Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Stiahnite si, nain┼ítalujte a pou┼ż├şvajte MEmu Android Emulator na PC (Windows a Mac)

Stiahnite si, nain┼ítalujte a pou┼ż├şvajte MEmu Android Emulator na PC (Windows a Mac) 1

Smartf├│ny s├║ neoddelite─żnou s├║─Źas┼ąou n├í┼ího ┼żivota od za─Źiatku 21. storo─Źia. V t├Żchto d┼łoch sa stali tak d├┤le┼żit├Żmi, ┼że si bez nich nedok├í┼żeme predstavi┼ą ┼żivot. Pou┼żitie smartphones bolo to─żko, ┼że v├Ą─Ź┼íina z n├ís r├íno skontrolovala na┼íe telef├│ny.

Okrem iba volania, existuje ve─ża sp├┤sobov, ako smartphone m├í. V obchodoch s aplik├íciami s├║ niektor├ę vynikaj├║ce aplik├ície, ktor├ę s├║ s├║─Źas┼ąou smartf├│nu. Tieto aplik├ície sa hodia, ke─Ć sa staraj├║ o r├┤zne ─Źinnosti ka┼żdodenn├ęho ┼żivota. Aplik├ície, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii pre smartf├│ny, s├║ u┼żito─Źn├ę pre bezpe─Źnos┼ą, umeleck├ę diela, hry a mnoho ─Ćal┼í├şch vec├ş.

Nie v┼żdy je mo┼żn├ę, aby bol ka┼żd├Ż v┼żdy na smartf├│ne. Predstavte si napr├şklad, ┼że kresl├şte na smartf├│ne pomocou malej obrazovky. Najprv sa m├┤┼że zda┼ą cool, ale potom sa unavuje. Je to preto, ┼że ve─żkos┼ą obrazovky je mal├í. A na malej obrazovke nie je mo┼żn├ę spr├ívne navigova┼ą. Na vyrie┼íenie tohto probl├ęmu je lep┼íie spusti┼ą aplik├íciu na ve─żkej obrazovke. Napr├şklad po─Ź├şta─Źov├í plocha alebo laptop.

Teraz, aby ste na po─Ź├şta─Źi mohli sp├║┼í┼ąa┼ą aplik├ície pre Android, potrebujete ┼ípeci├ílny typ softv├ęru. N├ízov tak├ęho softv├ęru je emul├ítor syst├ęmu Android. Internet je pln├Ż r├┤znych emul├ítorov Android, ale v┼íetky nie s├║ rovnak├ę. Ka┼żd├Ż emul├ítor m├í svoje klady a z├ípory. Jedn├Żm z t├Żchto emul├ítorov je emul├ítor MEmu Android.

V tomto ─Źl├ínku budeme ┼ítudova┼ą ka┼żd├Ż aspekt s├║visiaci s emul├ítorom MEmu Android.

Stru─Źn├Ż preh─żad emul├ítora MEmu Android

Emul├ítor MEmu Android m├í niektor├ę ve─żmi ├║┼żasn├ę funkcie, ktor├ę s├║ omnoho lep┼íie ako niektor├ę z najlep┼í├şch emul├ítorov na trhu, ako s├║ BlueStacks, Na druhej strane, jeho ned├ívne vydanie zak├║pilo niektor├ę v├Żznamn├ę vylep┼íenia, ktor├ę s├║ omnoho lep┼íie ako predch├ídzaj├║ce.

Stiahnite si, nain┼ítalujte a pou┼ż├şvajte MEmu Android Emulator na PC (Windows a Mac) 2

Emul├ítor je tie┼ż na trhu nov├Ż. Je to n├íro─Źnej┼íie ako ostatn├ę. Niektor├ę z vynikaj├║cich funkci├ş emul├ítora MEmu Android s├║:

Krásna a elegantná pracovná plocha

Jednou z najlep┼í├şch vec├ş, ktor├í pri┼ąahuje pou┼ż├şvate─ża, je rozhranie emul├ítora. A emul├ítor MEmu Android s t├Żm odv├ídza skvel├║ pr├ícu. Rozhranie pracovnej plochy emul├ítora MEmu obsahuje v┼íetky potrebn├ę prvky, ktor├ę pou┼ż├şvate─ż vy┼żaduje. Aplik├ícia PlayStore je predin┼ítalovan├í v emul├ítore s r├┤znymi mo┼żnos┼ąami ponuky na bo─Źnej strane okna emul├ítora. Verzia syst├ęmu Android, ktor├í sa dod├íva s emul├ítorom, je Android KitKat 4,4,4, ktor├í je teraz dos┼ą star├í, presne tri roky. Nemus├şte sa v┼íak ob├íva┼ą ni─Źoho. M├íte mo┼żnos┼ą ho upgradova┼ą na verziu l├şzatka 5,1,1,

Mapovanie k─ż├║─Źov├Żch slov

Toto je funkcia, ktor├í sa hod├ş pri hran├ş hier na emul├ítore. Kl├ívesy na kl├ívesnici alebo p├íkov├Ż ovl├ída─Ź m├┤┼żete pod─ża potreby ─żahko mapova┼ą. To v├ím u─żah─Ź├ş hranie hier a z├şskanie najlep┼í├şch sk├║senost├ş z emul├ítora.

Jednoduchá konfigurácia

Na rozdiel od ostatn├Żch emul├ítorov pon├║ka spolo─Źnos┼ą MEmu pou┼ż├şvate─żom r├┤zne parametre, ktor├ę je mo┼żn├ę prisp├┤sobi┼ą zv├Ż┼íen├ęmu v├Żkonu. Parametre, ktor├ę je mo┼żn├ę nastavi┼ą v emul├ítore MEmu Android, s├║ po─Źet jadier CPU, pam├Ąte stroja, ktor├Ż pou┼ż├şvate, rozl├ş┼íenie obrazovky, grafika a mnoho ─Ćal┼í├şch. M├┤┼żete tie┼ż upravi┼ą windows polohu, polohu naviga─Źnej li┼íty a jazyk emul├ítora pod─ża va┼íich preferenci├ş. V┼íetky tieto ├║pravy, ktor├ę emul├ítor pon├║ka u┼ż├şvate─żovi, aby mu pomohli pri zlep┼íovan├ş v├Żkonu emul├ítora. Pri vykon├ívan├ş t├Żchto zmien mus├şte by┼ą ve─żmi opatrn├ş, preto┼że m├┤┼żu tie┼ż zhor┼íi┼ą v├Żkon emul├ítora.

Jednoduch├ę zdie─żanie s├║borov

Emul├ítor je nov├ę pou┼żitie, ak prostredn├şctvom neho nie je mo┼żn├ę zdie─ża┼ą s├║bory. A na┼í┼ąastie m├í emul├ítor MEmu Android v┼íetko, ─Źo potrebuje na umo┼żnenie procesu zdie─żania s├║borov medzi Androidom a Windows Windows zariadenie. Neexistuje ┼żiadny pruh pre typy s├║borov, ktor├ę je mo┼żn├ę zdie─ża┼ą v emul├ítore Android. M├┤┼żete pren├í┼ía┼ą vide├í, audia, obr├ízky, dokumenty a s├║bory in├Żch form├ítov. To je d├┤vod, pre─Źo windows a emul├ítor maj├║ ┼ítyri zdie─żan├ę prie─Źinky. N├ízvy t├Żchto prie─Źinkov s├║ Hudba, Vide├í, Obr├ízky a Stiahnut├ę s├║bory.

In┼ítal├ícia APK jedn├Żm kliknut├şm

Toto je jedna z najlep┼í├şch funkci├ş emul├ítora MEmu Android. In┼ítal├ícia s├║boru apk aplik├ície na in├ę emul├ítory m├┤┼że by┼ą n├íro─Źn├í. Ale v pr├şpade MEmu to m├┤┼żete urobi┼ą ─żah┼í├şm a pohodlnej┼í├şm sp├┤sobom. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je klikn├║┼ą na tla─Źidlo apk na pravej strane rozhrania emul├ítora. N├íjdite apk aplik├ície alebo hry, ktor├║ chcete nain┼ítalova┼ą, a dajte mu ─Źas. In┼ítal├ícia m├┤┼że chv├ş─żu trva┼ą, ale nesk├┤r nebude nefunk─Źn├í. Emul├ítor bude ─żahko sp├║┼í┼ąa┼ą v┼íetky ┼ąa┼żk├ę a vysok├ę grafick├ę hry za predpokladu, ┼że konfigur├ícia v├í┼ího notebooku je dobr├í. M├┤┼żete si u┼żi┼ą hry ako PUBG, Subway Surfers, Clash of Clans a ─Ćal┼íie.

Pred├ívanie senzorick├Żch ├║dajov

Najlep┼í├şm vyu┼żit├şm emul├ítora Android je odovzdanie senzorick├Żch ├║dajov zo zariadenia Android do emul├ítora PC. Napr├şklad ├║daje z akcelerometra mobiln├ęho telef├│nu sa m├┤┼żu prenies┼ą do zariadenia, ─Źo je ve─żmi u┼żito─Źn├ę pri hran├ş z├ívodn├Żch hier, ako je Need for Speed ÔÇőÔÇőalebo Asphalt.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Ubuntu Nox App Player – zadarmo na stiahnutie pre Windows 7 Windows a Mac

Ak├ę s├║ recenzie pou┼ż├şvate─żov o emul├ítore MEmu Android?

U┼ż├şvate─żsk├ę recenzie emul├ítorov MEmu Android s├║ zmie┼ían├ę. Niektor├Żm ─żu─Ćom sa to p├í─Źi, zatia─ż ─Źo niektor├ş pou┼ż├şvatelia nie s├║ spokojn├ş s jeho vlastnos┼ąami. To v├ís m├┤┼że nasmerova┼ą od toho, aby ste softv├ęr nein┼ítalovali, ale je tie┼ż ve─żmi d├┤le┼żit├ę poznamena┼ą, ┼że tento softv├ęr je na trhu nov├Ż. ─Äal┼íie vylep┼íenia softv├ęru tak prines├║ to najlep┼íie. Celkovo m├í softv├ęr ve─ża mo┼żnost├ş, ktor├ę mus├şte objavi┼ą jeho pou┼ż├şvan├şm.

Syst├ęmov├ę po┼żiadavky na in┼ítal├íciu emul├ítora MEmu Android

Anal├Żza v├í┼ího syst├ęmu pred in┼ítal├íciou emul├ítora Android je najd├┤le┼żitej┼íou vecou, ÔÇőÔÇőktor├║ je potrebn├ę urobi┼ą. A pred in┼ítal├íciou emul├ítora MEmu Android mus├şte skontrolova┼ą nasleduj├║ce po┼żiadavky.

 • Vy┼żaduje sa procesor: Procesor x86 / x86_64 (procesor Intel alebo AMD)
 • Windows verzia: WinXP SP3 / Win7 / Win8 / Win8.1 / Win10
 • Pam├Ą┼ą s priamym pr├şstupom (RAM): RAM by mala by┼ą aspo┼ł 2 GB
 • Potrebn├Ż priestor na pevnom disku: Minim├ílne 2 GB vo─żn├ęho miesta na pevnom disku.
 • V┼íetky tieto po┼żiadavky sa t├Żkaj├║ ├║spe┼ín├ęho spustenia emul├ítora na va┼íom po─Ź├şta─Źi. Ak chcete, aby emul├ítor poskytoval vynikaj├║cu kvalitu hrania. V po─Ź├şta─Źi z├şskajte nasleduj├║cu konfigur├íciu.

 • CPU: Intel i5-8400
 • RAM: 16GB
 • grafika: Nvidia GeForce GTX 1050
 • Opera─Źn├Ż syst├ęm: Windows 10
 • Naj─Źastej┼íie ot├ízky

  Ako zdie─ża┼ą s├║bory medzi Windows a Android?

  Na zdie─żanie s├║borov medzi windows a emul├ítor syst├ęmu Android. Mus├şte ├şs┼ą do prieskumn├şka s├║borov v okne emul├ítora MEmu a vybra┼ą s├║bor, ktor├Ż chcete prenies┼ą alebo zdie─ża┼ą. Podrobnej┼íie inform├ície n├íjdete v tomto odkaze.

  Ako vykona┼ą mapovanie k─ż├║─Źov├Żch slov?

  Po vstupe do hry mus├şte n├íjs┼ą kl├ívesnicu na okraji okna emul├ítora. Potom nasleduj├║ r├┤zne kroky, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu upravi┼ą k─ż├║─Źov├ę ovl├ídacie prvky hry. Viac sa dozviete na Key Mapping a nastavenie p├íkov├ęho ovl├ída─Źa,

  Nain┼ítalujte emul├ítor MEmu Android na po─Ź├şta─Ź

  Stiahnite si, nain┼ítalujte a pou┼ż├şvajte MEmu Android Emulator na PC (Windows a Mac) 3

  In┼ítal├ícia emul├ítora MEmu Android je ve─żmi jednoduch├í. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je stiahnu┼ą emul├ítor z ofici├ílna web str├ínka, Nain┼ítalujte emul├ítor pod─ża pokynov na obrazovke. Pri in┼ítal├ícii postupujte pod─ża pokynov ni┼ż┼íie:

  1. Stiahnite si in┼ítala─Źn├Ż s├║bor z ofici├ílnej webovej str├ínky.
  2. Po stiahnut├ş s├║boru otvorte s├║bor a kliknite na in┼ítal├íciu.
  3. Dajte mu nejak├Ż ─Źas na in┼ítal├íciu, preto┼że bude chv├ş─żu trva┼ą, k├Żm v┼íetko nastav├şte za v├ís.
  4. Uverejnite to kliknut├şm na tla─Źidlo spustenia.
  5. Zverejnite to, prihl├íste sa pomocou svojich poveren├ş Google v slu┼żbe PlayStore a prehliadajte aplik├ície.

  Z├ívere─Źn├ę slov├í

  Stru─Źne povedan├ę, emul├ítor MEmu Android je jedn├Żm z najlep┼í├şch na webe. Pon├║ka v├ím plynul├ę a ├║┼żasn├ę hranie spolu s v├Żberom zmeny ovl├ídac├şch prvkov pod─ża preferencie. Existuje mnoho ─Ćal┼í├şch skvel├Żch funkci├ş, ktor├ę zlep┼íuj├║ dojem pou┼ż├şvate─ża.

  Podobn├ę pr├şspevky: Ako s┼ąahova┼ą a nastavova┼ą emul├ítor BlueStacks na po─Ź├şta─Źi