Stiahnite si n├ístroj ADB a Fastboot: Ako nain┼ítalova┼ą

Stiahnite si n├ístroj ADB a Fastboot: Ako nain┼ítalova┼ą 1

ADB a Fastboot s├║ niektor├ę z d├┤le┼żit├Żch n├ístrojov, ktor├ę potrebujete na premostenie komunik├ície s telef├│nom Android spolu s po─Ź├şta─Źom. Ak ste pokro─Źil├Ż pou┼ż├şvate─ż syst├ęmu Android alebo dokonca be┼żn├Ż pou┼ż├şvate─ż syst├ęmu Android, existuje ve─ża pr├şkazov, ktor├ę mus├şte vykona┼ą, aby ste si mohli objedna┼ą telef├│n. M├┤┼żete re┼ítartova┼ą telef├│n do in├ęho re┼żimu alebo vykona┼ą odomknutie z├ímku pomocou n├ístrojov ADB a Fastboot. V tejto pr├şru─Źke uv├ídzame odkazy na stiahnutie minim├ílneho n├ístroja ADB a Fastboot a jeho in┼ítal├íciu do zariadenia.

Ak chcete sp├║┼í┼ąa┼ą a sp├║┼í┼ąa┼ą pr├şkazy ADB a Fastboot, mus├şte v telef├│ne povoli┼ą mo┼żnosti v├Żvoj├íra a ladenie USB. Existuje ve─ża pr├şkazov, ktor├ę m├┤┼żete vykona┼ą na telef├│ne pomocou n├ístrojov ADB a Fastboot na vykonanie s├║boru ─Źinnost├ş. V skuto─Źnosti je prv├Żm krokom pri zakorenen├ş telef├│nu odomknutie bootloadera a preto mus├şte spusti┼ą niektor├ę pr├şkazy ADB a Fastboot. Tak┼że to znamen├í, po─Ćme sa pozrie┼ą na samotn├ęho sprievodcu:

─îo s├║ ADB a Fastboot?

Kompletnou formou ADB je most na ladenie Android, ktor├Ż, ako je uveden├ę vy┼í┼íie, obsahuje s├║bor bin├írnych s├║borov, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ nadviaza┼ą komunik├íciu medzi po─Ź├şta─Źom a telef├│nom s Androidom. Kredit patr├ş v├Żvoj├írovi XDA, shimp208 na v├Żvoj tohto n├ístroja a zdie─żanie odkazov na stiahnutie uveden├Żch v tomto pr├şspevku. Protokol ADB m├┤┼żete pou┼żi┼ą pri sp├║┼í┼ąan├ş telef├│nu s Androidom v hlavnom opera─Źnom syst├ęme. Upozor┼łujeme, ┼że ak chcete sp├║┼í┼ąa┼ą a sp├║┼í┼ąa┼ą pr├şkazy ADB, mus├şte povoli┼ą ladenie USB v ─Źasti Mo┼żnosti pre v├Żvoj├írov.

Pr├şkazy Fastboot sa pou┼ż├şvaj├║, ke─Ć ste v re┼żime zav├ídza─Źa. v┼íetko smartphones podporuj├║ tento pr├şkazov├Ż n├ístroj ADB a Fastboot, ktor├Ż m├┤┼żete pou┼żi┼ą na vykon├ívanie r├┤znych aktiv├şt v telef├│ne. Pr├şkazy ADB a Fastboot v├ím umo┼ż┼łuj├║ kontaktova┼ą jadro telef├│nu, ─Źo znamen├í, ┼że ide o be┼żn├Ż jazyk medzi po─Ź├şta─Źom PC a telef├│nom Android. Pomocou t├Żchto pr├şkazov sa m├┤┼żete vr├íti┼ą k predch├ídzaj├║cim oprav├ím, odomkn├║┼ą bootovac├ş zav├ídza─Ź alebo dokonca root svojho smartf├│nu.

Pre─Źo potrebujeme n├ístroj ADB a Fastboot?

Najmen┼íie n├ístroje ADB a Fastboot nastavuj├║ t├│n medzi telef├│nom s Androidom a po─Ź├şta─Źom na vykon├ívanie r├┤znych pr├şkazov. Je s├║─Źas┼ąou s├║pravy Google Software Development Kit (SDK), ktor├í je zn├íma aj ako Android Studio. Najv├Ą─Ź┼íou v├Żhodou pou┼żitia Minimal ADB a Fastboot je to, ┼że cel├Ż softv├ęr Android Studio v├í┼żi asi 800 – 900 MB vo ve─żkosti. Ale na druhej strane, Minimal ADB je minimalizovan├í verzia pr├şkazu ADB, ktor├║ je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na rie┼íenie probl├ęmov s telef├│nom Android a jeho ve─żkos┼ą sa ve─żmi ─żahko v├í┼żi.

minimálna adb

Ďalšie vlastnosti Minimálneho ADB a Fastbootu sú:

─Żahko sa in┼ítalujeN├şzke ve─żkosti Podpora 32-bitov├Żch a 64-bitov├Żch n├ístrojov ADB a Fastboot minimalizovan├Żch vykon├íva rovnak├ę ├║lohy ako be┼żn├ę n├ístroje ADB. Zodpoved├í s├║prave Android SDK.

Stiahnite si všetky najnovšie minimálne nástroje ADB a Fastboot

Najnov┼íia verzia n├ístroja Minimal ADB a Fastboot je V1.4,3 a zah┼Ľ┼ła nasleduj├║ce zmeny a vylep┼íenia:

verzia 1,4,3 (2-9-18) – Aktualizovan├ę ADB a Fastboot na verziu 1,0,3,9- Po─Źiato─Źn├í verzia automatizovan├ęho stavebn├ęho n├ístroja na─Ź├ştan├í do GitHubu

Ni┼ż┼íie je uveden├Ż zoznam v┼íetk├Żch verzi├ş dostupn├Żch n├ístrojov ADB a Fastboot:

podmienky

Nezabudnite pripoji┼ą telef├│n Android k po─Ź├şta─Źu. V telef├│ne mus├şte aktivova┼ą mo┼żnosti v├Żvoj├íra a tie┼ż aktivova┼ą re┼żim ladenia USB – Prejdite na Nastavenia >> O telef├│ne >> stla─Źte ─î├şslo budovy 7 kr├ít, k├Żm sa nezobraz├ş spr├íva o pr├şpitku ÔÇ×Teraz ste v├Żvoj├ír.ÔÇť V r├ímci mo┼żnost├ş pre v├Żvoj├írov mus├şte povoli┼ą aj mo┼żnos┼ą ladenia USB. – Ak to chcete urobi┼ą znova, prejdite na Nastavenia >> Mo┼żnosti v├Żvoj├íra >> povoli┼ą ladenie USB Nain┼ítalujte potrebn├ę ovl├ída─Źe USB. ,

Ako nain┼ítalova┼ą n├ístroj ADB a Fastboot

záver

Tak┼że tu to m├íte z mojej str├ínky v tomto pr├şspevku. D├║fame, ┼że sa v├ím tento pr├şspevok p├í─Źil a mohli by ste z├şska┼ą nejak├ę inform├ície o ADB a n├ístroji Fastboot pri rie┼íen├ş probl├ęmov so smartf├│nom s Androidom. Okrem toho m├┤┼żete ├şs┼ą ─Ćalej a zabali┼ą v┼íetky vlastn├ę obnovenia, napr├şklad TWRP, aby ste rootovali svoje zariadenie a otvorili svet prisp├┤soben├ş pre v├í┼í telef├│n. Ak sa v├ím podarilo odomkn├║┼ą bootloader pomocou vy┼í┼íie uveden├ęho postupu, dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch. Do nasleduj├║ceho pr├şspevku … Na zdravie!