Stiahnite si najnovšiu hru APK Crunchyroll – Everything Anime 2,5,0

Ste fanúšikom japonských karikatúr známych ako anime? Každý deň existuje veľa animácií všetkého druhu a veľa stránok, ktoré ich vysielajú. Schopnosť aktualizácie sa medzi jednotlivými webovými stránkami rýchlo líši. Ak chcete najrýchlejší, odpoveďou je Crunchyroll. Webové stránky nemusíte teraz navštíviť, pretože je k dispozícii aplikácia APC Crunchyroll – Everything Anime APK 2,5,0 (453) posledne uvedená.

Crunchyroll – informácie o celom súbore Anime

Developer: Ellation, Inc.verzia: 2,5,0 (453)Veľkosť súboru tridsiatich)7 MBNaložený: 20. september 2019, 13:27 GMT + 07potreba: Závisí to od zariadenia.MD5: 30a659e57c28d6028621e16ceaa09caeSHA1: e80568b93b464a712489bee214a84123e54bbd34

Stiahnite si Crunchyroll – Tudo Anime APK 2,5,0

Crunchyroll - Tudo Anime APK v2.5,0

Crunchyroll – všetky anime komentáre

Po prvé, ak existuje niečo, čo môžete od tejto aplikácie očakávať, je skutočnosťou, že v nej nájdete veľa epizód anime. Obsahuje viac ako 25 000 epizód. 15 000 hodín na sledovanie programu. Zrejme to patria k obľúbeným ako Boruto-Naruto Next Generation, One Piece, Attack on Titan a mnoho ďalších. Ak sa stanete prémiovým členom, nové epizódy budete môcť vysielať hneď po ich vysielaní v Japonsku. Môžete ich sledovať bez reklám vo vysokom rozlíšení.

Táto aplikácia pridala novú funkciu s názvom Manga Shop. Vďaka tejto funkcii budú môcť používatelia nájsť vybraté manga zo všetkých dostupných žánrov. Tento obchod Manga však nie je miestom, kde môžete čítať iba online. Ak nenájdete čas na jeho okamžité prečítanie, vždy si môžete stiahnuť súbory na prečítanie neskôr. Ak nechcete čítať manga vo forme súboru, môžete si v tomto obchode manga kúpiť komiks. Koniec koncov, hovoríme o tomto obchode.

Teraz, keď už viete viac o aplikácii, urobte si čas a zistite výhody a nevýhody, ktoré môžu vzniknúť. V praxi to sú veci, ktoré hovoria presne o tom, čo je to za aplikáciu. Uvidíme, čo sa tu môžete naučiť.

Pros:

 • Jednoduchá navigácia
 • Najnovšie verzie anime a manga
 • Manga Všetky žánre na čítanie a nákup
 • Rôzne anime sledovať po vysielaní
 • nevýhody:

 • Neúplná zbierka anime
 • Podporované iba v angličtine
 • Ako použiť

  Táto aplikácia sa v podstate používa ľahko a mali by ste nájsť východisko rýchlo. Môžete ho okamžite použiť zadarmo. Ak chcete maximalizovať Crunchyroll – Everything Anime v systéme Android, musíte sa zaregistrovať na odber prémiového odberu a využívať 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, aby ste mohli vysielať najnovšie verzie, sledovať reklamy bez reklám HD a čítať a čítať nákupné manga , Môžete tiež použiť sieť VPN na odomknutie oblastí a blokovanie nepríjemných reklám a sledovať tu anime, ktoré si vyberiete prostredníctvom tejto aplikácie.

  ChangeLog

 • Opravy chýb a vylepšenia stability.