Stiahnite si GTA V Mobile Beta – Hrajte teraz 5 v telefóne s Androidom

Stiahnite si GTA V Mobile Beta - Hrajte teraz 5 v telefóne s Androidom 1

GTA alebo Grand Theft Auto je najobľúbenejšia a jedna z najpopulárnejších hier dostupných pre PC alebo herné konzoly. Túto hru chce každá hra hrať a GTA V (5časť jedna) je nástupcom hier ako GTA Vice City, GTA San Andreas, GTA IV atď. GTA V bola vydaná dlho 2013-14. GTA IV bola vydaná v roku 2008 a označuje moje slová, všetky tieto hry GTA sú úžasné. Po spustení tejto hry nemôžete prestať hrať. Hra ponúka toľko prispôsobení, automobilov a obrovskú mapu. Každá misia, ktorú musíte vykonať, je len vo veľkom počte. Prvá hra GTA bola vydaná už v roku 1998 a stala sa hitom medzi hráčmi a odvtedy je to len história.

Hráči z celého sveta čakajú na svoju ďalšiu výplatu a vývojár hry The Rockstar nikdy nesklame svojich fanúšikov. Vždy prichádzajú s nejakým veľkým a veľkolepým a lepším ako ten predchádzajúci, a preto im trvalo veľa rokov, kým prišli s novým v tejto sérii. Okrem toho som hral všetky hry série GTA a oh, chlapče! Milujem to. Okrem toho vám tieto hry umožňujú voľný pohyb v meste, kopanie, buchnutie, úder, krádež a robiť toľko vecí, že sa z toho nebudete nudiť.

A teraz je čas, aby sa fanúšikovia hier pre Android radovali, napríklad GTA 5 je teraz k dispozícii aj na mobilné stiahnutie. Je to stále vo verzii beta, takže môžete očakávať určité oneskorenia a chyby, ale celková hra je jednoducho plynulá a na to, aby ste mohli hrať túto hru s vyfúknutím, už nepotrebujete žiadne skutočné špičkové technické parametre PC / Laptop. Táto hra však nie je oficiálne dostupná pre Android vývojármi, ale niektorí vývojári ju upravili pred oficiálnym vydaním pre mobil.

Stiahnite si GTA V Mobile Beta - Hrajte teraz 5 v telefóne s Androidom

Stiahnite si GTA V Mobile Beta – Hrajte teraz 5 v telefóne s Androidom

V tomto článku sa s vami podelíme o informácie na stiahnutie a tiež odkazy na súbory na stiahnutie a prehrávanie GTA 5 v telefóne s Androidom. Na spustenie tejto hry tiež nemusíte zariadenie rootovať ani vykonávať žiadne úpravy. Okrem toho je táto hra v systéme Android plynulá a niektoré chyby a chyby, ktoré už boli spomenuté, sú stále v beta verzii. tieto chyby budú opravené pri budúcich aktualizáciách.

Jedna vec na vedomie, že budete potrebovať dobrý výkon alebo špičkový spektrofón, aby ste si mohli užiť úzku hru v tejto hre. Toto nie je normálna hra ako každá iná hra, ktorú si môžete stiahnuť z Androidu Google Play Store, Bol upravený pre hry Android a vyžaduje hladké fungovanie pokročilého zariadenia.

Musíte si stiahnuť a nainštalovať súbor APK + OBB z nižšie uvedených odkazov. Celková veľkosť hry je cca 3 GB a možno budete potrebovať viac úložného priestoru na uloženie uložených súborov a iných súborov vytvorených počas hry. Tiež by to nemalo byť šokom pre nikoho, pretože táto hra vyžaduje pre svoju hru pokročilý počítač / laptop a pre zariadenie Android sa to naozaj očakávalo.

Informácie o verzii

Názov aplikácie Gta v
verzia v0.2 beta
Vyžaduje sa verzia systému Android 4,0 a nad
Appstorlek 21st1 MB APK + 2,6 GB Súbor OBB
Vývojár Hry Rockstar

Požiadavky na GTA V

Potrebujete pokročilý smartphone, pokiaľ je to možné 4 GB alebo vyššiu RAM. Na spustenie tejto hry potrebujete tiež veľa pamäte zariadenia. Dobré pripojenie na internet na stiahnutie týchto súborov, pretože majú obrovskú veľkosť. Veľký displej s telefónom by bol perfektný, pretože ovládacie prvky sú zabudované na obrazovke a poskytne vám dokonalejší herný zážitok. Zariadenie so systémom Android 4,0 alebo vyššie.

Odkazy na stiahnutie pre GTA V

Súbor APK GTA V: LINK

Súbor OBTA GTA V: LINK

Pozri si video: