Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Stiahnite si aplikáciu Talking Tom Gold Run na počítači

Stiahnite si aplikáciu Talking Tom Gold Run na počítači 1

Hovoriaci Tom Gold Run pre PC

Stiahnite si a nainštalujte aplikáciu Talking Tom Gold Run do svojho počítača, prenosného počítača alebo tabletu pomocou mobilného emulátora.
Prehrajte každú hernú aplikáciu z mobilného zariadenia do počítača alebo počítača MAC.

Ako hrať Talking Tom Gold Run na PC (3 Schodisko):

 • Stiahnite a nainštalujte Bluestacks
 • Nainštalujte aplikáciu Talking Tom Gold Run z obchodu.
 • Spustite ho a vychutnajte si ho na počítači!
 • Stiahnite si na PC

  top 5 najlepší Android Emulator pre PC – Gamescatalyst

  Ako sťahovať a inštalovať Bluestacks 3 a Hrajte mobilné hry na počítači

  Hovoriace Tom Gold beží recenzie, hry, klady / zápory a video

  Nekonečný štýl behu

  je tu znova a tentoraz je to pod menom Talking Tom. To je pravda. Budeme hovoriť o Talking Tom Gold Run, ktorú publikoval a vyvíjal Outfit7 Limited, Je to pre mňa zvláštna hra. Mám na mysli štýl dobre známy a všetci vieme také hry ako Subway Surfers. Ale tentoraz vo verzii „Talking Tom“ máme niekoľko nových a zaujímavých vecí, ktoré musíte vyskúšať, ak sa vám takýto typ hier páči.

  Hranie

  Hovoriť Tom Gold Run nie je nič nové, ako som už povedal vyššie. Princíp je jednoduchý – budete musieť bežať na uliciach mesta. Existujú tri pruhy s rôznymi prekážkami. Možnosti, ktorým sa im vyhnúť, sú tri – kačica, skákať alebo obísť. Na ceste budete zbierať nejaké zlato a to sú body, ktoré zbierate, aby ste odomkli veľa skvelých funkcií. Ale budeme o nich hovoriť za minútu.

  Stiahnite si aplikáciu Talking Tom Gold Run na počítači 2

  Dej Talking Tom Gold Run

  je o čom hovoriť. Všimol som si, že vo všetkých hrách Talking Tom sú niektorí darebáci. A títo zlí ľudia sú mývalové. Mýval okradol banku a beží so zlatou taškou. Vaším cieľom je zachytiť to. Jediné, čo musíte urobiť, je nasledovať stopu zlata. Existujú niektoré kontrolné body, takže sa nemusíte odradiť.

  Poďme hovoriť o vylepšeniach

  Rovnako ako v iných nikdy nekončiacich bežcoch budete môcť na ceste zbierať nejaké vylepšenia. V prípade Talking Tom Gold Run získate magnet – zbierať všetko zlato na obrazovke, prilbu – ktorá vám umožní zasiahnuť náraz, bez toho, aby ste zomreli, a tryskové lietadlo – s ním m prejde veľkú vzdialenosť a dosiahne kontrolný bod rýchlejšie.

  Stiahnite si aplikáciu Talking Tom Gold Run na počítači 3

  Poďme to zhrnúť

  Talking Tom Gold Run je podľa mňa pekná hra. Hra je jednoduchá a čistá. Čím sa táto hra líši od ostatných tohto žánru? Štýl a dynamika. Najobľúbenejšou časťou môjho diela je to, keď sa malý Tom pozrie späť a dá vám mrknutie alebo vám ukazuje palec hore. Je pekné, že vás úsmevom. Hovoriaci Tom Gold Run je zadarmo na hranie a dá sa stiahnuť z oboch Google Play Store a Apple Obchody s aplikáciami.

  Google Play Store

  Apple Obchod s aplikaciami