Stiahnite si súbory zavádzača Alcatel MTK Secure Boot Download Agent [MTK DA]

Stiahnite si súbory zavádzača Alcatel MTK Secure Boot Download Agent [MTK DA] 1

Ak ste tu, vaše zariadenie Alcatel MTK má pravdepodobne mäkké steny alebo na jeho opravu potrebujete nástroj MTK. Používanie týchto nástrojov MTK vyžaduje zabezpečený súbor Boot DA. Dnes vám poskytujeme odkazy na stiahnutie najnovších súborov Alcatel MTK zabezpečených pomocou softvéru Download Agent, aby ste ich mohli používať so svojimi obľúbenými nástrojmi MTK.

Stiahnite si súbory zavádzača Alcatel MTK Secure Boot Download Agent [MTK DA]

U nových zariadení Alcatel MTK narazíte s mnohými chybami s nástrojmi MTK. Niektoré z týchto chýb sú chyby autentifikácie alebo vyrovnávacej pamäte, ktoré zablikajú súbor ROM alebo IMG. Všetky tieto chyby sa dajú opraviť pomocou súboru Alcatel MTK-Safe Download Agent.

Čo sú súbory zavádzača Secure Download Agent?

Predtým, ako budete pokračovať so zavádzačmi súborov Alcatel MTK Secure Boot Download Agent, najskôr o nich dajte vedieť. Tieto bootovacie / firmvérové ​​súbory sú zvyčajne známe pod menom DA súborov. Zohrávajú dôležitú úlohu pri blikaní ľubovoľného súboru v zariadení MTK.

Prečítajte si tiež: Stiahnite si MIUI 10.1,1,0 Globálna stabilná ROM pre Redmi 4 primárny

Tieto súbory Secure Download Agent Loader vám umožňujú ľahký prístup a modifikáciu internej pamäte akéhokoľvek zariadenia Alcatel MTK. To môže ďalej pomôcť zálohovať, blesk, obísť ochranu pred resetom na továrenské nastavenia (zámok FRP) atď. Takže ak máte zariadenie, v ktorom musíte flash vlastný ROM súboru na obnovenie IMG, potrebujete jeho konkrétne súbory Secure DA.

Stiahnite si súbory zavádzača Alcatel MTK Secure Boot Download Agent [MTK DA]

Nižšie sú uvedené odkazy na stiahnutie spúšťacích súborov DA Alcatel MTK, ktoré sú bezpečné pre najnovšie zariadenia Alcatel. Tieto súbory môžete použiť namiesto základného / generického súboru MTK DA, ak používate nástroj SP Flash alebo zázračný box. Poskytneme tiež podrobné pokyny, ako tieto súbory používať s rôznymi nástrojmi MTK flash.

Názov súboru Alcatel-OT-4034_5010_5012_5015_5016_5022_5023_5025_5116_DA_SWSEC .7z
Typ súboru Archív 7Z zip súboru
Podporované zariadenia) Alcatel OT 4034, 5010, 5012, 5015, 5016, 5022, 5023, 5025, 5116
Veľkosť súboru 1,1 MB
Stiahnite si server Mega.nz

Poznámka: Ak sa vám nedarí získať prístup k odkazu na stiahnutie, skúste znova použiť službu VPN. Niektoré krajiny / poskytovatelia internetových služieb blokovali servery Mega.nz vo svojich sieťach. Používatelia preto musia na prístup na server Mega.nz používať službu tretej strany VPN.

Výhody stiahnutia zavádzača Alcatel MTK Secure na stiahnutie

Ako sme diskutovali vyššie, tieto súbory Alcatel Secure DA sú dôležité pre prístup k internému úložisku čipovej sady Alcatel MTK. Tieto nové spúšťacie súbory bezpečné pre Alcatel MTK na stiahnutie Agent Loader vám pomôžu pristupovať a upravovať hlavné úložisko. A potom môžete vykonávať nasledujúce funkcie:

Prečítajte si tiež: Bežné Samsung Galaxy Problémy a opravy J4

Odomknúť zámok systému FRP Zálohovať údaje a vrstvy cacheClone vrstvy ROME extrahovať vrstvu obnovy imageFlashing nových súborov IMG a ZIPInštalovať firmvér vrstvy

Všetky tieto kroky je možné vykonať pomocou zabezpečeného agenta spúšťacích súborov DA.

Ak máte akékoľvek problémy s odkazmi na stiahnutie, nahláste nám to ASAP. Ak máte problémy s týmito súbormi agenta preberania, môžete komentovať nižšie. Sme radi, že vám môžeme pomôcť. Vďaka a pekný deň.