Stiahnite si QQ3A.200705.002: Aktualiz├ícia zabezpe─Źenia j├║l 2020 pre v┼íetky zariadenia Pixel

Stiahnite si QQ3A.200705.002: Aktualiz├ícia zabezpe─Źenia j├║l 2020 pre v┼íetky zariadenia Pixel 1

Spolo─Źnos┼ą Google sa u┼ż so zaveden├şm syst├ęmu Android 11 Beta pohybuje na vysokej ├║rovni 1 aktualiz├ície. Aj ke─Ć stla─Ź├şte Android 11 Beta 1 bol oneskoren├Ż, nakoniec sa dostal do spr├ívneho smeru a ve─ża p├┤vodn├Żch v├Żrobcov tie┼ż spr├şstupnilo t├║to aktualiz├íciu pre svoje telef├│ny, na ktor├ę mo┼żno poskytn├║┼ą podporu. Zatia─ż ─Źo sa spolo─Źnos┼ą Google pripravuje na vydanie opera─Źn├ęho syst├ęmu Android 11, najnov┼íia s├║prava bezpe─Źnostn├Żch opr├ív z j├║la 2020 je akt├şvna pre v┼íetky telef├│ny Google Pixel. A ak m├íte niektor├Ż z telef├│nov Pixel, m├┤┼żete vyu┼żi┼ą v├Żhody zariadenia Google a aktualizova┼ą svoj telef├│n pomocou najnov┼íej opravy. Aktualiz├ícia prich├ídza pre zariadenia Google Pixel (od Google Pixel 2 do slu┼żby Google Pixel 4 XL) s ─Ź├şslom verzie QQ3A.200705.002,

Pokia─ż ide o protokol zmien a nov├ę funkcie, zah┼Ľ┼ła t├íto aktualiz├ícia zabezpe─Źenia v j├║li 2020 pod─ża Zabezpe─Źenie syst├ęmu Android, t├íto aktualiz├ícia bude vyrie┼íen├í 7 probl├ęmy a 17 v├í┼żnych zranite─żnost├ş ÔÇťNajz├íva┼żnej┼íia zranite─żnos┼ą v tejto ─Źasti m├┤┼że vzdialen├ęmu ├║to─Źn├şkovi umo┼żni┼ą pou┼żitie ┼ípeci├ílne vytvoren├ęho s├║boru na vykonanie ─żubovo─żn├ęho k├│du v kontexte privilegovan├ęho procesu.ÔÇ×Preto v├ím odpor├║─Źame, aby ste svoj telef├│n aktualizovali pomocou najnov┼íej dostupnej softv├ęrovej opravy a chr├ínili svoje ├║daje. Je zauj├şmav├ę, ┼że ak nechcete ─Źaka┼ą na pr├şchod telef├│nu OTA do svojho telef├│nu, m├┤┼żete pokra─Źova┼ą v tomto ─Źl├ínku a aktualizova┼ą svoj telef├│n Google Pixel najnov┼íou sadou opr├ív stiahnut├şm s├║boru aktualiza─Źn├ęho bal├şka z tohto pr├şspevku.

google pixel prezentovan├Ż

─îo je nov├ę v aktualiz├ícii zabezpe─Źenia z j├║la 2020?

Ako u┼ż bolo uveden├ę, posledn├í aktualiz├ícia zabezpe─Źenia je stanoven├í v j├║li 2020 7 probl├ęmy a 17 v├í┼żnych zranite─żnost├ş. T├íto nov├í aktualiz├ícia v┼íak neprich├ídza s funkciou Pixel Drop a Pixel nepopisuje ┼żiadne z v├Żrazn├Żch opr├ív zariaden├ş Pixel. Fixn├ę zranite─żn├ę miesta sa pohybuj├║ od vysokej po kritick├║, pri─Źom najz├íva┼żnej┼íia zranite─żnos┼ą ovplyv┼łuje r├ímec m├ędi├ş. Pre t├║to aktualiz├íciu zabezpe─Źenia j├║l 2020 pre telef├│ny Google Pixel nie je k dispoz├şcii ┼żiadny presn├Ż protokol zmien.

Skontrolujte aktualizácie OTA

Pred manu├ílnou in┼ítal├íciou aktualiz├ície odpor├║─Źame pou┼ż├şvate─żom telef├│nov Google Pixel vyh─żada┼ą aktualiz├íciu prostredn├şctvom protokolu OTA. U─żah─Źuje to proces, pri ktorom potrebujete iba stiahnu┼ą s├║bor bal├şka a v├í┼í telef├│n automaticky aktualizuje. Ak chcete skontrolova┼ą aktualiz├íciu zabezpe─Źenia v j├║li 2020, mus├şte prejs┼ą do ─Źasti Nastavenia> Syst├ęm> Aktualiz├ícia syst├ęmu> Vyh─żada┼ą aktualiz├íciu.

Ak d├┤jde k novej aktualiz├ícii, m├┤┼żete na ┼łu klikn├║┼ą a nain┼ítalova┼ą najnov┼íiu aktualiz├íciu do svojho zariadenia Pixel, preto┼że zariadenie bude v bezpe─Ź├ş v─Ćaka najnov┼íej aktualiz├ícii zabezpe─Źenia v j├║li 2020. Na zabezpe─Źenie zariadenia pou┼żite stabiln├ę pripojenie k internetu alebo WiFi. stiahnite si t├║to aktualiz├íciu.

Nain┼ítalujte OTA / Factory Image do slu┼żby Google Pixel 2/2 XL, 3/3 XL, 3a / 3a XL a Pixel 4/ 4XL

V z├ísade existuj├║ dve met├│dy, pomocou ktor├Żch m├┤┼żete aktualizova┼ą ktor├Żko─żvek z telef├│nov Pixel a aktualizova┼ą ho najnov┼íou aktualiz├íciou zabezpe─Źenia. M├┤┼żete prejs┼ą na met├│du ADB Sideload alebo met├│du in┼ítal├ície Factory Image. Mali by ste v┼íak dodr┼żiava┼ą a dodr┼żiava┼ą v┼íetky kroky a pokyny uveden├ę v ka┼żdom procese.

podmienky

Do po─Ź├şta─Źa nain┼ítalujte najnov┼íie ovl├ída─Źe USB pre svoje zariadenia Pixel. Mus├şte do po─Ź├şta─Źa nain┼ítalova┼ą ADB a utilitu Fastboot. Jeden budete potrebova┼ą Windows PC / prenosn├Ż po─Ź├şta─Ź a k├íbel USB. Pred blikan├şm nechajte bat├ęriu zariadenia najmenej 50%. Najsk├┤r si vytvorte ├║pln├║ z├ílohu d├ít z telef├│nu. Nezabudnite na svojom zariaden├ş Pixel povoli┼ą mo┼żnosti v├Żvoj├íra. Aktivova┼ą Rie┼íenie probl├ęmov s USB a odblokovanie OEM na va┼íom zariaden├ş. Iba pre obraz v├Żrobcu mus├şte ma┼ą odomknut├Ż bootloader. Stiahnite si s├║bor s firmv├ęrom ni┼ż┼íie pod─ża modelu a oblasti v├í┼ího zariadenia.

Stiahnite si Factory Image / OTA

Google Pixel 4 XLGoogle Pixel 4Google Pixel 3a XLGoogle Pixel 3aGoogle Pixel 3 XLGoogle Pixel 3Google Pixel 2 XLGoogle Pixel 2

Nain┼ítalujte obraz v├Żrobcu (bezpe─Źnostn├í z├íplata Google Pixel z j├║la 2020)

Ak ste ochotn├ş nain┼ítalova┼ą aktualiz├íciu zabezpe─Źenia v j├║li 2020 pre ktor├Żko─żvek z zariaden├ş Google Pixel, postupujte pod─ża pokynov kliknut├şm na tla─Źidlo ni┼ż┼íie:

Sprievodca inštaláciou Factory Image na zariadeniach Google Pixel Series

Met├│da ADB Sideload pre OTA

Toto je druh├í met├│da, pomocou ktorej m├┤┼żete na aktualiz├íciu svojho telef├│nu pou┼żi┼ą n├ístroje ADB a fastboot.

Sprievodca vykon├ívan├şm bo─Źn├Żch st├┤p ADB na zariadeniach Google Pixel

Tak┼że tu to m├íte z mojej str├ínky v tomto pr├şspevku. Odpor├║─Źame, aby ste v┼íetky kroky vykonali spr├ívne a stiahli ste s├║bor firmv├ęru iba pre svoj zodpovedaj├║ci telef├│n, aby ste predi┼íli nespr├ívnemu zaobch├ídzaniu. Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie, ak naraz├şte na nejak├ę probl├ęmy pri sledovan├ş vy┼í┼íie uveden├ęho sprievodcu. Do nasleduj├║ceho pr├şspevku … Na zdravie!