Stiahnite si najnovšiu aplikáciu APK Music Play 8.21.8170-1.alebo

V digitálnom veku je hudobný prehrávač povinný na akomkoľvek zariadení. V minulosti mohli prehrávače hudby prehrávať hudbu iba offline z úložiska, ale teraz tiež umožňuje používateľom streamovať hudbu online. Spoločnosť Google tiež vyvíja aplikáciu s názvom najnovší súbor APK služby Hudba Google Play. 8.21.8170-1.O (81701). Táto aplikácia je oficiálnym hudobným prehrávačom pre Android, ktorý ponúka online a offline streamingové služby pre viac ako 50 000 skladieb. Táto aplikácia je k dispozícii aj pre iné platformy, ale zariadenia s Androidom sa zvyčajne dodávajú s touto aplikáciou. Umožňuje tiež používateľom nakupovať legálne digitálne hudobné súbory.

Informácie o súbore Hudba Google Play

Developer: Google Corporation.verzia: 8.21.8170-1.O (81 701)Veľkosť súboru: pätnásť,5 MBNaložený: 20. augusta 2019, 14:15 GMT + 07potreby: Android 4,1 Je to vyššieMD5: e618a05eff2cd7dc727440c6df90b874SHA1: 407f5d8b4938a339b0c2c484c70fcdfee74de082

Stiahnite si súbor APK Music Play 8.21.8170-1.alebo

Hudba Google Play APK v8.21.8170-1.alebo

Recenzia služby Hudba Google Play

Hudba Google Play pre Android prichádza s ľahkou veľkosťou a jednoduchým používateľským rozhraním. Má dôležité funkcie hudobného prehrávača. V službe Google Play môžu používatelia robiť nasledujúce akcie:

Prehrávajte hudbu z úložiska

Po otvorení aplikácie okamžite zobrazí skladby z úložiska offline, ktoré boli starostlivo zoradené podľa interpreta a žánru, a zobrazuje najhranejšie a naposledy pridané skladby.

Streamovanie hudby online

Užívatelia môžu do databázy prenášať viac ako 50 000 legálnych hudobných súborov. Táto aplikácia vám poradí, čo sa vysiela na základe vašej histórie vyhľadávania a vkusu. Kedykoľvek používateľ požaduje skladbu, navrhne sa niekoľko skladieb podobných žánru alebo umelcovi, čo uľahčuje vyhľadávanie skladieb na vysielanie.

Nakupujte hudbu z Obchodu Play

Ponúka vynikajúci spôsob, ako mať skladbu zakúpením v Obchode s hudbou v Obchode Play. Pre každú skladbu prenášanú online existuje možnosť legálneho stiahnutia. V prípade starších verzií môžu používatelia prejsť prstom doprava a zvoliť možnosť Môj obchod. Pred nákupom sa používatelia musia prihlásiť do svojho účtu Google.

Prehrávajte hudbu na pozadí pomocou uzamknutej obrazovky

Táto aplikácia vám tiež umožňuje prehrávať hudbu na pozadí, keď používatelia používajú iné aplikácie alebo keď je telefón uzamknutý. Po uzamknutí telefónu sa používateľovi zobrazí rozhranie obrazovky aplikácie uzamknuté, ktoré zobrazuje názov skladby a obal albumu. Používatelia môžu meniť skladby okamžite kliknutím na tlačidlo bez toho, aby museli odomknúť obrazovku.

Po otestovaní jeho použitia má aplikácia niekoľko negatívnych a pozitívnych bodov. Nasleduje niekoľko zhrnutí v zozname.

pre:

  • Intuitívne a jednoduché užívateľské rozhranie
  • Široký výber skladieb.
  • Pohodlná funkcia uzamknutia obrazovky
  • Zápory:

  • Na pozadí sa často neprehráva
  • Ako použiť

    Táto aplikácia je v rozhraní jednoduchá, ale zvyknúť si môže nejaký čas. Po inštalácii sa odporúča prihlásiť sa do svojho účtu Google, kde získate ďalšie ďalšie funkcie. V tejto aplikácii nemôžete veľa usporiadať. Prejdite do režimu online a získajte prístup k hudbe online. Zoznamy skladieb založené na humore budú fungovať iba vtedy, ak budú pripojené na internet. Ak chce používateľ kúpiť skladbu, nákupy v aplikácii vyžadujú, aby používateľ poskytol fakturačné údaje.

    ChangeLog