Stiahnu┼ą Ôľ╝ Google Play Store APK (tmav├Ż re┼żim)

Stiahnu┼ą Ôľ╝ Google Play Store APK (tmav├Ż re┼żim) 1

Spolo─Źnos┼ą Google dod├íva v┼íetky tmav├ę re┼żimy do v┼íetk├Żch svojich akciov├Żch aplik├íci├ş. Po zaveden├ş tmav├ęho re┼żimu telef├│nu Google, upozornen├ş, kalend├íra, YouTube, je ─Źas na aplik├íciu Obchod Play. Ak v┼íak na svojom zariaden├ş pou┼ż├şvate verziu syst├ęmu Android 10, urob├şte zvy┼íok aktiv├ície re┼żimu Dark Mode. Niektor├ę aplik├ície, ako s├║ spr├ívy a YouTube nechajte vyhraden├Ż tmav├Ż re┼żim prepn├║┼ą v ponuke nastaven├ş. ale Google Play Store aplik├ícia nem├í t├ęmu t├ęmy v noci. M├┤┼żete to v┼íak urobi┼ą ru─Źne na svojom zariaden├ş Android nain┼ítalovan├şm s├║boru APK Play Store. Stiahnu┼ą Ôľ╝ Google Play Store APK (Dark Mode) zdola.

Po ofici├ílnom spusten├ş verzie syst├ęmu Android 10 OS spolo─Źnos┼ą Google roz┼í├şrila aktualiz├íciu softv├ęru na svoje zariadenia Pixel. Z├írove┼ł sa zvy┼ín├ę ─Źasti v├Żrobcov smartf├│nov pok├║┼íaj├║ doru─Źova┼ą aktualiz├ície Android 10 do svojich zariaden├ş prostredn├şctvom ┼íar┼ż├ş. Tmav├Ż re┼żim alebo temn├í t├ęma v r├ímci cel├ęho syst├ęmu je jednou z najob─ż├║benej┼í├şch a dlho o─Źak├ívan├Żch funkci├ş syst├ęmu Android 10. Ak u┼ż pou┼ż├şvate verziu Android 10 na svojom smartf├│ne s Androidom, jednoducho povo─żte re┼żim tmav├Ż z nastaven├ş zariadenia.

Mo┼żno bude potrebn├ę povoli┼ą temn├Ż re┼żim vo v┼íetk├Żch kompatibiln├Żch aplik├íci├ích aj z mo┼żnost├ş v├Żvoj├íra. T├Żmto sa automaticky aktivuje a potla─Ź├ş tmav├Ż re┼żim nad sveteln├Żm re┼żimom. Tmav├Ż re┼żim poskytuje lep┼íiu v├Żdr┼ż bat├ęrie a zn├ş┼żen├ę nam├íhanie o─Ź├ş pri slabom osvetlen├ş.

Stiahnu┼ą Ôľ╝ Google Play Store APK (tmav├Ż re┼żim)

Stiahnu┼ą Ôľ╝ Google Play Store APK (tmav├Ż re┼żim)

Nov├í verzia Google Play Store V16.9.10 je teraz k dispoz├şcii na stiahnutie v aktualizovanom tmavom re┼żime. Stiahnite si ni┼ż┼íie.

Google Play Store V16.9.10 APK – APKMirror

Stiahnu┼ą Ôľ╝ Google Play Store APK (tmav├Ż re┼żim) 2

Kroky na aktiv├íciu tmav├ęho re┼żimu Google Play Store app

Najsk├┤r skontrolujte Google Play Store verziu aplik├ície na va┼íom zariaden├ş, ─Źi u┼ż je to najnov┼íia verzia alebo nie. Otvoren├ę Google Play Store > cho─Ć na nastavenie > prejdite nadol na koniec a stla─Źte Verzia obchodu Play Ak nie, aktualizujte a nain┼ítalujte najnov┼íiu verziu. Ak je verzia aplik├ície 16.9.10 alebo vy┼í┼íie, jednoducho vyn├║tite zastavenie aplik├ície a re┼ítartujte ju. Ak t├║to mo┼żnos┼ą nedostanete, stiahnite si najnov┼íiu verziu slu┼żby Play Store v16.9.10 APK z odkazu vy┼í┼íie. Nain┼ítalujte a otvorte aplik├íciu. Aplik├íciu zatvorte raz. (├şs┼ą do nastavenie > aplik├ície > Zobrazi┼ą syst├ęmov├ę aplik├ície > Hra─Źk├írstvo > Google Force Stop, Povo─żte na svojom zariaden├ş s Androidom tmav├Ż re┼żim alebo no─Źn├Ż re┼żim. Spustite znova aplik├íciu Obchod Play. U┼żite si to!

To je v┼íetko. D├║fame, ┼że v├ím tento sprievodca pom├┤┼że. Ak m├íte nejak├ę ot├ízky, komentujte ni┼ż┼íie.