Stiahnite si pozadie OnePlus 7T Stock

Stiahnite si pozadie OnePlus 7T Stock 1

Tento rok spoločnosť OnePlus uviedla na trh svoje dve nové vlajkové lode s názvom OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro. Čínsky výrobca smartfónov je známy pre svoje dostupné vlajkové zariadenia s OxygenOS. Zariadenia OnePlus majú vždy úplné špecifikácie a špecifikácie vlajkových lodí. Teraz, po niekoľkých mesiacoch, spoločnosť nedávno vydala nový model T-Series s názvom OnePlus 7T. Prístroj je dodávaný s vlajkovou loďou hardvérové ​​špecifikácie s novým zadným kamerovým modulom. Väčšina funkcií je takmer rovnaká ako funkcia OnePlus 7 Pro. Teraz, rovnako ako iné zariadenia OnePlus, aj 7T prichádza s niektorými predinštalovanými krásnymi tapetami. V tomto článku sa s vami podelíme o odkaz na stiahnutie tapiet OnePlus 7T.

Celkom je 17 tapiet, ktoré sme zdieľali v súbore zip na konci tohto článku. Všetky tieto obrázky majú rozlíšenie 1080 × 2400 pixelov, ktoré si môžete ľahko stiahnuť. Tieto tapety s vysokým rozlíšením sa dokonale hodia na ktorúkoľvek z nich smartphones ľahko mať 18:9 pomer strán alebo vyšší. Tieto tapety sa vám budú páčiť, ako je napríklad domovská obrazovka alebo obrazovka zámku. Ak používate zobrazovacie zariadenie AMOLED, tieto obrázky tiež vyzerajú chladne a minimálne.

Stiahnite si tapety OnePlus 7T a OnePlus 7T Pro

Poďme sa pozrieť na špecifikácie OnePlus 7T nižšie.

Špecifikácie OnePlus 7T

OnePlus 7T smartphone bol spustený 26. septembra 2019. Slúchadlo sa dodáva s jedným 6.55 palcový dotykový displej s rozlíšením 1080 × 2400 pixelov. Je poháňaný osmotickým jadrom Qualcomm Snapdragon 855 Plus SoC, spárovaným s jedným 8 GB RAM a 128 GB možnosti palubného úložiska. Beží na Androide 10 prostredníctvom OxygenOS 10 už v balení. Balenie slúchadla a 3, 800 mAh nevyberateľná batéria s technológiou rýchleho nabíjania 30 W (OnePlus Warp Charge 30T).

Pokiaľ ide o oddelenie kamery, OnePlus 7T obsahuje 48MP primárnu kameru s f /1,6 apertúrny objektív, 16MP sekundárna kamera s f /2,2 clona a tretia kamera s rozlíšením 12 MP (f /2,2). Zadné nastavenie kamery má PDAF (automatické zaostrovanie s detekciou fázy), HDR, portrét, nočný režim atď. Kým predná kamera má 16MP selfie senzor s f /2,0 šošovky clony spolu s režimami AI.

Pokiaľ ide o pripojenie, OnePlus 7T obsahuje Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, Bluetooth 5,0, Port NFC, USB Type-C, podpora 3G a 4G. Kým je na telefóne akcelerometer, snímač okolitého svetla, kompas, gyroskop, snímač priblíženia a snímač odtlačkov prstov. Okrem toho tiež podporuje možnosť AI Face Unlock.

Zatiaľ čo OnePlus 7T meria 160,94 × 74,44 × 80,13 mm a hmotnosť asi 190 gramov. Je k dispozícii vo farebných alternatívach s matným striebrom a ľadovcovou modrou so skleneným panelom.

Pozadia OnePlus 7T

Ako sme už uviedli, na internete sa zobrazuje takmer 17 tapiet, ktoré si môžete stiahnuť pre svoje zariadenie Android nižšie. Obrazovky s vysokým rozlíšením 1080 × 2400 pixelov v rozlíšení Full HD + budú vyzerať skvele a dokonale padnú na vaše zariadenie s 18:9 alebo nad pomer strán. S niektorými z týchto jedinečných obrázkov získate minimálny chladný vzhľad.

Teraz stačí stiahnuť súbor zip z nižšie uvedeného odkazu a extrahovať ho do zariadenia normálne. Po rozbalení vyhľadajte obrázky a nastavte požadovanú tapetu ako domovskú obrazovku alebo uzamknutú obrazovku. Na nastavenie obrázkov môžete vybrať Správca súborov a aplikáciu Galéria, alebo prejsť do sekcie Tapety a nastaviť obrázky priamo odtiaľ.

Download-OnePlus-7T-Wallpapers.zip