Stiahnite si najnovší Tecno Flash Tool pre Tecno Smartphone [V4.1901.23.17]

Stiahnite si najnovší Tecno Flash Tool pre Tecno Smartphone [V4.1901.23.17] 1

V tejto príručke vám poskytneme najnovší nástroj Tecno Flash, ktorý môžete použiť na flash vrstvu ROM na zariadení Tecno smartphones exkluzívne. Tento nástroj vyvinul GR Mekail92. Je to freeware, čo znamená, že za nič nemusíte platiť ani si ho kúpiť. Nástroj Tecno Flash Tool je kompatibilný s bežiacimi počítačmi / notebookmi Windows OS.

Pomocou tohto nástroja Flash môžete nainštalovať skladový firmvér na všetky smartfóny Tecno prevádzkované na čipovej súprave MediaTek. V tejto príručke sme uverejnili príspevok najnovšia verzia nástroja Tecno Flash Tool čo je V4.1901.23.17. Môžete si ho jednoducho stiahnuť, extrahovať a použiť. Vysvetlili sme tiež, ako môžete tento softvér použiť na bez flashový firmvér vo vašom zariadení.

Nástroj Tecno Flash

Funkcie nástroja Tecno Flash Tool

Aj keď má podobnú funkčnosť ako nástroj SP Flash, stále ponúka viac exkluzivity. Nástroj SP Flash môže byť podporovaný ktorýmkoľvek zariadením Android spusteným na čipsete MediaTek. Flashový nástroj Tecno je však určený iba pre Tecno smartphones,

Používatelia niekedy nahlásili chyby inštalácie pri použití nástroja SP Flash. Preto je lepšie držať sa nástrojov, ktoré sú vyvinuté výlučne pre konkrétne zariadenie. Flashový nástroj Tecno rieši iba účel, pretože sa môže použiť na fázovanie firmvéru zásob. Môže sa tiež použiť na odstránenie FRP na zariadeniach Tecno. Používatelia môžu tiež odomknúť svoje zariadenia a vrátiť sa do úložného ROM, ak sú na vlastnej ROM.

Ako nainštalovať program Tecno Flash Utility

Najprv musíme stiahnuť najnovšiu verziu Techno Flash Tool. Nižšie sme prepojili odkaz na stiahnutie tohto nástroja.

Stiahnuť ▼

Nástroj Tecno Flash [V4.1901.23.17] | Stiahnuť ▼

Ako používať nástroj Tecno Flash na flash všetky vrstvy ROM

Teraz sa pozrime, ako môžeme tento nástroj použiť na flash pamäť ROM na všetkých zariadeniach so spustenou čipovou sadou MediaTek. Pred použitím je potrebné roztriediť niektoré veci. To isté sme spomenuli v časti Požiadavky nižšie.

podmienky

ONE Windows Kábel USB PCA Na vašom počítači musíte mať nainštalované ovládače USB MTK. Techno Flash Tool je určený pre zariadenia založené na čipovej sade MediaTek. Nepoužívajte ho na žiadnom inom zariadení. Pred blikaním ROM na ňom batériu dostatočne nabite (odporúča sa nad 50%). Uistite sa, že máte správny firmvér pre svoje zariadenie. Skontrolujte, či adresár firmvéru obsahuje súbor scatter.txt, pretože je to dôležité pre proces blikania ROM.

Nainštalujte ROM

Teraz sa pozrime, ako nainštalovať skladový firmvér pomocou nástroja Tecno flash.

Stiahnite si najnovšie Tecno Flash Tool V4.1808.28.17 rozbaľte ho na ľubovoľné miesto na vašom počítači alebo notebooku. Skontrolujte, či máte firmvér Tecno Mobile, ktorý chcete flash pomocou nástroja Tecno Flash. Prejdite do priečinka, z ktorého ste extrahovali nástroj na vyhľadávanie súborov Flash SWD_AfterSales.exe, Spustite ho dvojitým kliknutím. Teraz v aplikácii v časti Operačná oblasť kliknite na ikonu Gear IconUp a potom musíte vyhľadať a nahrať súbor „scatter.txt“ z príslušného priečinka, ktorý obsahuje firmvér. smartfón pripojí kábel USB a potom ho pripojí k počítaču. Keď by mal proces blikania začať, musíte chvíľu počkať, kým sa proces neobjaví.

To je všetko. Teraz bude vaše zariadenie Tecno používať najnovší firmvér zásob. Chyťte nástroj a začnite s blikajúcou vrstvou ROM. Dúfame, že vám táto príručka bola užitočná.

Tiež sa ti môže páčiť,