Stiahnite si Gardenscapes na PC

Stiahnite si Gardenscapes na PC 1

Záhrada pre PC

Stiahnite si a nainštalujte záhrady do svojho počítača, notebooku alebo tabletu pomocou mobilného emulátora.
Prehrajte každú hernú aplikáciu z mobilného zariadenia do počítača alebo počítača MAC.

Ako hrať záhrady na PC (3 Schodisko):

 • Stiahnite a nainštalujte Bluestacks
 • Nainštalujte záhrady z obchodu.
 • Spustite ho a vychutnajte si ho na počítači!
 • Stiahnite si na PC

  top 5 najlepší Android Emulator pre PC – Gamescatalyst

  Ako sťahovať a inštalovať Bluestacks 3 a Hrajte mobilné hry na počítači

  Záhrada, recenzie, hry, výhody / nevýhody a video

  Nová logická hra

  je tu a volá sa Gardenscapes. Tento skvelý vrah je vyrobený spoločnosťou Playrix a je to jedna z najhranejších logických hier. A tu hovoríme o Google Play Store a Apple Obchod s aplikaciami.

  Hranie

  je niečo, čo sa vám bude páčiť. Hra je vo svojom jadre taká jednoduchá a podľa môjho názoru je to jedna z najlepších vlastností hry. Všetci vieme, že na konci je hranie skutočným problémom a to je vec, ktorá vás prinúti hrať alebo vymazať hru.

  Stiahnite si Gardenscapes na PC 2

  Cieľ záhrady

  je plniť rôzne úlohy s cieľom renovovať staré sídlo. A všimnite si, že zameranie hry je umiestnené na záhrade vášho veľkého domu. A chlapče, to je záhrada, o ktorej sa dá hovoriť. Je taká veľká, že si môžete myslieť, že sa do nej zmestí celá štvrť.

  Na záhradách je veľa úrovní

  a možno práve preto je to obrovská záhrada. Cieľom je vyčistiť každú úroveň určitým počtom ťahov. A to je trik v záhradách. Musíte dokončiť všetky etapy prísnym číslom ťahu.

  Stiahnite si Gardenscapes na PC 3

  Znie to ľahko, ale nie je to tak

  Keď postupujete v záhradách, stretnete sa na rôznych úrovniach s rôznymi ťažkosťami. Čo je pochopiteľné. Existujú však úrovne, ktoré majú označenie „tvrdé“ a „veľmi ťažké“. A to je okamih, keď vás uviaznu.

  Niekedy vás uviaznu

  a to je niečo, čo ťa zaštve. Byt má šancu sa dostať von – ak použijete svoje mince, ktoré zarobíte absolvovaním úrovní. Môžete získať nejaké bomby alebo ďalšie pohyby, aby ste sa dostali cez. Problém je v tom, že sú príliš drahé a mince, ktoré zarobíte, sú príliš malé.Stiahnite si Gardenscapes na PC 4

  No, môžete zaplatiť nejaké skutočné peniaze

  aby ste prešli niektorými úrovňami, ale nenechajte sa zmiasť. Existuje možnosť zlyhania znova. Takže všetkým vám navrhujem toto: hrať a jedného dňa vymažete úroveň. Celkovo nechcem platiť skutočné peniaze.

  celkovo

  Záhrada je skvelá hra. Musíte to vyskúšať. Keď som hral túto hru, bol som dlho prilepený k telefónu. Každú voľnú chvíľu som hral túto hru. K dispozícii je veľké kúzlo v kreslenom štýle záhrady. Chcem vám len povedať toto: Stiahnite si záhrady do svojho mobilného zariadenia alebo dokonca do počítača a bavte sa!

  Google Play Store

  Apple Obchod s aplikaciami