Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Stiahnite si tapety Nubia Red Magic 5G [FHD+]

Stiahnite si tapety Nubia Red Magic 5G [FHD+] 1

Sprievodn√° znańćka spolońćnosti ZTE Nubia uviedla na trh nov√Ĺ hern√Ĺ smartphone s n√°zvom Nubia Red Magic 5G. Pokiańĺ ide o hlavn√© udalosti, smartphone zapad√° na kr√°sny displej s obnovovacou frekvenciou 144 Hz, Snapdragon 865 SoC spolu s modemom X55 pre 5G pripojenie a 64MP prim√°rny kamerov√Ĺ senzor. Smartf√≥n obsahuje a 60,65-palcov√Ĺ panel AMOLED s rozl√≠Ň°en√≠m 1080 x 2340 pixelov. Vyzer√° to n√°dherne, vńŹaka tapet√°m zameran√Ĺm na hry. Tu si m√īŇĺete stiahnuŇ• Nubia Red Magic 5G tapety pre v√°Ň° smartphone v plnom rozl√≠Ň°en√≠.

ZTE Nubia Red Magic 5G – Detaily

Red Magic 3 dostane aktualiz√°ciu vo forme Red Magic 5G. Nov√Ĺ hern√Ĺ smartphone obsahuje veńĺa nov√Ĺch funkci√≠. Pred stiahnut√≠m tapiet si m√īŇĺete r√Ĺchlo pozrieŇ• vŇ°etky tapety Red Magic 5G. Smartf√≥n domy a 60,65-palcov√Ĺ panel FHD + AMOLED, ktor√Ĺ prich√°dza so Ň°portom s obnovovacou frekvenciou 144 Hz a rozl√≠Ň°en√≠m 1080 x 2340 pixlov. Nielen to, ale aj Ň°portov√° obnovovacia frekvencia 240 Hz pre sn√≠manie dotykom. To beŇĺ√≠ na Android 10 s vrstven√≠m operańćn√©ho syst√©mu Red Magic a v√Ĺkonmi modemu Snapdragon 865 SoC s modemom X55.

Smartphone je ofici√°lny v troch r√īznych moŇĺnostiach pam√§te RAM – je k dispoz√≠cii v 8 GB / 12 GB / 16 GB RAM spolu s 128 GB a 256 GB √ļloŇĺn√©ho priestoru na palube. Fotoapar√°t je jedn√Ĺm z hlavn√Ĺch vrcholov smartf√≥nu. Na zadnej strane prin√°Ň°a nastavenie kamery s tromi Ň°oŇ°ovkami. Smartf√≥n prin√°Ň°a 64MP prim√°rny kamerov√Ĺ senzor, ktor√Ĺ m√° f /1,8 otvor, 0,8- veńĺkosŇ• mikr√≥nov, PDAF a HDR. M√° tieŇĺ 8MP ultraŇ°irokouhl√Ĺ objekt√≠v a 2MP makro kameru. Na prednej strane, Red Magic 5G prin√°Ň°a v 8MP selfie strelec, ktor√Ĺ m√° f /2,0 otvor.

Pokiańĺ ide o silu, Red Magic 5G sa m√īŇĺe pochv√°liŇ• a 4, 500 mAh bat√©ria s 55 W r√Ĺchlym nab√≠jan√≠m. Zariadenie je k dispoz√≠cii vo farebn√Ĺch variantoch ńĆierna, Mars ńćerven√° a Cyber ‚Äč‚ÄčNeon. KeńŹ uŇĺ hovor√≠me o cen√°ch, potom smartphone zańć√≠na na CNY 3, 799 (pribliŇĺne 540 USD). Teraz si stiahneme tapety Red Magic 5G.

Tapety Nubia Red Magic 5G

Reklama

KaŇĺd√Ĺ smartphone zameran√Ĺ na hry je dod√°van√Ĺ s mnoŇĺstvom skvel√Ĺch atrakt√≠vnych vstavan√Ĺch tapiet. A nov√Ĺ model Nubia Red Magic 5G nie je v√Ĺnimkou. √Āno, prich√°dza aj so skupinou atrakt√≠vnych tapiet. Celkom existuje 8 nov√© tapety, ktor√© sa dod√°vaj√ļ ako predvolen√© tapety v aplik√°cii Nubia Red Magic 5G. Ak uvaŇĺujete o kvalite obr√°zkov, vŇ°etky tapety s√ļ k dispoz√≠cii v rozl√≠Ň°en√≠ 1080 x 2340 pixelov, ńćo znamen√°, Ňĺe sa nemus√≠te ob√°vaŇ• o rozl√≠Ň°enie tapiet. NiŇĺŇ°ie uv√°dzame uk√°Ňĺkov√© obr√°zky, ktor√© si m√īŇĺete skontrolovaŇ• pred stiahnut√≠m vysokokvalitn√Ĺch obr√°zkov.

Note:NiŇĺŇ°ie uveden√© obr√°zky gal√©rie s√ļ komprimovan√© iba na √ļńćely uk√°Ňĺky. AvŇ°ak nekomprimovan√© vysokokvalitn√© obr√°zky s√ļ k dispoz√≠cii na stiahnutie v nasleduj√ļcej ńćasti.

Tapety na plochu Red Magic 5G – Preview