Stiahnite si aplikáciu Google Phone s funkciou nahrávania hovorov pre všetky zariadenia Nokia

Stiahnite si aplikáciu Google Phone s funkciou nahrávania hovorov pre všetky zariadenia Nokia 1

Spolo─Źnos┼ą Google je zn├íma t├Żm, ┼że do svojich aplik├íci├ş zaka┼żd├Żm prij├şma nov├ę funkcie. Okrem toho existuje nieko─żko zna─Źiek smartf├│nov, ktor├ę be┼żia na akciovom pou┼ż├şvate─żskom rozhran├ş alebo takmer na sklade, ktor├ę v predvolenom nastaven├ş pou┼ż├şvaj├║ r├┤zne aplik├ície Google. Upozor┼łujeme, ┼że aplik├ícia Google Phone je predvolen├í aplik├ícia na vyt├í─Źanie telef├│nov Xiaomi pred├ívan├Żch v Eur├│pe, v┼íetk├Żch telef├│nov so syst├ęmom Android One, telef├│nov Nokia a samozrejme v┼íetk├Żch telef├│nov Google Pixel. Spolo─Źnos┼ą XDA za─Źiatkom tohto roka ozn├ímila, ┼że spolo─Źnos┼ą Google pracuje na presmerovan├ş p├┤vodnej funkcie nahr├ívania hovorov do svojej aplik├ície Telef├│n. Nesk├┤r sa prv├ę uk├í┼żky aplik├ície Google Phone objavili na z├ízname XDA a bolo jedno, ┼że je zrejm├ę, ┼że skuto─Źn├í funkcia nahr├ívania hovorov bude pre niektor├ę telef├│ny pr├şs┼ą.

─îlenenie APK jasne uk├ízalo, ┼że v aplik├ícii Google Phone bol nahr├ívac├ş re┼ąazec, nebolo v┼íak ist├ę, ─Źi Google pl├ínuje zahrn├║┼ą t├║to funkciu nahr├ívania hovorov do v┼íetk├Żch telef├│nov, ktor├ę maj├║ ako predvolen├║ vo─żbu aplik├íciu Google Phone, alebo bude exkluz├şvna pre spolo─Źnos┼ą Google. pixelov├ę telef├│ny. V┼íetci vieme, ┼że spolo─Źnos┼ą Nokia prev├ídzkuje takmer skladov├ę u┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, v─Ćaka ─Źomu je ove─ża jednoduch┼íie z├ílohova┼ą ur─Źit├ę funkcie akciov├Żch aplik├íci├ş Google do telef├│nov Nokia. A po─Źas nov├ęho kola udalost├ş sa zd├í, ┼że t├íto funkcia nahr├ívania je teraz k dispoz├şcii pre v├Ą─Ź┼íinu telef├│nov Nokia.

Zd├í sa, ┼że t├íto nov├í funkcia nahr├ívania hovorov Google prich├ídza na mnoh├Żch telef├│noch Nokia s beta verziou aplik├ície, ktor├í je k dispoz├şcii na stiahnutie prostredn├şctvom zdroja tret├şch str├ín Apkmirror. Pod─ża preh─żadov pou┼ż├şvate─żov sa teraz prid├íva nov├ę tla─Źidlo nahr├ívania s beta verziou aplik├ície Google Phone. Pozrite sa na sn├şmky obrazovky zdie─żan├ę niektor├Żmi z ni┼ż┼íie uveden├Żch pou┼ż├şvate─żov:

Telef├│n Nokia s nahr├ívan├şm hovorov Google

Upozor┼łujeme, ┼że t├íto funkcia bola objaven├í v Indii, ─Źo znamen├í, ┼że existuj├║ ur─Źit├ę obmedzenia ┼ípecifick├ę pre dan├║ krajinu a je k dispoz├şcii mal├ęmu po─Źtu pou┼ż├şvate─żov Nokia v celej krajine. Av┼íak pre t├Żch, ktor├ş si chc├║ vysk├║┼ía┼ą t├║to nov├║ funkciu nahr├ívania hovorov vo svojej aplik├ícii Google Phone, stiahnite si APK z ni┼ż┼íie uvedenej ─Źasti a nain┼ítalujte norm├ílne do svojho telef├│nu:

Stiahnu┼ą Ôľ╝

Názov súboru: Google PhoneVersion: 47.0.305350684Download: odkaz

Podporovan├Ż model zariadenia:

nokia 8.1Nokia 7.2Nokia 6.1Nokia 7 Plus

D├║fam, ┼że t├íto pr├şru─Źka bola u┼żito─Źn├í pri in┼ítal├ícii najnov┼íej aplik├ície Google Phone s funkciou nahr├ívania hovorov na v┼íetk├Żch zariadeniach Nokia.