Stiahnite si tapety na plochu Full HD s rozlíšením Cool UI 6,0

Stiahnite si tapety na plochu Full HD s rozlíšením Cool UI 6,0

Coolum 6,0 tapety

Tento príspevok je o nových tapetách spoločnosti Coolui 6,0,
Coolum 6,0 UI je čerstvé užívateľské rozhranie smartfónov Coolpad. Navigácia má aplikácie na domácej obrazovke Unified Launcher a vysoko prispôsobené rozhranie, ktoré umožňuje vlastné nastavenie. Je dodávaný s aplikáciami na meranie systémov a niektoré aplikácie v treťom sú tiež vopred načítané.

Rozhranie telefónu nemá zásuvku aplikácie a na domovskej obrazovke telefónu sa zobrazujú všetky ikony aplikácií. Telefón je dodávaný s množstvom aplikácií vrátane WeChat, WPS Office, Facebook, SwiftKey, okrem iného. Niektoré z týchto predinštalovaných aplikácií boli navrhnuté špeciálne pre Coolpad vrátane FP Lock, CoolShow, Wallpaper Rock a ukladania na chladnom mieste.

Obzvlášť by sme chceli spomenúť funkciu skratiek smartphonov v paneli upozornení. Táto funkcia vám umožňuje používať bežne používané akcie, ako napríklad domov, zámok, automatické otáčanie, ovládanie jasu a dokonca aj obrazovku jediným dotykom.

Extrahovali sme súbory a na náš blog sme odovzdali odkaz, ktorý si môžete stiahnuť, a snímky obrazovky sú nižšie. A snímky obrazovky sú nižšie.

_____SCREENSHOT_____

Kliknite pre úplné veiw

Coolum 2

Coolum 1

Stiahnite si tapety na plochu Hd zdola, rozbaľte ich a skopírujte do telefónu.

coolui_stockwallpapers_1.zip

coolui_stockwallpapers_2.zip

Ak chcete získať ďalšie tapety pre Android, prejdite na našu sekciu Tapety.