pokemon GOBattle League, Niantic umožní hráčom súťažiť medzi sebou, keď nie sú na rovnakom mieste. Zatiaľ čo dobrodružstvo Špeciálneho výskumu môže byť teraz „dokončené jednotlivcami“.

"Aj keď sme tieto aktualizácie robili na základe súčasnej globálnej zdravotnej situácie, podporujeme tiež hráčov, aby sa rozhodli, kam majú ísť a čo robiť, čo je v najlepšom záujme ich zdravia a zdravia ich spoločenstiev," uviedol Niantic.