Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Stiahnite si Pokey Ball na PC

Stiahnite si Pokey Ball na PC 1

Pokey Ball pre PC

Stiahnite si a nainštalujte Pokey Ball do svojho počítača, notebooku alebo tabletu pomocou mobilného emulátora.
Prehrajte každú hernú aplikáciu z mobilného zariadenia do počítača alebo počítača MAC.

Ako hrať Pokey Ball na PC (3 Schodisko):

 • Stiahnite a nainštalujte Bluestacks
 • Nainštalujte Pokey Ball z obchodu.
 • Spustite ho a vychutnajte si ho na počítači!
 • Stiahnite si na PC

  top 5 najlepší Android Emulator pre PC – Gamescatalyst

  Ako sťahovať a inštalovať Bluestacks 3 a Hrajte mobilné hry na počítači

  Pokey Ball Review, hrateľnosť, výhody / nevýhody a video

  Ďalšia jednoduchá a dobrá hra je tu

  Dnes budeme hovoriť o hre Pokey Ball, ktorú vyrobili a publikovali VOODOO, Toto je ich posledná hra a chlapec to urobili. Nie som si istý, či viete, aký je štýl vydavateľov, ale mali by ste si ho pozrieť. Urobili ďalšiu jednoduchú a pritom veľmi návykovú hru. A teraz o tom budeme hovoriť a uvidíme, čo je na tejto hre také skvelé.

  Po prvé – hrateľnosť

  Pokey Ball má veľmi jednoduché a pritom zábavné hry. Hlavným cieľom hry je prepraviť loptu zdola nahor na vrchol veže. Jediné, čo musíte urobiť, je dotknúť sa obrazovky prstom. To spôsobí, že sa lopta prilepí tyčou na stenu veže. Po tom budete musieť pretiahnuť prst, aby sa lopta strieľať nahor. Je to celkom jednoduché a napriek tomu vzrušujúce hrať, ale to je len začiatok.

  Stiahnite si Pokey Ball na PC 2

  Existuje veľa úrovní v Pokey Ball

  ktoré budete musieť dobyť. Myslím stovky. A s každou úrovňou sa stáva ťažšou a ťažšou a budete sa musieť prispôsobiť všetkým rôznym múrom, ktoré uvidíte v Pokey Ball. Napríklad uvidíte steny s červenými zónami – musíte sa im vyhnúť. Uvidíte rôzne platformy, ktoré budete musieť zlomiť, aby ste vyšplhali na vrchol a mnoho ďalších.

  Cieľom nie je nechať loptu spadnúť

  V Pokey Ball je iba jeden smer a je hore. Nezáleží na tom, čo budete musieť držať loptu hore. Keď malá loptička prešla malým zlatým kruhom, vyčistili ste pódium. Keď hráte Pokey Ball, uvidíte, že existujú mince, ktoré zbierate.

  V hre Pokey Ball sú nejaké úpravy

  a hovoríme o type lopty, s ktorým budete hrať. Existuje veľa farieb a štýlov a dokonca aj tvárí, ktoré sú animované. Malá loptička môže byť šťastná a veselá alebo nevrlá a zábavná. Závisí to od vášho štýlu a toho, ako sa dnes máte!

  Stiahnite si Pokey Ball na PC 3

  celkovo

  Myslím si, že Pokey Ball je veľmi pekná hra. Je dosť jednoduchý na to, aby ho hrali všetci, a dosť návykový na to, aby vás udržiaval v spojení. Pokey Ball je zadarmo a je to skvelý zabiják času.

  Google Play Store

  Apple Obchod s aplikaciami