Stiahnite si aplikáciu Google Camera for Tecno Spark 5 ovzdušia [GCam Go APK added]

Stiahnite si aplikáciu Google Camera for Tecno Spark 5 ovzdušia [GCam Go APK added] 1

Tecno spustil iskru 5 Air smartphone s obrovsk├Żm 7-inch displej. Najd├┤le┼żitej┼íie vrcholy tohto zariadenia s├║ 5, 000 mAh bat├ęria a trojit├í konfigur├ícia zadnej kamery. Jedn├í sa o zariadenie so segmentom rozpo─Źtu, ktor├ę sa dod├íva so syst├ęmom Android 10 Go Edition.

Ak ste tu, pravdepodobne budete chcie┼ą nain┼ítalova┼ą kameru Google na svoju Tecno Spark 5 Air. Fotoapar├ít Google je iba ┼ítandardn├í aplik├ícia pre fotoapar├ít s jednoduch├Żm pou┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm, ale s niektor├Żmi u┼żito─Źn├Żmi funkciami. Za norm├ílnych okolnost├ş tieto funkcie nen├íjdete na ┼żiadnom zariaden├ş strednej kateg├│rie. Fotoapar├ít Google z├írove┼ł pracuje na v├Żkonnom softv├ęrovom rozhran├ş API, ktor├ę funguje dokonale a pon├║ka vynikaj├║cu kvalitu obr├ízkov a videa. V├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov pova┼żuje za u┼żito─Źn├ę, ─Źi je to za denn├ęho svetla alebo v no─Źn├Żch podmienkach in├Żch ako fotoapar├ít zariadenia. M├í pekn├ę jednoduch├ę u┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, re┼żimy / mo┼żnosti a nastavenia na obrazovke.

V tejto pr├şru─Źke si teraz m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą aplik├íciu Fotoapar├ít Google na Tecno Spark 5 Vzduch bez prek├í┼żok. Zdie─żame tu aplik├íciu s portami GCam z p├┤vodn├ęho zariadenia Google Pixel. T├íto verzia je kompatibiln├í aj s in├Żmi modelmi zariaden├ş. V─Ćaka niektor├Żm kreat├şvnym a pracovit├Żm v├Żvoj├írom ako Arnova8G2, BSG a Urnyx05, ktor├ş sa usilovne sna┼żia vytvori┼ą s├║bory APC GCam na v├Ą─Ź┼íine zariaden├ş tam. Predt├Żm zistime, ─Źo je nov├ę v Tecno Spark 5 Air.

Stiahnite si aplikáciu Google Camera for Tecno Spark 5 ovzdušia [GCam Go APK added]

Tecno Spark 5 Preh─żad leteck├Żch jednotiek

Jednotka je dod├ívan├í s jedn├Żm 7palcov├í obrazovka s rozl├ş┼íen├şm HD + (720 x 1640 pixelov). spolo─Źnos┼ą nezverejnila n├ízov ─Źipovej sady, ktor├í prev├ídzkuje najnov┼í├ş telef├│n Tecno. podporuje ho 2 GB RAM a 32 GB vn├║torn├ę ├║lo┼żisko. na zadnom paneli je sn├şma─Ź odtla─Źkov prstov. Podporuje dokonca aj funkciu blokovania tv├íre. Ako u┼ż bolo spomenut├ę, funguje to na HiOS 6 be┼ż├ş na vrchole vydania Android 10’s Go Edition.

Pokia─ż ide o kamery, zadn├í kamera obsahuje 13-megapixlov├Ż hlavn├Ż fotoapar├ít s f /1,8 otvorenia. mal├Ż tlak na druh├║ kameru je moment├ílne n├şzky. In┼ítal├ícia je tie┼ż podporovan├í AI kamerou. K dispoz├şcii je tie┼ż blesk so ┼ítyrmi LED di├│dami, ktor├Ż by mal fotoapar├ítu pom├┤c┼ą pri sn├şman├ş lep┼í├şch fotografi├ş v tme. Predn├Ż fotoapar├ít na fotoapar├ít m├í jeden 8megapixlov├Ż fotoapar├ít s du├ílnym LED bleskom.

Tecno-iskra 5 Air smartphone je dod├ívan├Ż s jedn├Żm 5, 000mAh bat├ęria, ale neexistuje ┼żiadna podpora pre technol├│giu r├Żchleho nab├şjania. Pod─ża spolo─Źnosti pon├║kne smartf├│n pou┼ż├şvate─żom 11 hod├şn prehliadania alebo 14 hod├şn sledovania. neexistuj├║ ┼żiadne inform├ície o tom, ─Źi ste pripraven├ş roz┼í├şri┼ą ├║lo┼żn├Ż priestor alebo nie. M├í v┼íetky z├íkladn├ę mo┼żnosti pripojenia ako 35 mm zvukov├Ż konektor, port USB typu C, Bluetooth a Wi-Fi. Senzory na palube zah┼Ľ┼łaj├║ sn├şma─Ź okolit├ęho svetla, sn├şma─Ź pribl├ş┼żenia a akcelerometer.

Port fotoaparátu Google pre Tecno Spark 5 ovzdušia

Fotoapar├ít Google m├í vylep┼íen├ę HDR, HDR +, HDR +, RAW, ZSL, Flash, AR n├ílepky, Night Sight, Portr├ęt, at─Ć. Pon├║ka tie┼ż funkciu Super Res Zoom, AR Emojis, objekt├şv Google, TimeLapse, Slow-Motion , Stabiliz├ícia obrazu, Fotosf├ęra a ─Ćal┼íie. Aj ke─Ć je videoz├íznam v porovnan├ş s ostatn├Żmi aplik├íciami pre fotoapar├íty jasn├Ż a ostr├Ż.

Tu sme sa zmienili o zozname funkci├ş / re┼żimov, ktor├ę funguj├║ a ktor├ę nefunguj├║ v beta verzii aplik├ície Fotoapar├ít Google pre Tecno Spark. 5 Air. Probl├ęmy / chyby sa daj├║ v bud├║cnosti vyrie┼íi┼ą.

Postup inštalácie aplikácie Fotoaparát Google na server Tecno Spark 5 ovzdušia

Proces in┼ítal├ície s├║boru APK pre aplik├íciu Google Camera je rovnako jednoduch├Ż ako in┼ítal├ícia ak├ęhoko─żvek in├ęho s├║boru APK tret├şch str├ín. Na to nemus├şte rootova┼ą zariadenie.

Stiahnite si s├║bor APK GCam z odkazu na stiahnutie vy┼í┼íie a kliknite na┼ł. Zaisti┼ą Nezn├íme zdroje vo va┼íom zariaden├ş je t├íto mo┼żnos┼ą aktivovan├í. Ak to chcete urobi┼ą, prejdite na zariadenie nastavenie menu> Zabezpe─Źenie / s├║kromie > aktivujte ju. [If already enabled, skip to the installation]Spust├ş sa in┼ítal├ítor bal├şka a klikne na In┼ítal├ícia Po dokon─Źen├ş in┼ítal├ície otvorte a pou┼ż├şvajte. U┼żite si to!

Ak aplikácia fotoaparátu nefunguje, povolte program Camera2api pomocou súboru build.prop

Persist.vender.camera.HAL3.enable =1

D├║fam, ┼że tento sprievodca v├ím ve─żmi pom├┤┼że a ┼że ste do svojho Tecno Spark nain┼ítalovali aplik├íciu Fotoapar├ít Google 5 Lufth├ąndsett. Ak naraz├şte na nejak├ę probl├ęmy, m├┤┼żete si zap├şsa┼ą do pozn├ímok ni┼ż┼íie.