Stiahnite si videorekord├ęr iRecorder pre PC (Windows a Mac)

Stiahnite si videorekord├ęr iRecorder pre PC (Windows a Mac) 1

V┼íetci sme smartphones, spr├ívny!! A radi ich pou┼ż├şvame cel├Ż de┼ł na r├┤zne potreby a priania. Ak ste jedn├Żm z t├Żchto pou┼ż├şvate─żov, mus├şte ma┼ą v telef├│ne ve─ża aplik├íci├ş. Aj ke─Ć m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą mnoho aplik├íci├ş ved─ża seba, ale nie spolu. Teraz existuj├║ aplik├ície, ktor├ę nefunguj├║ s├║─Źasne s in├Żmi aplik├íciami. Jednou takouto aplik├íciou v telef├│ne je aplik├ícia na videorekord├ęr; in├Żmi slovami, aplik├ícia pre fotoapar├ít. Ak v telef├│ne pou┼ż├şvate in├ę aplik├ície, nem├┤┼żete ni─Ź zaznamena┼ą. Ale ─Źo keby ste mohli?

Tento ─Źl├ínok vrhne svetlo na tak├║to aplik├íciu, ktor├║ je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na nahr├ívanie pri spusten├ş in├Żch aplik├íci├ş v telef├│ne. ├üno, je to mo┼żn├ę. Tvorcovia spolo─Źnosti Ideas Inc. brali tento n├ípad pr├şli┼í v├í┼żne a vytvorili aplik├íciu s n├ízvom iRecorder. Aplik├ícia obsahuje mnoho jedine─Źn├Żch aspektov, nielen aspekty aplik├ície fotoapar├ítu. V tomto ─Źl├ínku sa podrobne pozrieme na r├┤zne funkcie a v├Żhody aplik├ície. A ├íno, rozumieme, ┼że mo┼żno budete potrebova┼ą aj aplik├íciu pre PC. Preto sa pozrieme na kroky na in┼ítal├íciu aplik├ície do po─Ź├şta─Źa.

S├║visiace ─Ź├ştanie: Ako nain┼ítalova┼ą DU rekord├ęr na PC (Windows 7, 8, 10, Mac)

Ak├ę s├║ r├┤zne v├Żhody aplik├ície iRecorder?

Stiahnite si videorekord├ęr iRecorder pre PC (Windows a Mac) 2

Rovnako ako in├ę aplik├ície na nahr├ívanie videa sa pou┼ż├şva na nahr├ívanie vide├ş do telef├│nu. Av┼íak, punc je tu, ┼że video je zaznamenan├ę na pozad├ş. To znamen├í, ┼że nemus├şte ma┼ą neust├íle kontrolu na obrazovke. Aplik├íciu m├┤┼żete pou┼żi┼ą a pod─ża potreby v┼íetko urobi┼ą na strane. Pozrime sa na niektor├ę z v├Żhod aplik├ície!

Jednoduch├ę pou┼ż├şvanie in├Żch aplik├íci├ş

Najlep┼íia vec, ktor├í je tie┼ż zv├Żraznen├í vy┼í┼íie, je ─żahk├ę pou┼żitie in├Żch ─Źast├ş aplik├ície pri nahr├ívan├ş videa. M├íte pri nahr├ívan├ş videa urgentn├Ż hovor alebo spr├ívu? M├┤┼żete si ho vzia┼ą pri spusten├ş aplik├ície na nahr├ívanie videa na pozad├ş. T├íto funkcia dod├íva va┼íim ├║loh├ím ve─ża pohodlia, ak m├íte radi filmovanie.

Pou┼żitie oboch kamier

Aplik├ícia sa neobmedzuje iba na pou┼żitie zadnej kamery na nahr├ívanie. Na nahr├ívanie videa na pozad├ş m├┤┼żete pou┼żi┼ą predn├║ aj zadn├║ kameru. V─Ćaka tomu je aplik├ícia dynamickej┼íia.

Viacjazy─Źn├í mo┼żnos┼ą

Nez├íle┼ż├ş na tom, z ktorej ─Źasti sveta ste; m├┤┼żete aplik├íciu pou┼ż├şva┼ą ─żahko, preto┼że podporuje viac jazykov.

Pl├ínovan├ę nahr├ívanie

Toto je ─Ćal┼í├ş skvel├Ż z├í┼żitok z pou┼ż├şvania aplik├ície iRecorder. Aplik├ícia umo┼ż┼łuje napl├ínova┼ą nahr├ívanie videa v ur─Źenom ─Źase v bud├║cnosti. M├┤┼żete sa tie┼ż rozhodn├║┼ą ur─Źi┼ą ─Źas, po─Źas ktor├ęho chcete video zaznamena┼ą.

Funkcia automatick├ęho zastavenia

Ak je v ka┼żdom pr├şpade m├ílo miesta v telef├│ne alebo inom zariaden├ş, aplik├ícia automaticky zastav├ş nahr├ívanie videa. Pom├íha to ┼íetri┼ą miesto na va┼íom zariaden├ş.

Ide o doplnkov├║ funkciu aplik├ície, ktor├í umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żovi oreza┼ą zaznamenan├ę video.

To v┼íetko s├║ niektor├ę z najlep┼í├şch v├Żhod aplik├ície. Av┼íak, existuje viac ako len ─Źak├í na objav, ke─Ć dostanete aplik├íciu pre seba. Umo┼ż┼łuje prejs┼ą na ─Ćal┼íiu ─Źas┼ą a zisti┼ą, ─Źo si pou┼ż├şvatelia myslia o aplik├ícii.

Stru─Źn├Ż poh─żad na recenzie pou┼ż├şvate─żov aplik├ície

Ak sa pozrieme na niektor├ę recenzie pou┼ż├şvate─żov, zd├í sa, ┼że aplik├ícia na pou┼ż├şvate─żov ve─ża zap├┤sobila. To je d├┤vod, pre─Źo to zabalilo hodnotenie 4,6/5 na Google Play, Recenzia pou┼ż├şvate─ża o aplik├ícii je takmer pozit├şvna a po─Źet stiahnut├ş tie┼ż pre┼íiel 1 mili├│nov mariek. Z niektor├Żch recenzi├ş niektor├ş hovoria, ┼że aplik├ícia nie je tak dobr├í. Mo┼żno m├í aplik├ícia nejak├ę nevybaven├ę polo┼żky, ale v bud├║cich verzi├ích aplik├ície sa to ur─Źite zlep┼í├ş.

Ako m├┤┼żem z├şska┼ą iRecorder pre svoj po─Ź├şta─Ź?

Z├şskanie aplik├ície pre v├í┼í po─Ź├şta─Ź je ├║plne be┼żn├ę. A ak chcete aplik├íciu spusti┼ą na po─Ź├şta─Źi, najprv do po─Ź├şta─Źa nain┼ítalujte emul├ítor syst├ęmu Android. Emul├ítor Android je softv├ęr, ktor├Ż vytv├íra prostredie rovnako ako smartf├│n Android. Je to u┼żito─Źn├ę pre bezprobl├ęmov├ę fungovanie aplik├ície.

Odpor├║─Źame v├ím nain┼ítalova┼ą aplik├íciu BlueStacks App Player (Sprievodca s┼ąahovan├şm) alebo Nox App Player (Sprievodca in┼ítal├íciou), aby ste si ─Źo najlep┼íie vybrali emul├ítor Android. S├║ to najlep┼íie na webe, pokia─ż ide o v┼íetko.

Pri in┼ítal├ícii emul├ítora Android pod─ża toho, ─Źo pou┼ż├şvate, postupujte pod─ża pokynov na obrazovke a nain┼ítalujte ho. Dajte emul├ítoru nejak├Ż ─Źas na in┼ítal├íciu, preto┼że nastavenie v├í┼ího po─Ź├şta─Źa vy┼żaduje nejak├Ż ─Źas. Po ├║spe┼ínej in┼ítal├ícii emul├ítora nain┼ítalujte aplik├íciu iRecorder pod─ża pokynov uveden├Żch ni┼ż┼íie.

Stiahnite si videorekord├ęr iRecorder pre PC (Windows a Mac) 3

 • Otvorte okno emul├ítora a venujte mu nejak├Ż ─Źas na spustenie syst├ęmu.
 • Zverejnite to, otvorte aplik├íciu PlayStore a prihl├íste sa pomocou svojho ID Google a hesla.
 • Uverejnite ├║spe┼ín├ę prihl├ísenie a vyh─żadajte aplik├íciu iRecorder v aplik├ícii PlayStore.
 • Ponechajte si kontrolu nad aplik├íciou, preto┼że existuje ve─ża rovnak├Żch mien.
 • Nain┼ítalujte spr├ívnu aplik├íciu a bavte sa pri nahr├ívan├ş vide├ş na pozad├ş.
 • Takto m├┤┼żete aplik├íciu nain┼ítalova┼ą do svojho po─Ź├şta─Źa.

  pokra─Źovanie

  Ak h─żad├íte aplik├íciu na nahr├ívanie videa, ktor├í dok├í┼że zaznamena┼ą vide├í na pozad├ş, ke─Ć pou┼ż├şvate in├ę aplik├ície. iRecorder je pre v├ís tou najlep┼íou aplik├íciou. Spolu so nahr├ívan├şm vide├ş v aplik├ícii m├┤┼żete vide├í tie┼ż orez├íva┼ą a napl├ínova┼ą ich tak, aby sa v bud├║cnosti mohli nahr├íva┼ą. D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok sl├║┼żi dobre.

  Zauj├şmav├ę ─Ź├ştanie: AZ Screen Recorder App – stiahnutie pre PC a Mac