Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Stiahnite si telegram Messenger 5.14.0 APK pre Android | Posledná verzia 2020

Stiahnite si telegram Messenger 5.14.0 APK pre Android | Posledná verzia 2020 1

Stiahnite si najnov┼íiu verziu telegramu Messenger pre Android z odkazu uveden├ęho ni┼ż┼íie (priamy odkaz na ofici├ílny obchod Play) bol vybran├Ż ako jeden z najlep┼í├şch WhatsApp alternat├şvy s niektor├Żmi ├║┼żasn├Żmi funkciami. WhatsApp je bezpochyby ┼żivot, ale potom m├í ┼żivot probl├ęmy a m├í aj WhatsApp. V┼żdy som to chcel pou┼ż├şva┼ą na osobnom po─Ź├şta─Źi, ale sklamanie je v┼íetko, ─Źo dost├ívam. Aj ke─Ć ned├ívno sme dostali webov├í verzia WhatsApp, je to iba roz┼í├şrenie telef├│nu WhatsApp, ─Źo znamen├í, ┼że WhatsApp v na┼íom telef├│ne by mal by┼ą online, aby mohol pracova┼ą s webom WhatsApp. Aj z bezpe─Źnostn├Żch d├┤vodov ma neust├íle dr├í┼żdia a vyprovokuj├║, aby som h─żadala ─Ćal┼í├şch spasite─żov. V┼íetk├Żm ─żu─Ćom, ktor├ş s├║ v oprave ako ja, m├íme telegram. ─î├şm viac som sa prihl├ísil, t├Żm viac som bol zdesen├Ż. A predov┼íetk├Żm opravuje v┼íetky nev├Żhody WhatsApp. Po─Ćme teda podrobne ┼ítudova┼ą, o ─Źom je t├íto fenomen├ílna aplik├ícia.

Stiahnite si telegram APK

Názov aplikácietelegram
Názov súborutelegram-5140.apk
verzia5.14.0
Ve─żkos┼ą s├║boru32.04 MB
Aktualizovan├ę d┼ła24. janu├íra 2020

Stiahnite si APK Telegram pre Android

─îo je telegram?

Telegram je messengerov├í aplik├ícia ako WhatsApp, prostredn├şctvom ktorej m├┤┼żeme zdie─ża┼ą texty, obr├ízky, vide├í na┼íim kontaktom, ktor├ę tie┼ż zadarmo a v┼íetko, ─Źo potrebujete, je pripojenie na internet. Ako ukazuje jeho zobrazenie, vitajte v novej ├ęre zasielania spr├ív. Telegram zost├íva vern├Ż svojim slov├ím. D├íva prekvapuj├║ci z├í┼żitok.

Sk├║senosti s telegramom

Pre t├Żch, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ WhatsApp n├íjde telegram ako jeho s├║rodenec. Rozhranie vyzer├í podobne. Ak si chcete pozrie┼ą profil svojich kontaktov, kliknite na ich mal├║ ikonu fotografie a pozrite si ich stav, naposledy viden├Ż, zobrazte obr├ízok (ako som povedal, rovnako ako WhatsApp). Obr├ízky a vide├í m├┤┼żete posiela┼ą svojim kontaktom klepnut├şm na miesto sponky v konverz├ícia.

M├┤┼żete tie┼ż vytv├íra┼ą skupiny a najlep┼íie je prida┼ą a┼ż 100 ─żud├ş. Nie je to ├║┼żasn├ę? ├üno, je. Smajl├şky s├║ skvel├ę. Jedin├ę, ─Źo ch├Żba, je mo┼żnos┼ą hlasovej schr├ínky.

Po─Źkajte, bude toho viac. Aplik├ícia m├í vlastn├Ż cloud na ukladanie spr├ív. Kliknite na nastavenia a zobraz├ş sa v├ím profil, ─Ź├şslo a ─Ćal┼íie mo┼żnosti, ako je ve─żkos┼ą textu spr├ívy, povo─żuje anim├ície, blokovan├ş pou┼ż├şvatelia, pozadie rozhovoru, ktor├ę sa d├í zmeni┼ą. V spodnom profile je aj mo┼żnos┼ą odhl├ísenia.

─îo je nov├ę v telegrame?

Vy┼í┼íie uveden├ę u┼ż poskytuj├║ v┼íetky ostatn├ę aplik├ície. Preto vyvst├íva ot├ízka, pre─Źo telegram. M├íme sol├şdne body na nas├Żtenie v├í┼ího hladu.

  1. Tajn├Ż chat: 200% bezpe─Źn├Ż, to je to, ─Źo v├Żvoj├íri tvrdia, a d├║fam, ┼że je to pravda. Ke─Ć kliknete na mo┼żnos┼ą tajn├ęho CHAT, otvor├ş sa nov├ę okno s koncov├Żm ┼íifrovan├şm. To znamen├í, ┼że telegramov├ę servery nebud├║ ma┼ą k dispoz├şcii ┼żiadne ├║daje. Ke─Ć si ┼żel├íte za─Źa┼ą tajn├Ż rozhovor s niek├Żm, bude o tom in├í osoba informovan├í. Bude musie┼ą prija┼ą va┼íu ┼żiados┼ą a ke─Ć ju prijme, n├íjdete nov├ę mo┼żnosti v profile. Nie je to ├║┼żasn├ę? M├ím na mysli bezpe─Źn├║ (200% bezpe─Źn├║) konverz├íciu.
  2. ─îasova─Ź sebazni─Źenia: Spo─Źiatku mi to pripadalo ako nie─Źo z pomstite─żsk├ęho filmu. Je to jedna z naj├║┼żasnej┼í├şch funkci├ş, s ktorou som sa kedy stretol. Po┼ílite svoj text a uvid├şte, ┼że je zni─Źen├Ż nav┼żdy v stanovenom ─Źase. Akon├íhle povol├şte t├║to vo─żbu, nikde sa nezobrazia ┼żiadne znaky va┼íej spr├ívy (a kdeko─żvek to bud├║ znamena┼ą)
  3. Telegram m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą v in├Żch zariadeniach, ako aj v tabletoch a osobn├Żch po─Ź├şta─Źoch.

Presk├║manie

TELEGRAM bol pre m┼ła ├║┼żasn├Ż. Lep┼íie ako WhatsApp. Jedinou obmedzuj├║cou vecou je, ┼że t├║to aplik├íciu nem├í ve─ża mojich kontaktov. Nedostatok telegramov je to, ─Źo telegramu zatia─ż ch├Żba. V─Ćaka vlastnostiam, ktor├ę m├í, bude ─Źoskoro s├║─Źas┼ąou na┼íich ┼żivotov. Do tej doby ─Źakajte !!!

Ako s┼ąahova┼ą telegram?

Je to jednoduch├ę. Vst├║pte do obchodu Playstore, zadajte telegram a stiahnite ho. Po stiahnut├ş aplik├ície budete vyzvan├ş na zadanie ─Ź├şsla, ktor├ę chcete nap├şsa┼ą a overi┼ą. A gusher! Va┼íe telef├│nne kontakty sa prepoja na telegramy a m├┤┼żete ich pou┼żi┼ą.

Table of Contents