Stiahnite si n├ístroje MobileUncle – posledn├í pridan├í verzia 2020

Stiahnite si nástroje MobileUncle - posledná pridaná verzia 2020 1

N├ístroje MobileUncle boli pr├íve aktualizovan├ę a teraz m├┤┼żete v zakorenenom smartf├│ne s Androidom pou┼ż├şva┼ą viac funkci├ş a ├║prav. Ak ste pravideln├Żm pou┼ż├şvate─żom syst├ęmu Android, m├┤┼żete by┼ą na┼ítvan├Ż, preto┼że nem├íte nad pr├şstrojom ├║pln├║ kontrolu. Nespracovan├Ż smartphone obmedzuje v├í┼í potenci├íl na to, ─Źo s telef├│nom m├┤┼żete robi┼ą. Ale ak je v├í┼í smartphone zakorenen├Ż, existuj├║ nespo─Źetn├ę mo┼żnosti, ktor├ę m├┤┼żete so svoj├şm smartf├│nom urobi┼ą. Najd├┤le┼żitej┼íie zo v┼íetk├ęho je, ┼że m├íte ├║pln├Ż pr├şstup k ovl├ídaniu syst├ęmu zariadenia. M├┤┼żete tak vykon├íva┼ą ├║lohy ako blikanie ROM, mazanie a prisp├┤sobovanie syst├ęmov├Żch aplik├íci├ş, vyp├şnanie aplik├íci├ş Google a mnoho ─Ćal┼íieho.

Ale ak m├íte zakorenen├Ż Android telef├│n, chcete pou┼żi┼ą jeho zakorenen├ę funkcie. Existuje ve─ża aplik├íci├ş pre zakorenen├ę zariadenie, ktor├ę dok├í┼że na va┼íom smartf├│ne robi┼ą ├║┼żasn├ę veci. Ale ak ste na technickej str├ínke a chcete robi┼ą veci, ako napr├şklad extrahova┼ą inform├ície o svojom zariaden├ş, preru┼íi┼ą a preh─żad├íva┼ą GPRS, z├ílohujte IMEI a ove─ża viac. Aplik├ícia n├ístroja MobileUncle je potom najlep┼íou aplik├íciou pre va┼íe zakorenen├ę zariadenie.

Stiahnite si nástroje MobileUncle - posledná pridaná verzia 2020

Čo sú to nástroje MobileUncle?

MobileUncle Tools je bezplatn├í aplik├ícia pre Android, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje s┼ąahova┼ą inform├ície o zariadeniach, z├ílohova┼ą IMEI a ove─ża pokro─Źilej┼íie n├ístroje a ─Ćal┼íie zariadenia Mediatek. Hoci v├Żrobcovia MTK vyv├şjaj├║ lacn├ę zariadenia, existuje ich ve─ża pou┼ż├şvate─żov, ─Źo v├ím umo┼ż┼łuje vyu┼ż├şva┼ą cel├║ funk─Źnos┼ą telef├│nu.

K─ż├║─Źov├Żmi vlastnos┼ąami n├ístrojov MobileUncle s├║ z├ílohovanie IMEI, obnovenie Flash, ─Ćal┼íie aktualiz├ície a ├║pln├ę ┼ípecifik├ície v├í┼ího telef├│nu. Aplik├ícia je ve─żmi minimalistick├í, men┼íia ako 2 MB, E┼íte viac m├┤┼żete flash vlastn├ę ROM a re┼ítartova┼ą pre obnovu ve─żmi ─żahko.

Ak├ę funkcie m├í n├ístroj MobileUncle Tools?

V┼íetky funkcie dostupn├ę po in┼ítal├ícii aplik├ície MobileUncle MTK do v├í┼ího zariadenia s├║ zaznamenan├ę.

M├┤┼żete z├şska┼ą v┼íetky inform├ície t├Żkaj├║ce sa zariadenia MTK. M├íte pr├şstup do re┼żimu MTK Engineer a m├┤┼żete skontrolova┼ą IMEI pre v┼íetky smartf├│ny MTK. Obnova offline a online telef├│nu. Pripojenie ├║lo┼żn├ęho priestoru pomocou k├íbla USBBeaking a skenovanie re┼ítartu GPRSEasy na obnovu d├ít a umo┼żnenie aktualiz├íci├ş AP.Firmware a vlastnej in┼ítal├ície.

Stiahnite si n├ístroje MobileUncle – posledn├í pridan├í verzia 2020

Ni┼ż┼íie je uveden├Ż ├║pln├Ż zoznam najnov┼íej a najv├Ą─Ź┼íej verzie n├ístrojov MobileUncle MTK. Aktualiz├ícia aplik├ície Overtime a odstr├ínenie ch├Żb boli stiahnut├ę, tak┼że ak nem├íte star┼í├ş opera─Źn├Ż syst├ęm, stiahnite si najnov┼íiu verziu. Kliknut├şm na odkaz na stiahnutie ho z├şskate.