Stiahnite si aplikáciu Google Camera for Smartisan Nut Pro 3 [GCam APK]

Ak ste tu, m├┤┼żete si nain┼ítalova┼ą kameru Google na Smartisan Nut Pro 3, Smartisan je sp├Ą┼ą s nov├Żm mobiln├Żm telef├│nom po takmer roku nepr├ştomnosti na sc├ęne smartphonu. T├íto spolo─Źnos┼ą uviedla Smartisan Nut Pro 3 v roku 2019. Kompatibiln├ę s ─Źipovou sadou Qualcomm Snapdragon 855 Plus, 8 GB RAM a 128 GB Intern├í pam├Ą┼ą Pr├şstroj m├í konfigur├íciu ┼ítyroch kamier s viac ako 48 13 + 8 + 5 MP a predn├ę s├║ vybaven├ę 20 MP. Ak si chcete vychutna┼ą lep┼íie fotografie, nain┼ítalujte aplik├íciu Google Camera na Smartisan Nut Pro 3 vy

Fotoapar├ít Google je iba be┼żn├í aplik├ícia pre fotoapar├íty s jednoduch├Żm pou┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm, ale s u┼żito─Źn├Żmi funkciami. Tieto funkcie sa be┼żne nenach├ídzaj├║ na ┼żiadnom zariaden├ş strednej triedy. Medzit├Żm fotoapar├ít Google pracuje s v├Żkonn├Żm softv├ęrov├Żm rozhran├şm API, ktor├ę funguje dokonale a pon├║ka ├║┼żasn├║ kvalitu obr├ízkov a videa. V├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov poci┼ąuje v├Żhody ako v noci, tak v noci namiesto ┼ítandardn├Żch fotoapar├ítov. M├í pekn├ę a jednoduch├ę u┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, re┼żimy / mo┼żnosti a nastavenia na obrazovke.

V tejto pr├şru─Źke si teraz m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą kameru Google na Smartisan Nut Pro 3 bez obmedzen├ş ─îo tu zdie─żame, je aplik├ícia GCam pren├í┼ían├í z p├┤vodn├ęho zariadenia Google Pixel. T├íto verzia je kompatibiln├í aj s in├Żmi modelmi zariaden├ş. V─Ćaka niektor├Żm kreat├şvnym a pracovit├Żm v├Żvoj├írom, ako s├║ Arnova8G2, BSG a Urnyx05, ktor├ş tvrdo pracuj├║ na tom, aby s├║bory GCam APK portovali na v├Ą─Ź┼íinu zariaden├ş. Predt├Żm sa pozrime, ─Źo je nov├ę v Smartisan Nut Pro 3,

Port fotoaparátu Google pre Smartisan Nut Pro 3

Fotoapar├ít Google obsahuje funkcie HDR, HDR +, vylep┼íen├Ż HDR +, RAW, ZSL, Flash, AR Stickers, no─Źn├ę videnie, re┼żim na v├Ż┼íku at─Ć. Pon├║ka tie┼ż funkcie Zoom Super Res, AR Emoji, objekt├şv Google, TimeLapse, Slow Motion, stabiliz├íciu obrazu, Photosphere a ─Ćal┼íie. Nahr├ívanie videa tie┼ż vyzer├í ostr├ę a jasn├ę v porovnan├ş s in├Żmi ┼ítandardn├Żmi aplik├íciami pre fotoapar├íty.

Tu sme spomenuli zoznam funkci├ş / re┼żimov, ktor├ę funguj├║ a nefunguj├║ v aplik├ícii Google Camera Cover beta pre Smartisan Nut Pro 3, Probl├ęmy / chyby sa m├┤┼żu v bud├║cnosti vyrie┼íi┼ą.

Kroky na inštaláciu aplikácie Fotoaparát Google na Smartisan Nut Pro 3

Proces in┼ítal├ície s├║borov APK aplik├ície Google Camera je rovnako jednoduch├Ż ako in┼ítal├ícia in├ęho s├║boru APK tret├şch str├ín. Na to nemus├şte rootova┼ą svoje zariadenie.

  • Stiahnite si s├║bor APK GCam z odkazu na stiahnutie vy┼í┼íie a klepnite na.
  • Uistite sa, ┼że Nezn├ímy zdroj T├íto mo┼żnos┼ą je na va┼íom zariaden├ş aktivovan├í. Za t├Żmto ├║─Źelom otvorte zariadenie konfigur├ícia menu> Bezpe─Źnos┼ą / s├║kromie > aktivova┼ą. (Ak je povolen├í, presko─Źte na in┼ítal├íciu)
  • Otvor├ş sa in┼ítal├ítor bal├şka a dotknete sa ho Nain┼ítalujte ho tla─Źidlo
  • Po dokon─Źen├ş in┼ítal├ície ho otvorte a pou┼żite.
  • U┼żite si to!

Ak však aplikácia pre fotoaparát nefunguje, aktivujte aplikáciu Camera2api pomocou súboru build.prop

Persist.vender.camera.HAL3.enable=1

D├║fam, ┼że v├ím tento sprievodca pom├┤┼że a teraz ste ├║spe┼íne nain┼ítalovali aplik├íciu krytu fotoapar├ítu Google na telef├│n Smartisan Nut Pro 3 Ak by ste narazili na probl├ęm, m├┤┼żete nap├şsa┼ą koment├ír ni┼ż┼íie.