Stiahnite si aplikáciu Lego Digital Designer pre Windows PC / prenosný počítač

Stiahnite si najnovšiu verziu aplikácie Lego Digital Designer Windows PC / Laptop na navrhovanie budov a stavebných štruktúr pomocou tehál na vašom počítači.

LEGO patrí medzi najodolnejšie hračky, aké sa kedy objavili, a skutočne sa pohol s časom, aby sa ubezpečil, že zostal relevantný. LEGO Digital Designer je ďalším príkladom asociácie, ktorá sa neustále aktualizuje pomocou vyspelých technológií. Tento program vám umožní pracovať so simulovanými tehlami LEGO na vašom počítači.

Tento softvér je k dispozícii na použitie v mnohých metódach vrátane režimu MindStorms. Metóda MINDSTORMS LEGO Digital Designer MINDSTORMS vám poskytuje prístup k tisícom simulovaných funkcií MINDSTORMS a Technic. Nasledujúci model môžete ľahko navrhnúť od nuly alebo zo súboru a môžete ho zdieľať v protokole NXT.

Náhľad aplikácie Lego Digital DesignerUkážka aplikácie Lego Digital Designer App

Umožní vám vytvoriť všetko pomocou softvéru Lego Digital Designer na počítači a zdieľať ho online. Kusy si vyberiete z dočasnej ponuky: ľahko si ich vyhľadáte a usporiadate podľa kategórií a zbierate podľa veľkosti. Uchádzači môžu získať úplné informácie o spoločnosti Lego Digital Designer, funkciách, procese sťahovania a mnohých ďalších.

Aplikácia Lego Digital Designer:

LDD je skratka pre LEGO Digital Designer a je to freewarový počítačový program vytvorený spoločnosťou Lego Group a je súčasťou LEGO Design. Je k dispozícii pre systémy MacOS a Windows, Tento program umožňuje žiadateľom vyrábať modely pomocou virtuálnych tehál Lego počítačom podporovaným dizajnovým spôsobom.

LEGO Digital Designer je zanedbateľná aplikácia, ktorá ponúka 3D prostredie na pomoc žiadateľom navrhovať modely LEGO. Tento nástroj je vhodný pre všetkých fanúšikov spoločnosti LEGO, ktorí chcú vytvárať rôzne modely, ako sú autá, roboty, autá, domy alebo iné výtvory. Umožňuje vám vytvoriť niekoľko typov modelov s digitálnymi tehlami LEGO.

Okrem bezplatného zostavenia môžete použiť aj vopred chránené 3D znaky, ktoré vytvoril Lego Digital Designer, a to buď na ich opravu, alebo na vytvorenie vzoru pre svoje projekty. Lego Digital Designer umožňuje uchádzačom hrať sa s Legosom bez toho, aby museli platiť za Legos.

S pomocou bezplatného softvéru Digital Designer môžete robiť takmer čokoľvek s virtuálnymi tehlami na vašom PC. Môžete si tiež kúpiť skutočné bloky na vytvorenie svojej tvorby online v továrni Lego, alebo si môžete vybrať zoznam tehál a vziať ich do akéhokoľvek zábavného parku Legoland alebo do obchodu Legoland.

Funkcie digitálneho dizajnéra Lego:

 • Môžete to urobiť pomocou komplexnej zbierky prvkov MINDSTORMS a Technic, alebo sa môžete rozhodnúť filtrovať výber komponentov pre aplikačnú sadu. LDD vypočíta počet častí, ktoré máte k dispozícii, takže si môžete dovoliť zmeniť tvar sady.
 • Model MINDSTORMS pozostáva zo všetkých potrebných komponentov MINDSTORMS, ktoré zahŕňajú virtuálnu NXT Intelligent Brick. Tieto riadky sú označené tieňom, aby bol váš plán jasný pre všetkých.
 • Po dokončení prehľadu môžete svoj dokument Digital Designer odovzdať do NXTLog. Iní sledovatelia LEGO MINDSTORMS z celého sveta musia použiť vaše pokyny, aby urobili z vášho chladného robota.
 • K dispozícii sú gule a 3D modely komponentov LEGO, všetky dostupné v rôznych tvaroch a odtieňoch. Vyberte kúsok, pretiahnite ho po oblasti a hľadajte ten, ktorý chcete. Kombinované komponenty zostávajú viditeľné.
 • Môžete tiež povoliť alebo obmedziť hlasové správy, vyskúšať efekty tieňov na tehly a zobraziť množstvo tehál v nadšenom dialógu.
 • Vytvorený projekt sa vytlačí a nahrá na oficiálnu webovú stránku Lego Digital Designer. Môžete tiež urobiť snímku obrazovky a uložiť ich do štruktúry súborov PNG.
 • LEGO Digital Designer má automatické rozloženie a výhodné funkcie, ktoré vám pomôžu pri výrobe modelov Lego.
 • Má čisté a natívne rozhranie, ktoré umožňuje rýchle použitie rôznych kusov LEGO.
 • Lego Digital Designer zachytáva snímky vašich výtvorov PNG alebo ich ukladá do súborov LXF.
 • Či už na chvíľku zábavy alebo originálnejšiu serióznu prácu, LEGO Digital Designer vám umožní zvýrazniť vašu kreatívnu stránku.
 • Môžete sa stať významným tvorcom spochybňovaním svojej kreativity a budovania zručností.

Ako si stiahnete aplikáciu Lego Digital Designer?

Nové vydanie LEGO Digital Designer je k dispozícii na LEGO.com. Program sa dodáva v dvoch vydaniach, jedno pre MAC OSx a druhé pre Microsoft Windows, Windows verzia bude správne fungovať na Linuxe pod Wine.

pre Windows:

 • Prvým a dôležitým bodom je otvorenie požadovaného prehliadača; môžete použiť Safari, Google Chrome alebo niečo iné.
 • Potom stiahnite inštalačný súbor LEGO Digital Designer z dôveryhodnej stránky.
 • Vyberte možnosť Uložiť alebo Uložiť ako a stiahnite softvér LEGO Digital Designer. Mnoho antivírusových programov, napríklad BitDefender, skenuje chybový program počas procesu sťahovania. Ak vyberiete možnosť Uložiť, súbor LEGO Digital Designer sa teraz uloží do zoznamu sťahovaných súborov. Alebo, ak zvolíte Uložiť ako, môžete si vybrať, kam ho chcete uložiť, napríklad na plochu.
 • Po dokončení procesu sťahovania softvéru LEGO Digital Designer dvakrát stlačte súbor.exe, aby ste použili postup inštalácie.
 • Potom postupujte windows inštalačné pokyny, ktoré fungujú až do konca.
 • Obrázok LEGO Digital Designer sa teraz objaví na vašom počítači.
 • Klepnutím na obrázok použijete aplikáciu vo vašej Windows PC.

Pre Linux:

 • Spustite proces inštalácie septupled-pc-4_3_11.exe spolu s vínom Windows Program Loader.
 • Pred otvorením zariadenia sa uistite, že je víno úplne usporiadané (aspoň raz nakonfigurujte víno).
 • Potom musíte postupovať podľa vyššie uvedeného postupu.

Pre počítače Mac:

 • Uložte ho a dvakrát kliknite na inštalačnú kolekciu SetupLDD-MAC-4_3_11.zip (323).8 MB).
 • zobrazí sa chybová správa, že aplikácia „sa nedala otvoriť, pretože nebola stiahnutá z obchodu Mac App Store“, kliknite pravým tlačidlom myši na stiahnuté súbory a vyberte tlačidlo Otvoriť.
 • Po spustení inštalátora postupujte podľa vyššie uvedeného postupu.

Konečný záver:

Lego Digital Designer je práve pre vás, ak radi hráte LEGO alebo ak chcete zdieľať túto radosť so svojimi deťmi. Je zadarmo, ľahko sa používa a pripravuje s rozsiahlou zbierkou tehál; Vyzerá to ako detský sen, preto inštalujte a sťahujte softvér LEGO Digital Designer podľa jednoduchých krokov vyššie. LEGO Digital Designer pre PC sa väčšinou spúšťa väčšinou Windows OS, Linux a MAC. Článok Lego Digital Designer môžete zdieľať so svojou rodinou a priateľmi.

Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre ďalšie aktualizácie navštívte stránku omgeeky.com

Windows 7. Stiahnite si aplikáciu Lego Digital Designer pre Windows 7 Windows Počítač PC / Laptop sa prvýkrát zapol.