Stiahnite si Black Desert Mobile na PC

Black Desert Mobile pre PC

Stiahnite si a nainštalujte Black Desert Mobile do svojho počítača, notebooku alebo tabletu pomocou mobilného emulátora.
Prehrajte každú hernú aplikáciu z mobilného zariadenia do počítača alebo počítača MAC.

Ako hrať Black Desert Mobile na PC (3 Schodisko):

 • Stiahnite a nainštalujte Bluestacks
 • Nainštalujte si Black Desert Mobile z obchodu.
 • Spustite ho a vychutnajte si ho na počítači!
 • Stiahnite si na PC

  top 5 najlepší Android Emulator pre PC – Gamescatalyst

  Ako sťahovať a inštalovať Bluestacks 3 a Hrajte mobilné hry na počítači

  Black Desert Mobile Recenzie, hry, výhody / nevýhody a video

  Ďalší MMORPG je tu

  Dnes budeme hovoriť o Black Desert Mobile, ktorý publikoval a vyvíjal Pearl Abyss, Hra je stúpencom pôvodnej hry Black Desert, vyrobenej pre PC. Krok, vďaka ktorému bude táto hra pre mobilné zariadenie vždy predstavovať riziko, pretože, ako vieme, počítač je omnoho lepší ako mobilné zariadenia.

  Grafika

  Black Desert Mobile je niečo, čo musíte vidieť pre seba. Nie som si istý, či existuje ďalšia hra, ktorá vyzerá a cíti sa rovnako ako Black Desert Mobile. Od samého začiatku, keď vytvárate svoju postavu, uvidíte úžasné detaily a grafiku, ktorú táto hra ponúkne. A nebudem klamať, budete okamžite zahnutý!

  Stiahnite si Black Desert Mobile na PC 2

  Animácie v Black Desert Mobile

  je ďalšou funkciou, vďaka ktorej budú vaše oči žiariť a budete cítiť obrovské množstvo úsilia a magickej sily vloženej do tejto hry. Zakaždým, keď pristane kúzelný útok, máte pocit, že ste pristáli samotnej apokalypsy. Cítite sa veľmi silným a nezastaviteľným. A to je len začiatok. V Black Desert Mobile je veľa vecí, ktoré môžete robiť, a ak máte nejaký život – zabudnite na to.

  O Black Desert Mobile musíte niečo vedieť

  Existujú nejaké zlé správy – a to je zameranie hry na výplaty. Začnete hrať a stretnete sa s náhornou plošinou veľmi rýchlo. Všimnite si, že vaše vybavenie je veľmi slabé na postup do hry. Jediným spôsobom, ako vyjsť, je začať platiť za výstroj, truhly a ďalšie. A pre mňa a myslím, že pre veľa ľudí, ktorí hrajú čiernu púšť na počítači, je veľká nevýhoda.

  Stiahnite si Black Desert Mobile na PC 3

  Nikdy menej

  Black Desert Mobile je pekná hra. Dobre vyzerajúci a dobre vyrobený, ale musíte tiež vedieť, že na dosiahnutie maximálneho potešenia z hrania tejto hry budete potrebovať mobilný herný telefón. Podrobnosti a účinky Black Desert Mobile vyžadujú veľa zdrojov. Žiarlivosť Black Desert Mobile je, keď zmeníte všetky nastavenia videa na maximum.

  celkovo

  Black Desert Mobile je hra, ktorú si môžete vyskúšať sami, ak hráte a milujete MMORPG hry. Black Desert Mobile, by mohol byť vzorom pre všetky nadchádzajúce hry. Dúfajme však, že bude priateľskejšia pre klientov!

  Google Play Store

  Apple Obchod s aplikaciami