Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Stiahnuť ▼ Apple iPhone 7 a iPhone 7 Plus tapety na plochu

Stiahnuť ▼ Apple iPhone 7 a iPhone 7 Plus tapety na plochuiPhone 7 Plus tapety na plochu

Môže používateľ nájsť iPhone 7 a iPhone 7 Plus Tapety pre svoj smartphone. Práve sme dostali iPhone 7 a iPhone 7 Plus Tapety na plochu a dnes sa s vami chceme podeliť o tieto tapety. Našli sme všetkých 22 tapety a kombinované ako vo formáte zip, sa vám páči iPhone 7 a iPhone 7 plus tapety? K dispozícii je všetkých 22 v plnom rozlíšení HD. Jednoducho posuňte zobrazenie nadol a stiahnite ho a umiestnite ho na domovskú obrazovku alebo uzamknutú obrazovku smartfónu

Apple uvoľnený iPhone 7 a iphone7 plus smartphone s najnovšími ios 10. Telefón sa dodáva s štvorjadrovým jadrovým procesorom Apple a10 a je dodávaný s 2 GB barana. Má 4,7 palcový led podsvietený IPS LCD, kapacitný dotykový displej. Tento telefón má rozlíšenie 750 x 1334 pixelových displejov s iónom zosilneným sklom a oleofóbnym povlakom. Umožňuje vám zachytiť spravodlivý 12-megapixel v iPhone 7 a 12-megapixlový fotoaparát s dvoma tónmi v telefóne iPhone 7 plus pre fotografie a 7-megapixelová predná kamera pre selfie v oboch. Má nevyberateľnú batériu. Medzi snímače v telefóne patrí snímač priblíženia, snímač okolitého svetla, akcelerometer a gyroskop.

,

iphone-7-a-iphone-7-Plus-Stock-tapety

Tento telefón je vybavený tapetou s plným rozlíšením HD. Môžete vidieť niektoré z náhľadu obrázku hore, All_Wallpapers sú nové a vyzerajú úžasne. Stačí kliknúť na odkaz nižšie a stiahnuť všetky iPhone_7 a iPhone 7 plus tapety. Po stiahnutí súboru extrahujte a kopírujte do svojho zariadenia a potom choďte do galérie a nastavte tapetu.

⇓⇓ Stiahnite si všetkých 22 tapiet odtiaľto ⇓⇓

iPhone7- plus wallpapers.zip

Ďalšie steny: –

  • Stiahnite si tapety HTC 10 Tapety v rozlíšení Full HD
  • Stiahnite si Meizu Pro 7 A Pro 7 Plus tapety na plochu vo vysokej kvalite
  • MacBook Pro 2016 Tapety na plochu v plnom HD
  • Exkluzívne tapety Huawei Mate 10 Pro vo vysokom rozlíšení

Ak chcete viac tapiet, nezabudnite si prehliadať našu sekciu Tapety.