Stiahnite si tapety Realme XT v kvalite Full HD +

Stiahnite si tapety Realme XT v kvalite Full HD + 1

Značka Oppo Realme uviedla na trh ďalší smartphone strednej triedy a lacný prémiový smartphone s názvom Realme XT. Dá sa povedať, že toto zariadenie je skutočným nástupcom modelu Realme X. Sada štyroch kamier, displej s vodotesným zárezom Super AMOLED, SDM712 SoC, UFS 2,1 skladovanie sú špecifikácie. Ponúka prvý indický primárny zadný snímač 64MP spolu s Android Pie. Prístroj je zabalený do skleneného gorila 5 ochrana na prednom aj zadnom paneli. Rovnako ako iné zariadenia Realme, aj na zadnej strane sa dodáva s tapetami. Tapety Realme XT si môžete stiahnuť v rozlíšení Full HD +.

K dispozícii je celkom 03 tapiet dostupných v kvalite rozlíšenia 1080 × 2340 pixelov, ktoré si môžete stiahnuť vo formáte zip zo spodnej časti tohto článku. Tieto tapety majú vysoké rozlíšenie a ľahko sa zmestia na všetky vaše zariadenia, ktoré majú 18:9 alebo vyšší pomer strán. Ak používate zobrazovacie zariadenie AMOLED, budú tieto obrázky tiež vyzerať dobre.

Stiahnite si tapety Realme XT v kvalite Full HD +

Pozrime sa teraz na špecifikácie zariadenia.

Realme XT Špecifikácia: Prehľad

Realme XT je prvé zariadenie v Indii so 64MP primárnym zadným senzorom, ktorý ponúka fantastickú kvalitu obrazu aj pri slabom osvetlení. Jednotka je dodávaná s jedným 6.4Super AMOLED Full-HD + displej s gorilačným sklom Corning 5 ochrana. Snímač odtlačkov prstov na obrazovke a zámok tváre sú zároveň rýchle a presné.

Pod kapotou je zariadenie napájané oktadrovým jadrom Snapdragon 712 SoC, spolu s tromi možnosťami pamäte RAM a úložného priestoru. Beží na ColorOS 6,0,1 založené na systéme Android 9 V Q1 2020 je možné ho aktualizovať a aktualizovať na Android 10.

Vrcholom tohto zariadenia je nastavenie 64MP AI Quad kamery na zadnej strane. Širokouhlý objektív a makro objektív ponúkajú skvelé obrázky. Zatiaľ čo predná časť má 16MP snímač Sony pre selfie. Má okolité svetlo, blízkosť, magnetický indukčný senzor, Gyro, zrýchlenie, krokomer, G-senzor atď. Počas bezpečnostného zámku má zariadenie na obrazovke snímač odtlačkov prstov.

Realme poskytla 4, 000 mAh batéria s nabíjaním VOOC. Pokiaľ ide o pripojenie, telefón ponúka Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, Bluetooth 5,0, USB Type-C, 3G / 4G LTE, GPS atď. Má tiež jeden 35 mm zvukový konektor, Dolby Atmos, Dual Nano-SIM a vyhradený slot pre kartu MicroSD.

Tapety na plochu Realme XT

03 tapiet má rozlíšenie Full HD + 1080 x 2340 pixlov. Tieto tapety si môžete stiahnuť v zip súbore z odkazu nižšie. Stačí len stiahnuť súbor zip a normálne ho rozbaliť na úložisku zariadenia. Potom vyhľadajte obrázky z aplikácie Galéria alebo Správca súborov a ľahko nastavte domovskú obrazovku alebo uzamknutú obrazovku.

Okrem toho môžete priamo prejsť do časti Tapety na svojom telefóne a nastaviť požadovaný obrázok. Ak vás nudia predchádzajúce staré tapety, musíte si to vyskúšať.

Download-Realme-XT-Wallpapers.zip