Stiahnite si G710VM10f: Verizon LG G7 ThinQ september Aktualiz├ícia zabezpe─Źenia

Stiahnite si G710VM10f: Verizon LG G7 ThinQ september Aktualiz├ícia zabezpe─Źenia 1

v s├║─Źasnosti Verizon LG G7 ThinQ September Bezpe─Źnostn├ę aktualiz├ície Rolls von. Spolu s aktualiz├íciou zabezpe─Źenia pre Android prid├íva do fotoapar├ítu a vylep┼íenia aplik├íci├ş nov├ę funkcie. Aktualiz├ícia softv├ęru sa zl├║─Źi s verziou softv├ęru G710VM10f, Dnes sa spolo─Źnos┼ą LG zd├í by┼ą ve─żmi znepokojen├í aktualiz├íciami softv├ęru. Ned├ívno dostal LG V20 medzin├írodn├Ż variant Android 8,0 oreo aktualiz├ícia.

Aktualiz├ícia zabezpe─Źenia Verizon LG G7 ThinQ zo septembra

Najnov┼íia aktualiz├ícia okrem in├ęho obsahuje nov├ę rozlo┼żenie obrazovky, ktor├ę zobrazuje v┼íetky met├│dy odomknutia obrazovky. Na integrovanej obrazovke si pou┼ż├şvate─ż m├┤┼że zvoli┼ą v├Żber zabezpe─Źenia / odomknutia obrazovky. To zah┼Ľ┼ła v├Żber medzi rozpoznan├şm tv├íre, sn├şma─Źom odtla─Źkov prstov a nastaven├şm vzoru.

Aktualiz├ícia zabezpe─Źenia Verizon LG G7 ThinQ September preber├í re┼żimy ┼ítvorcov├Żch kamier. Pr├şstroj teraz podporuje re┼żim Grid shot, Snapshot a Guide shot. Tie┼ż nov├Ż 5- druh├Ż fotoapar├ít bol integrovan├Ż do fotoapar├ítu.

Rozhranie nastavenia tie┼ż dost├íva ur─Źit├║ moderniz├íciu. Ke─Ć pou┼ż├şvate─ż zv├Ż┼íi jas obrazovky nad 80%, objav├ş sa nov├Ż v├Żstra┼żn├Ż text o bat├ęrii. V stavovom riadku displeja sa znova zobraz├ş symbol bat├ęrie%. V minulosti sa z d├┤vodu obmedzenia miesta v stavovej oblasti nezobrazovala% bat├ęrie.

Gal├ęria m├í teraz tla─Źidlo na zv├Ą─Ź┼íenie obr├ízka. Je to prieh─żadn├Ż symbol ┼í├şpky nahor. V gal├ęrii m├┤┼że pou┼ż├şvate─ż jednoducho stla─Źi┼ą a podr┼ża┼ą multimedi├ílny s├║bor a zdie─ża┼ą ho.

Aktualiz├ícia zabezpe─Źenia Verizon LG G7 ThinQ September sa vyd├íva ako bezdr├┤tov├í (OTA) aktualiz├ícia. Vo f├ízach sa zmen├ş na zariadenia. Telef├│n automaticky zist├ş aktualiz├íciu. Ak v┼íak nechcete ─Źaka┼ą, m├┤┼żete sk├║si┼ą chyti┼ą OTA manu├ílne.

Ak to chcete urobi┼ą, cho─Ćte na telef├│n Nastavenia> Syst├ęm> Aktualiz├ícia syst├ęmu> Kliknite na polo┼żku Vyh─żada┼ą aktualiz├ície, Ak vid├şte, ┼że sa OTA zobrazuje s najnov┼í├şm ─Ź├şslom verzie, kliknite na Stiahni teraz a nain┼ítalujte ho.

Ak chcete prevzia┼ą t├║to aktualiz├íciu softv├ęru, odpor├║─Źame v├ím pripoji┼ą sa k sieti Wi-Fi. U┼íetr├şte oper├ítorovi n├íklady na ├║daje. Pred stiahnut├şm a in┼ítal├íciou najnov┼íieho softv├ęru mus├şte ma┼ą v telef├│ne nabit├║ bat├ęriu najmenej 50%.

Je to ur─Źite zauj├şmav├í aktualiz├ícia, ktor├í obsahuje ve─ża dobr├┤t pre toto zariadenie. poskytuje tie┼ż najnov┼íiu aktualiz├íciu zabezpe─Źenia. Tak┼że chlapci ..! Nenechajte si ujs┼ą aktualiz├íciu zabezpe─Źenia Verizon LG G7 ThinQ zo septembra. Nain┼ítalujte si a u┼ż├şvajte si v┼íetky nov├ę funkcie.

Detaily firmv├ęru:

Detaily

Podporn├ę zariadenie: Verizon LG G7 ThinQ (LMG710VM) D├ítum vydania: 20. okt├│bra 2018Androidn├í verzia: 8,1.0 ├Ürove┼ł aktualiz├ície bezpe─Źnosti (SPL): september 1, 2018Softv├ęrov├í verzia: G710VM10f N├ízov s├║boru: G710VM10f_08_0906.kdz Ve─żkos┼ą s├║boru: 250MB

aktualizácie

─îo sa men├ş: Aktualiz├ície zabezpe─Źenia zariadenia Android

Stiahnite si firmv├ęr tu:

Ofici├ílny odkaz spolo─Źnosti LG: server 1

Kroky na manuálnu inštaláciu aktualizácie na Verizon LG G7 ThinQ:

Upozor┼łujeme, ┼że pred vykonan├şm manu├ílnej in┼ítal├ície by ste si mali pozorne pre─Ź├şta┼ą v┼íetky predpoklady.

podmienky:

Plat├ş pre model: Verizon LG G7 ThinQ Uistite sa, ┼że stiahnut├Ż softv├ęr je origin├ílny. Va┼íe zariadenie mus├ş ma┼ą 70% bat├ęriu.Z├ílohujte si svoje ├║daje aby ste sa uistili, ┼że m├íte ├║daje v pr├şpade, ┼że nie─Źo nie je v poriadku (tento proces nestrat├ş va┼íe ├║daje). Na vykonanie tejto ├║lohy potrebujete notebook alebo po─Ź├şta─Ź. Stiahnite a nain┼ítalujte Najnov┼íie USB USB ovl├ída─ŹeStiahnite si softv├ęr LG Bridge. Stiahnite si LG FlashTool a LG UPNew pod─ża pokynov nain┼ítalujte Firmv├ęr LG na v┼íetk├Żch LG telef├│nov. [su_note note_color=ÔÇŁ#fdf8dbÔÇŁ text_color=ÔÇŁ#000000ÔÇ│]Uistite sa, ┼że ste postupovali spr├ívne. Neskakajte a ne─Ź├ştajte! – My v spolo─Źnosti GetDroidTips nezodpoved├íme za ┼żiadne ┼íkody, ktor├ę sp├┤sob├şte na telef├│ne.[/su_note]

Pod─ża tejto pr├şru─Źky nain┼ítalujte firmv├ęr LG KDZ na v┼íetky zariadenia LG.

D├║fam, ┼że t├íto pr├şru─Źka bola u┼żito─Źn├í pri in┼ítal├ícii aktualiz├ícia G710VM10f pre Verizon LG G7 ThinQ. Ak bola t├íto pr├şru─Źka u┼żito─Źn├í, zanechajte koment├ír ni┼ż┼íie.

zdroj