Stiahnite si fotoaparát Google pre Xiaomi Redmi K30 [GCam 6.2.030 APK]

Stiahnite si fotoaparát Google pre Xiaomi Redmi K30 [GCam 6.2.030 APK] 1

Ak pou┼ż├şvate model Xiaomi Redmi K30 a chcete do neho nain┼ítalova┼ą kameru Google (GCam)? Potom ste na spr├ívnom mieste. Gcam je portovan├í aplik├ícia z p├┤vodnej skladovej kamery zariadenia Google Pixel, ktor├í je kompatibiln├í aj s ostatn├Żmi modelmi zariaden├ş. V─Ćaka niektor├Żm kreat├şvnym a pracovit├Żm v├Żvoj├írom ako Arnova8G2, BSG a Urnyx05, ktor├ş sa usilovne sna┼żia vytvori┼ą s├║bory APC GCam na v├Ą─Ź┼íine zariaden├ş tam. V tomto ─Źl├ínku sa s vami podel├şme o odkaz na stiahnutie aplik├ície Google Camera for Xiaomi Redmi K30 [APK], ─Äalej zdie─żame aj in┼ítala─Źn├ę kroky.

Fotoapar├ít Google je iba ┼ítandardn├í aplik├ícia pre fotoapar├ít s jednoduch├Żm pou┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm, ale s niektor├Żmi u┼żito─Źn├Żmi funkciami. Za norm├ílnych okolnost├ş tieto funkcie nen├íjdete na ┼żiadnom zariaden├ş strednej kateg├│rie. Fotoapar├ít Google z├írove┼ł pracuje na v├Żkonnom softv├ęrovom rozhran├ş API, ktor├ę funguje dokonale a pon├║ka vynikaj├║cu kvalitu obr├ízkov a videa. V├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov pova┼żuje za u┼żito─Źn├ę, ─Źi je v dennom alebo no─Źnom re┼żime, ako je kamera vozidla. M├í pekn├ę jednoduch├ę u┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, re┼żimy / mo┼żnosti a nastavenia na obrazovke.

Aplik├ícia bola predt├Żm spusten├í pre v┼íetky zariadenia s Androidom. Spolo─Źnos┼ą Google to v┼íak urobila v├Żlu─Źne pre zariadenia Pixel. Aj ke─Ć v├Żvoj├íri vlastn├Żch aplik├íci├ş neust├íle vyv├şjaj├║ porty GCam pre v├Ą─Ź┼íinu modelov zariaden├ş s Androidom osobitne. Je to len preto, ┼że zariadenia Android funguj├║ v r├┤znych verzi├ích syst├ęmu Android.

Stiahnite si fotoaparát Google pre Xiaomi Redmi K30 [GCam 6.2.030 APK]

Špecifikácie Redmi K30

Jednotka je dod├ívan├í s jedn├Żm 60,67 palcov├Ż displej IPS LCD s rozl├ş┼íen├şm 1080 ├Ś 2400 pixelov. Displej m├í podporu obnovovacej frekvencie HDR10 a 120 Hz spolu so sklom Corning Gorilla Glass 5 ochrana. Je poh├í┼łan├Ż ─Źipovou sadou Qualcomm Snapdragon 765G spolu s procesorom Adreno 620 GPU. Bal├ş sa 6 GB / 8 GB RAM a 64 GB / 128 GB / 256 GB intern├ę mo┼żnosti ukladania (roz┼í├şrite─żn├ę a┼ż na 256 MB) GB prostredn├şctvom hybridn├ęho miesta).

Redmi K30 5G be┼ż├ş na MIUI 11 na z├íklade Android 10. Teraz, ke─Ć hovor├ş o oddelen├ş kamier, m├í zariadenie du├ílny fotoapar├ít s fotoapar├ítom s rozl├ş┼íen├şm 20 MP (┼íirok├Ż, f /2,2) + a 2MP (f /2,4) sn├şma─Ź h─║bky. Zadn├í ─Źas┼ą m├í ┼ítvorp├ísmov├Ż fotoapar├ít, ktor├Ż obsahuje 64 MP (┼íirok├Ż, f /1,9) + 8 MP (ultra ┼íirok├Ż, f /2,2) + 2MP (vyhraden├í makro kamera, f /2,4) + a 2MP (f /2,4) sn├şma─Ź h─║bky. M├í PDAF, HDR, Panorama, du├ílny LED blesk a ─Ćal┼íie.

Bal├ş a 4, 500 mAh bat├ęria a podporuje r├Żchle nab├şjanie 30 W. Pokia─ż ide o mo┼żnosti pripojenia, zariadenie m├í jednu 35 mm zvukov├Ż konektor, Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, Bluetooth 5,1, GPS, dvojp├ísmov├Ż A-GPS, GLONASS, infra─Źerven├Ż port, NFC, FM r├ídio, port typu C at─Ć. K├Żm telef├│n m├í bo─Źn├Ż sn├şma─Ź odtla─Źkov prstov, akcelerometer, gyroskop, okolit├ę svetlo, bl├şzkos┼ą, senzor kompasu at─Ć.

Port fotoaparátu Google pre Redmi K30

Aplik├ícia s portom Google obsahuje vylep┼íen├ę HDR, HDR +, HDR +, RAW, ZSL, Flash, AR n├ílepky, Night Sight, Portr├ęt, at─Ć. Pon├║ka tie┼ż funkciu Super Res Zoom, AR Emojis, objekt├şv Google, TimeLapse, Slow -Motion, stabiliz├ícia obrazu, fotosf├ęra a ─Ćal┼íie. Aj ke─Ć je videoz├íznam v porovnan├ş s ostatn├Żmi aplik├íciami pre fotoapar├íty jasn├Ż a ostr├Ż.

Tu sme spomenuli zoznam funkci├ş / re┼żimov, ktor├ę funguj├║ a ktor├ę nefunguj├║ v beta verzii aplik├ície Kamera Google pre Redmi K30. Probl├ęmy / chyby sa daj├║ v bud├║cnosti vyrie┼íi┼ą.

─îo funguje:

Fotoapar├ít (HDR + / RAW / ZSL / Flash at─Ć.) Re┼żim na v├Ż┼íku (predn├Ż / zadn├Ż) No─Źn├ę zobrazenie (predn├Ż / zadn├Ż) N├ílepky s rozl├ş┼íen├şm ZoomAR s videom Nahr├ívanie videa Opraven├í hav├íria v no─Źnom re┼żime pri pou┼żit├ş mo┼żnosti Ultra┼íirok├Ż objekt├şv Mo┼żnos┼ą kompenz├ície expoz├şcieVysunut├í HDR + vypnut├í

Zn├íme probl├ęmy:

Probl├ęm so spomalen├Żm nahr├ívan├şm videa Objekt├şv teleobjekt├şvu (teleobjekt├şv pracuje spr├ívne iba pri vypnutom HDR +)

Kroky na inštaláciu aplikácie Google Camera na Redmi K30

Proces in┼ítal├ície s├║boru APK pre aplik├íciu Google Camera je rovnako jednoduch├Ż ako in┼ítal├ícia ak├ęhoko─żvek in├ęho s├║boru APK tret├şch str├ín. Na to nemus├şte rootova┼ą zariadenie.

Stiahnite si s├║bor APK GCam z odkazu na stiahnutie vy┼í┼íie a kliknite na┼ł. Zaisti┼ą Nezn├íme zdroje vo va┼íom zariaden├ş je t├íto mo┼żnos┼ą aktivovan├í. Ak to chcete urobi┼ą, prejdite na zariadenie nastavenie menu> Zabezpe─Źenie / s├║kromie > aktivujte ju. [If already enabled, skip to the installation]Spust├ş sa in┼ítal├ítor bal├şka a klikne na In┼ítal├ícia Po dokon─Źen├ş in┼ítal├ície otvorte a pou┼ż├şvajte. U┼żite si to!

Ak aplikácia fotoaparátu nefunguje, povolte program Camera2api pomocou súboru build.prop

Persist.vender.camera.HAL3.enable =1

D├║fam, ┼że t├íto pr├şru─Źka v├ím ve─ża pom├┤┼że a ┼że ste si do telef├│nu Redmi K30 nain┼ítalovali aplik├íciu Google Camera Ported. Ak naraz├şte na nejak├ę probl├ęmy, m├┤┼żete si zap├şsa┼ą do pozn├ímok ni┼ż┼íie.