Stiahnite si Word Snack – Your Picnic with Words na PC

Stiahnite si Word Snack - Your Picnic with Words na PC 1

Word Snack – Piknik so slovami pre PC

Stiahnite si a nainštalujte program Word Snack – Piknik so slovami v počítači, prenosnom počítači alebo tablete s mobilným emulátorom.
Prehrajte každú hernú aplikáciu z mobilného zariadenia do počítača alebo počítača MAC.

Ako hrať Word Snack – Piknik so slovami na PC (3 Schodisko):

 • Stiahnite a nainštalujte Bluestacks
 • Nainštalujte program Word Snack – Piknik so slovami z obchodu.
 • Spustite ho a vychutnajte si ho na počítači!
 • Stiahnite si na PC

  top 5 najlepší Android Emulator pre PC – Gamescatalyst

  Ako sťahovať a inštalovať Bluestacks 3 a Hrajte mobilné hry na počítači

  Word Snack – Vaša piknik so slovami recenzie, hrateľnosť, klady / zápory a video

  Nová logická hra

  s názvom Word Snack – Your Picnic with Words je tu a je vyrobený pomocou APNAX Games. Táto roztomilá chladiaca hra je na Google Play a Google Hot Apple Obchodujte na trhoch. A to nie je žiadnym prekvapením. Pred vami máte skvelú hru pre všetkých.

  Pamätáš si scrabble?

  To je niečo také. Jediné, čo máte spoločné, je to, že budete musieť uhádnuť slová písmenami, ktoré máte pred sebou. Trik je v tom, že existujú určité slová, ktoré musíte napísať. Nie každé slovo, ktoré máte na mysli, urobí trik, takže budete musieť stráviť nejaký čas s každou úrovňou.

  Stiahnite si Word Snack - Your Picnic with Words na PC 2

  Čo dostanete po úrovni?

  Získate nejaké mince. A to je jediná herná mena, ktorú stretnete v programe Word Snack – Your Picnic with Words. To je v poriadku a poviem, že je to normálne. Používate tieto mince, aby ste získali nejaké rady, keď ste proti stene a máte nejaké ťažkosti so slovami.

  Zlá správa je

  že pôjdete veľmi rýchlo v programe Word Snack – Your Picnic with Words. Môžete minúť nejaké skutočné peniaze, aby ste dostali nejaké mince, ale existuje oveľa jednoduchší spôsob, ako získať nejaké peniaze v programe Word Snack – Your Picnic with Words. Napríklad môžete zdieľať hru so svojimi priateľmi, sledovať nejaké pridané položky alebo zbierať denné bonusy.

  Nie je to ani tak

  ale pomôže vám to prejsť úrovňou, v ktorej ste uviazli. A je tu niečo, čo potrebujete vedieť o Word Snack – Your Picnic with Words. Táto hra posunie vašu slovnú zásobu na ďalšiu úroveň. Note že zložitosť slov nezávisí od úrovne, v ktorej sa nachádzate.

  Stiahnite si Word Snack - Your Picnic with Words na PC 3

  Niekedy musíte myslieť na najjednoduchšie slová

  A to je kľúč v programe Word Snack – Your Picnic with Words. K dispozícii je tiež možnosť zamiešať. Toto zamieša písmená a uvidíte slovo alebo pár z nich. Ľahké a jednoduché. Rôzne miesta písmen vám niekedy poskytnú tú najlepšiu pomôcku.

  celkovo

  Word Snack – Vaša piknik so slovami je dobrá hra. Veľmi chladné a dobré hrať. Je to jednoduché a môže ho hrať každý. Najlepšie je, že program Word Snack – Your Picnic with Words je k dispozícii pre mnoho jazykov. Mal by si to vyskúšať.

  Google Play Store

  Apple Obchod s aplikaciami