Stiahnite si súbor APK pre fotoaparáty Google pre model Xiaomi Poco X2 / Redmi K30 [Latest]

Tu si m├┤┼żete stiahnu┼ą najnov┼í├ş port kamery Google (GCam) pre Xiaomi Poco X2 a Redmi K30 spolu s pokynmi na jeho in┼ítal├íciu.

In┼ítal├íciou aplik├ície Fotoapar├ít Google do telef├│nu m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą a vysk├║┼ía┼ą nesl├ívne zn├íme funkcie fotoapar├ítu Google Pixel, ako s├║ astrofotografia, no─Źn├ę zobrazenie, portr├ętov├Ż re┼żim, n├ílepky HDR +, AR a ─Ćal┼íie. Stabiln├ę pracovn├ę porty na fotoapar├ítoch Google v7.30,020 a v6.2.030 je teraz k dispoz├şcii na stiahnutie. S├║ kompatibiln├ę s ak├Żmiko─żvek po─Ź├şta─Źmi Poco X2 / Redmi K30 s ofici├ílnym syst├ęmom Android 10 (MIUI) alebo neofici├ílne (vlastn├ę ROM).

Fialov├í X2 (a spolo─Źnos┼ą Redmi K30 v ─î├şne) vyvolala tvrd├║ konkurenciu vo─Źi zvy┼íkom zariaden├ş s Androidom v cenovom segmente. Telef├│n dostal skvel├║ sp├Ątn├║ v├Ązbu od nov├Żch pou┼ż├şvate─żov, ako aj od veter├ínov syst├ęmu Android vzh─żadom na v├Żkonn├Ż hardv├ęr, ktor├Ż pon├║ka v rozpo─Źte. Je poh├í┼łan├Ż Qualcomm Snapdragon 730G SoC, 6 GB RAM, obrovsk├í 6, 67-palcov├í obrazovka s podporou HDR a obnovovacia frekvencia 120 Hz, ─Źo nie je nie─Źo, ─Źo vid├şte na telef├│ne s rozpo─Źtom.

Pokia─ż ide o oddelenie kamery, Poco X2 / Redmi K30 m├í s├║pravu so ┼ítyrmi objekt├şvmi, so ┼íirokouhl├Żm objekt├şvom 64MP, makro objekt├şvom 2MP, ultra┼íirokouhl├Żm objekt├şvom s 8 MP ultra┼íirokouhl├Żm objekt├şvom a sn├şma─Źom h─║bky 2MP. Na prednej strane je sada dvojit├Żch ┼ío┼íoviek s 20MP ┼íirokouhl├Żmi a 2MP hlbok├Żmi sn├şma─Źmi. Medzi k─ż├║─Źov├ę funkcie fotoapar├ítu op├şsan├ę v├Żrobcom patria HDR, re┼żim na v├Ż┼íku, EIS, kr├ísna AI a ─Ćal┼íie.

Vo v┼íeobecnosti s├║ fotografie nasn├şman├ę radami kamier dos┼ą rafinovan├ę a pri dobrom osvetlen├ş obsahuj├║ minim├ílny ┼íum a zrno. pod─ża Android AuthorityRe┼żim portr├ęt zaost├íva, pokia─ż ide o detekciu ─żudsk├Żch tv├íre, najm├Ą v oblastiach bl├şzko vlasov. HDR tie┼ż nie je dokonal├í, preto┼że zlyh├í v preexponovan├Żch prostrediach.

Stru─Źne povedan├ę, kamera Poco X2 nie je ├║plne vyle┼íten├í pre ─Źo najlep┼í├ş z├í┼żitok z kamery. A to je presne to, kde v├ím Google Camera Port (GCam) m├┤┼że pom├┤c┼ą. K├║zlo, ktor├ę vid├şte na obr├ízkoch nasn├şman├Żch telef├│nom Google Pixel, je sk├┤r d├┤sledkom dobrej implement├ície softv├ęru ako samotn├ęho hardv├ęru.

In┼ítal├ícia portu kamery Google do zariadenia Poco X2 m├┤┼że v├Żrazne zv├Ż┼íi┼ą kvalitu fotografi├ş a vide├ş v telef├│ne. Okrem toho m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą aj funkcie aplik├ície Pixel, ako je Astro re┼żim, HDR +, Night Sight a ─Ćal┼íie. Ak sa c├ştite rovnako, stiahnite si najnov┼íiu verziu APK Google Camera Port APK pre Poco X2 / Redmi K30 a nain┼ítalujte ju. Ur─Źite to stoj├ş za vysk├║┼íanie!

Viac o Poco X2:

Podrobn├Ż sprievodca na odomknutie bootloadera na Poco X2 Nain┼ítalujte reset TWRP na Xiaomi Poco X2 / Redmi K30 Sprievodca rootom Xiaomi Poco X2 / Redmi K30 s Magic

Stiahnite si port kamery Google Xiaomi Poco X2 / Redmi K30

Port fotoaparátu Google pre Xiaomi Poco X2

Aj ke─Ć existuj├║ porty GCam od r├┤znych v├Żvoj├írov, ktor├ş Urnyx05, TIGRa Parrot043 na telef├│ne by to fungovalo dobre. Av┼íak najstabilnej┼íie, odpor├║─Źan├ę a najlep┼íie porty fotoapar├ítov Google pre La Poco X2 / Redmi K30 s├║ poskytovan├ę v├Żvoj├írom San1ty, ktor├Ż je ┼ípeci├ílne ur─Źen├Ż pre telef├│n.

Spolo─Źnos┼ą San1ty poskytla dva porty s r├┤znymi verziami aplik├ície Fotoapar├ít Google. Prv├Żm z nich je Google Camera 7,3.020 port, ktor├Ż je zalo┼żen├Ż na v├Żvojovej verzii BSG. A druh├í je kamera Google 6,2.030 port, ktor├Ż je zalo┼żen├Ż na San1tyho vlastnom m├│de ako La Poco F1 predt├Żm.

Navrhujem vysk├║┼ía┼ą br├íny od San1ty ako prv├ę. Okrem toho som do aplik├ície Fotoapar├ít Google pridal odkazy na stiahnutie 7,3 a 7,2 porty od in├Żch v├Żvoj├írov, ktor├ę m├┤┼żete otestova┼ą.

Pred prechodom na odkazy na stiahnutie si pre─Ź├ştajte d├┤le┼żit├ę inform├ície / pozn├ímky uveden├ę ni┼ż┼íie.

Poznámky:

Porty San1ty nie s├║ podporovan├ę Import / export konfigura─Źn├Żch s├║borov XML. Konfigura─Źn├ę s├║bory XML s├║ kompatibiln├ę s portmi trCamera a Parrot043. Google Camera 6,2Port .030 je najstabilnej┼í├ş port a kvalita obrazu je lep┼íia ako 7,3 port, pod─ża v├Żvoj├íra. Google Camera 7,3Port .020 je vo verzii beta a m├┤┼że obsahova┼ą chyby. Podporuje v┼íak aj re┼żim sn├şmania astrofotografi├ş, ultra┼íirok├Ż objekt├şv a elektronick├║ stabiliz├íciu obrazu (EIS). Pri prep├şnan├ş / aktualiz├ícii portov nezabudnite pomocou nastaven├ş vymaza┼ą ├║daje a vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą aplik├ície Google Camera. Toto je hlavn├í pr├ş─Źina aplik├ície Force Shutdown Camera po in┼ítal├ícii.

odkazy na stiahnutie

Fotoapar├ít Google 7,30,20 Pr├şstav San1ty (PocoSv10.6.1B)

Publikovan├ę: 26. marca 2020 S├║bor APK: PocoSv10.5b.apk Konfigura─Źn├Ż s├║bor XML: neuplat┼łuje sa

Fotoaparát Google 7,20,30 Port Parrot043 (v1)

Fotoaparát Google 7,20,10 od Urnyx05 (v2.3)

Fotoaparát Google 6,2.030 San1ty Port (POCOX2_F1v9.6_6.20,030)

trCamera tigra (V2.1 Dreamcatcher)

Ako nain┼ítalova┼ą port kamery Google na Xiaomi Poco X2 / Redmi K30?

In┼ítal├ícia portu kamery Google na zariadenie Poco X2 / Redmi K30 je pomerne jednoduch├í. Mus├şte iba stiahnu┼ą s├║bor APC GCam Port pod─ża v├í┼ího v├Żberu a nain┼ítalova┼ą s├║bor APK manu├ílne pomocou spr├ívcu s├║borov. Po dokon─Źen├ş a ak to port podporuje, m├┤┼żete tie┼ż importova┼ą konfigura─Źn├Ż s├║bor XML a automaticky nakonfigurova┼ą najlep┼íiu konfigur├íciu kamery. Ni┼ż┼íie n├íjdete podrobn├ę pokyny.

Note: Pred in┼ítal├íciou tohto portu sa uistite, ┼że ste odin┼ítalovali v┼íetky porty GCam, ktor├ę ste predt├Żm nain┼ítalovali.

Stiahnite si aplik├íciu pre fotoapar├íty La Google pre v├í┼í Poco X2 / Redmi K30. Ak port podporuje, stiahnite si aj zodpovedaj├║ci konfigura─Źn├Ż s├║bor XML. Preneste oba s├║bory do intern├ęho ├║lo┼żiska telef├│nu. V kore┼łovom prie─Źinku intern├ęho ├║lo┼żiska telef├│nu vytvorte nov├Ż prie─Źinok s n├ízvom ÔÇ×GCAM'. V tomto novo vytvorenom prie─Źinku vytvorte ─Ćal┼í├ş prie─Źinok s n├ízvom ÔÇ×Configs7'. Skop├şrujte s├║bor XML do / GCam / Configs7

  • Kop├şrovanie s├║boru XML bolo stiahnut├ę do novovytvoren├ęho prie─Źinka Configs7.
  • Potom prejdite do prie─Źinka, do ktor├ęho ste nahrali port kamery Google. Nain┼ítalujte port APK pre kamery Google na Xiaomi Poco X2 / Redmi K30 Kliknite na s├║bor APK a potom pod─ża pokynov na obrazovke nain┼ítalujte APK Google Camera Port APK do svojho Xiaomi Poco X2 / Redmi K30. Po in┼ítal├ícii spustite aplik├íciu Fotoapar├ít Google a udelte v┼íetky potrebn├ę povolenia. Dotknite sa ─Źiernej oblasti ved─ża tla─Źidla sp├║┼íte. Ako importova┼ą konfigura─Źn├Ż s├║bor XML do portu kamery Google Poco X2 / Redmi K30 'Vyberte konfigur├íciuÔÇ×Zobraz├ş sa dial├│gov├ę okno. Kone─Źne hra┼ą La 'RESET, Button.

    Fotoapar├ít Google je teraz ├║spe┼íne nain┼ítalovan├Ż na zariaden├ş Poco X2 / Redmi K30. Tak┼że teraz cho─Ćte do toho a sk├║ste klikn├║┼ą na skvel├ę obr├ízky v re┼żimoch ako Astro Photography, Night View, Portrait a ─Ćal┼íie. Ak st├íle nie ste spokojn├ş s v├Żsledkami, m├┤┼żete ─Ćal┼íie dostupn├ę nastavenia kamery ─Ćalej upravova┼ą tak, ┼że prejdete do ponuky ÔÇ×NastaveniaÔÇť aplik├ície, alebo m├┤┼żete sk├║si┼ą na─Ź├şta┼ą ─Ćal┼í├ş konfigura─Źn├Ż s├║bor XML.

    zdroj: XDA znaku | Tu poskytnut├ę porty a s├║bory XML poch├ídzaj├║ priamo zo skupiny Poco X2 Telegram Group. ─Äakujem im ve─żmi pekne!

    .After_Content {width: 336px; v├Ż┼íka: 280 px} @media (minim├ílna ┼í├şrka: 300 pixlov) {. After_Content {width: 300px; v├Ż┼íka: 250 px}} @ m├ędi├ş (minim├ílna ┼í├şrka: 480 pixlov) {. After_Content {width: 336px; v├Ż┼íka: 280 pixlov}} @ m├ędi├í (minim├ílna ┼í├şrka: 750 pixlov) {. After_Content {width: 336px; v├Ż┼íka: 280px}}