Stlačte izby Messenger pomocou týchto tipov a trikov

Tipy a triky pre izby Messenger

Ak ste začali používať Messenger Izby a chcete vedieť, čo tipy alebo triky, ktoré môžete použiť na zlepšenie používateľského zážitku, ste na správnom mieste.

Tu vám ukážeme, aké sú veci, ktoré môžete robiť v izbách Messenger aby ste z tejto funkcie, ktorá vyvoláva senzáciu, vyťažili maximum Facebook.

Tipy a triky, ako z izieb vyťažiť maximum Messenger

Predtým, ako vám ukážeme tipy a triky, ktoré vám umožnia používať Messenger Izby v plnom rozsahuOdporúčame vám kliknúť sem a pozrieť si, ako sa miestnosti vytvárajú, ak ste ešte žiadnu nevytvorili.

Ako vytvoriť súkromnú izbu Messenger Izby

Či už vytvoríte miestnosť Messenger z WhatsApp, Instagram alebo zo samotnej aplikácie správ Facebook, Messenger Izby vám umožnia „blokovať„Miestnosť, do ktorej môžu vojsť len ľudia, ktorých chcete. Aby to bolo možné, budete musieť postupovať podľa týchto krokov:

Ako vytvoriť súkromnú izbu Messenger

 • Pri vytváraní miestnosti budete musieť kliknúť na možnosť, ktorá hovorí Hostia.
 • Zobrazí sa ponuka s dvoma možnosťami, kliknite na tú, ktorá hovorí Konkrétni ľudia.
 • Vyberte ľudí, ktorých chcete vstúpiť do miestnosti, a potom kliknite na pozvať.

Na druhej strane, ak chcete, aby bol niekto, koho máte za priateľa Facebook, Messenger alebo WhatsApp sa môže pripojiť k vašej izbe, budete musieť urobiť opak toho, čo sme vám povedali v návode. Stručne povedané, nemali by ste meniť možnosť, ktorá hovorí “hostia”.

Zmeňte názov svojej izby

Nemusíte opustiť svoju izbu s predvoleným názvom, as Messenger Izby vám umožňujú jednoducho a rýchlo premenovať. Jediná vec, ktorú musíte urobiť, aby ste mohli premenovať svoju izbu, je toto:

Premenujte miestnosť Messenger

 • Pri vytváraní miestnosti budete musieť kliknúť na možnosť, ktorá hovorí Aktivita Z obývačky.
 • Môžete si vybrať niektoré z mien, ktoré vám ponúka Messenger, Ó dobre kliknite na Nový dať mu vlastný názov.
 • Ak ste klikli na Nový, budete musieť vyberte emoji a potom stlačte tlačidlo Sledovanie.
 • Po napísaní názvu miestnosti stlačte tlačidlo uložiť vytvorte miestnosť a pozvite svojich priateľov, rodinu alebo kolegov.

Odporúčame, aby ste nedávali urážky ani urážlivé titulky, pretože ak niektorí z ľudí, ktorí sa pripojili k videohovoru, nahlásia meno, ktoré ste im dali, môžu pozastaviť váš účet Facebook. Na druhej strane, ak plánujete uskutočniť videohovor s priateľmi alebo známymi, nemali by ste mať problémy.

Naplánujte začiatok videohovoru s Messenger Izby

Na rozdiel od iných aplikácií, Izby Messenger vám umožňuje vybrať konkrétny čas alebo deň odoslania pozvánok a naplánovaná miestnosť sa vytvorí automaticky. Ak máte záujem vedieť, ako to urobiť, postupujte podľa všetkých krokov, ktoré vám ukážeme nižšie:

Naplánujte spustenie miestnosti Messenger

 • Keď sa chystáte vytvoriť miestnosť v Messenger Izbykliknite na možnosť, ktorá hovorí Doba spustenia.
 • Vyberte dátum a čas, kedy má byť miestnosť vytvorená Messenger. Po úprave oboch polí stlačte tlačidlo s nápisom Ponechať.
 • Nakoniec pozvite svojich priateľov, rodinu alebo kolegov a kliknite na tlačidlo Vytvorte miestnosť na potvrdenie naprogramovania toho istého.

Je dôležité to spomenúť Messenger Izby vám pošlú správu 10 minút pred vytvorením izby. Rovnaká správa sa odošle aj všetkým ľuďom, ktorí boli pozvaní do rovnakej miestnosti.

Ako pozvať niekoho uprostred videohovoru

Zabudli ste niekoho pozvať do svojej obývačky? Messenger? Nebojte sa, toto sa môže stať každému. Nemusíte zatvárať miestnosť a vytvárať novú, môžete do tej istej miestnosti pozvať viac ľudí takto:

Pozvať do miestnosti Messenger

 • Keď ste v miestnosti, kliknite na možnosť, ktorá hovorí Zdieľať odkaz.
 • Vyberte ktorúkoľvek z možností zobrazených na obrazovke (účelom je odoslať odkaz, takže si môžete vybrať ľubovoľný spôsob).
 • Vyberte všetkých ľudí, ku ktorým sa chcete pripojiť, a pošlite im odkaz. V priebehu niekoľkých sekúnd by títo ľudia mali dostať odkaz, aby sa mohli pripojiť k vašej izbe.

Odporúčame vám urobte to, keď ste zabudli pozvať pár ľudíalebo keď vás niekto vo videohovore požiada, aby ste pozvali konkrétnu osobu. Ak ste zabudli 5 alebo viac ľudí, je najlepšie miestnosť zavrieť a znovu vytvoriť, pretože je to oveľa jednoduchšie, ako pozvať všetkých ľudí, ktorí boli vynechaní.

Použite náhlavnú súpravu na videohovory od Messenger

Použite náhlavnú súpravu Messenger Izby

Ak chcete, aby vás ostatní ľudia optimálne počuli, najlepšie je pripojiť k mobilu náhlavnú súpravu. Aj keď sú vstavané mikrofóny v telefónoch a tabletoch viac než schopné uskutočniť videohovor, nie sú dosť dobré.”chytrý“Aby ste nezachytili hluk okolo vás.”

Nemal by byť problém, keď ste v miestnosti sami, ale… veci sú veľmi odlišné, keď sa za vami rozprávajú ľudia alebo keď vám v pozadí hrá hudba. Aby vás každý dokonale počul, pripojte si headset a ušetrili si bolesti hlavy, nikoho nebaví opakovať veci dvakrát alebo trikrát.

Môžem použiť všetky tieto tipy na PC alebo Mac?

Messenger Miestnosti pre Mac a PC

Hoci postupy, ktoré musíte vykonať, aby ste mohli použiť tieto tipy a triky na PC a Mac, sú odlišné, môžete to urobiť bez problémov, pretože koniec koncov operácia je rovnaká. Aplikáciu si samozrejme musíte stiahnuť z Messenger pre Windows a Mac OS X.

Nakoniec, ak máte problém s dodržiavaním týchto tipov a trikov, zanechajte nám správu, aby sme vám pomohli vyriešiť problém. Podobne vám odporúčame, aby ste mali najnovšiu verziu Messenger aby ste nezažili nejaké nepríjemnosti.