Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Stiahnuť ▼ Facebook Messenger Lite APK pre Android | Najnovšia verzia

Fb msg lite apk

Koľkokrát sme poslali textovú správu trikrát a zahanbili sme sa kvôli pomalému internetu, aký poznáte! Facebook bol vždy taký užívateľsky prívetivý a pochopil, že niet pochýb o tom, že je stále nový a najlepší medzi všetkými platformami sociálnych médií. Pre všetkých, ktorých čisté rýchlosti sa stávajú prekážkou konverzácie, Facebook prišiel s novým FACEBOOK MESSENGER LITE. Teraz môže mať každý večný rozhovor a užívať si svoj život.

Môžete si stiahnuť Facebook Messenger Lite APK z odkazu uvedeného nižšie. Od 3. októbra Messenger Lite je k dispozícii iba v niekoľkých krajinách, medzi ktoré patrí Keňa, Tunisko, Malajzia, Srí Lanka a Venezuela. Podľa Facebook úradníci, žiadosť bude k dispozícii v ďalších krajinách veľmi skoro. Samotný názov zverejňuje hlavnú črtu aplikácie; Messenger Lite je ľahká verzia Facebook Messenger ktoré je možné nainštalovať aj do starých zariadení.

Messenger  lite "width =" 640 "height =" 319

Stiahnuť ▼ Facebook Messenger Lite APK

Názov aplikácie:Messenger lite
Názov súboru:fb-MSG-lite-1APK
verzia:1,0
Kategória:prihláška
MD5:c7816c580c10c92bff0f987047f9b2bb
Nahrané:3. decembra 2016
Veľkosť súboru:5.43 MB
Súbor bol overený

Kliknite sem pre stiahnutie

Messenger Lite je dodávaný s rovnakým logom Messenger ako pôvodný Messenger s obrátenými farbami, t.j. skrutka je modrá s bielym pozadím chatovacej bubliny.

Teraz je tu najlepšia časť, Facebook Messenger Lite je veľmi ľahká veľkosť, do 10 MB, takže si ju môžete ľahko stiahnuť a môžete s ňou rýchlo začať. A predovšetkým nič nezmení tad od messenger všetko zostáva rovnaké. Rovnaké spôsoby odosielania textu, fotografií a odkazov každému, kto používa Messenger alebo Messenger Lite.

Nainštaluje sa rýchlo a využíva menej úložného priestoru. Ak nie je k dispozícii pripojenie na internet, vaše správy sa doručia neskôr. Funguje vo všetkých sieťach a využíva menej miesta. Môže byť načítaný rýchlo a môže byť použitý na akomkoľvek telefóne s Androidom. Na čo ešte môže niekto dúfať?

Stručne povedané, s programom Messenger získate úplnú skúsenosť Messenger Lite, aj keď vaša rýchlosť internetu nie je tak priaznivá. Messenger Lite začala v Keni, Tunisku, Malajzii, na Srí Lanke a vo Venezuele. Iní môžu chvíľu čakať na prístup k tejto úžasnej aplikácii a danú FacebookOdhodlanie to môže byť kedykoľvek skôr.