Stiahnite si n├ístroj na s┼ąahovanie MSM pre zariadenia Oppo [Latest Version 2020]

Stiahnite si n├ístroj na s┼ąahovanie MSM pre zariadenia Oppo [Latest Version 2020] 1

N├ístroj na stiahnutie MSM je blikaj├║ci n├ístroj pre zariadenia Oppo a Vivo. Akcie Oppo & Vivo Lager ─żahko blikaj├║, ale in┼ítala─Źn├í ─Źas┼ą je pre v┼íetk├Żch nov├Żch pou┼ż├şvate─żov pomerne n├íro─Źn├í. V tomto ─Źl├ínku zdie─żame odkaz na n├ístroj na stiahnutie n├ístroja na stiahnutie n├ístroja MSM pre zariadenia Oppo [Latest Version 2019], Poskytujeme tie┼ż in┼ítala─Źn├ę kroky spolu s predpokladmi.

Aj ke─Ć ste na svojom zariaden├ş Oppo zabudli z├ímok vzoru zariadenia, z├ímok obrazovky alebo heslo, tento n├ístroj m├┤┼żete pou┼żi┼ą na odstr├ínenie z├ímku zariadenia. Aj ke─Ć je tento n├ístroj ur─Źen├Ż pre opera─Źn├ę syst├ęmy Oppo a Vivo Android smartphones, m├┤┼że sa tento n├ístroj nieko─żkokr├ít objavi┼ą nespr├ívne po─Źas blikania ROM vrstvy. Tu sme uviedli v┼íetky mo┼żn├ę chyby, ktor├ę si m├┤┼żete v┼íimn├║┼ą po─Źas blikania.

Chyba po─Źas blikania z├ísob ROM prostredn├şctvom n├ístroja na stiahnutie MSM

─îasov├Ż limit pripojenia.Microsoft status sa zobrazuje v re┼żime offline, aj ke─Ć je pripojen├Ż k sieti Wi-Fi. Tla─Źidlo ┼átart nebude ni─Ź robi┼ą.Oprava MSMDownload Oppo A71 Qualcomm Snapdragon Connect Timeout.Fix MSMDownload Neopr├ívnen├ę a skryt├ę tla─Źidlo ┼átart. V┼żdy sa zobraz├ş varovn├ę hl├ísenie: ÔÇ×Mus├şte pou┼żi┼ą autorizovan├ę ├║─Źty ako A3S, F5, F7, F9 at─Ć. …ÔÇť.

Stiahnite si n├ístroj na s┼ąahovanie MSM pre zariadenia Oppo [Latest Version 2019]

Teraz sme zdie─żali po┼żiadavky na blikanie firmv├ęru z├ísob pomocou n├ístroja na stiahnutie MSM.

predpoklad:

Sk├┤r ako urob├şte ─Źoko─żvek, urobte ├║pln├║ z├ílohu ├║dajov zo svojho zariadenia. Proces blikania odstr├íni v┼íetky obr├ízky, vide├í, dokumenty a ─Ćal┼íie ├║daje z intern├ęho ├║lo┼żiska zariadenia. Nabite bat├ęriu zariadenia minim├ílne na 60%. Budete potrebova┼ą po─Ź├şta─Ź / laptop a k├íbel USB. Nezabudnite si stiahnu┼ą MSM Tool do svojho po─Ź├şta─Źa. Stiahnite si a nain┼ítalujte ovl├ída─Źe USB pre Android do svojho po─Ź├şta─Źa.

Odkazy na stiahnutie:

N├ístroj na stiahnutie MSM – priamy odkaz | zrkadloN├ístroj na stiahnutie MSM 4.00,58: Stiahnu┼ą Ôľ╝N├ístroj na stiahnutie MSM 5,0.15: Stiahnutie

Stiahnite si n├ístroj na s┼ąahovanie MSM pre zariadenia Oppo [Latest Version 2020] 2

Kroky na inštaláciu nástroja na stiahnutie nástroja MSM

Stiahnite si v┼íetky potrebn├ę s├║bory a extrahujte ich. Nain┼ítalujte do po─Ź├şta─Źa s├║bor PDAnet.exe aj CodeMeterRuntime.exe. Otvorte Control Center CodeMeter a vyberte licen─Źn├Ż s├║bor. Teraz naimportujte licen─Źn├Ż s├║bor a prejdite do prie─Źinka Oppo_MSM_Download_Tool_None_Lic_2000. v okne sa zobraz├ş spr├íva Aktivovan├í licencia, ─Źo znamen├í, ┼że ste n├ístroj aktivovali. Teraz ste pripraven├ş za─Źa┼ą blika┼ą.

Kroky na flash vrstvy ROM na zariadeniach Oppo

Najprv mus├şte stiahnu┼ą potrebn├║ Oppo Stock ROM a extrahova┼ą ju do svojho po─Ź├şta─Źa. Teraz prejdite do extrahovan├ęho prie─Źinka a spustite program MSMDownloadTool V3.0.exe s├║bor ako spr├ívca. Zobraz├ş sa mo┼żnos┼ą na─Ź├ştania firmv├ęru. Teraz vypnite zariadenie Oppo a stla─Źte tla─Źidlo na zv├Ż┼íenie hlasitosti. Pripojte telef├│n k po─Ź├şta─Źu pomocou k├íbla USB. Kliknut├şm na tla─Źidlo ┼átart spust├şte proces blikania. Po─Źkajte na cel├Ż proces in┼ítal├ície. Ke─Ć sa na va┼íom po─Ź├şta─Źi zobraz├ş spr├íva ÔÇ×Stiahnutie dokon─Źen├ęÔÇť, re┼ítartujte telef├│n. To je.

D├║fam, ┼że t├íto pr├şru─Źka je pre v├ís u┼żito─Źn├í, a ak m├íte ak├ęko─żvek zariadenie Oppo alebo Vivo, tento n├ístroj v├ím pom├┤┼że r├Żchlo bleskova┼ą z├ísobov├Ż softv├ęr. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky, nev├íhajte sa sp├Żta┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie.