Stiahnite si aplikáciu Google Camera for Itel Vision 1 L6005 [GCam APK]

Stiahnite si aplikáciu Google Camera for Itel Vision 1 L6005 [GCam APK] 1

Ak ste tu, pravdepodobne budete chcie┼ą nain┼ítalova┼ą kameru Google do svojho zariadenia Itel Vision 1 L6005. Itel Vision 1 smartphone bol spusten├Ż vo febru├íri 2020. Zariadenie sa dod├íva s jedn├Żm 60,9-palcov├í LCD obrazovka s rozl├ş┼íen├şm 720 ├Ś 1560 pixelov. Itel Vision 1 be┼ża┼ą a 1,6 Procesor Unisoc SC9863A s oktadrov├Żm GHz procesorom GHz 2 GB RAM a 32 GB vstavan├Ż ├║lo┼żn├Ż priestor. Be┼ż├ş na syst├ęme Android 9,0 Pie. Kamera na Itel Vision 1 ┼íportov├ę 8-MP prim├írna kamera a 00,8 MP zadn├í dvojit├í kamera. Na prednej strane je ┼íportov├Ż 5-MP fotoapar├ít pre selfies, s jedn├Żm 1,4/ clona.

Fotoapar├ít Google je iba ┼ítandardn├í aplik├ícia pre fotoapar├ít s jednoduch├Żm pou┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm, ale s niektor├Żmi u┼żito─Źn├Żmi funkciami. Za norm├ílnych okolnost├ş tieto funkcie nen├íjdete na ┼żiadnom zariaden├ş strednej kateg├│rie. Fotoapar├ít Google z├írove┼ł pracuje na v├Żkonnom softv├ęrovom rozhran├ş API, ktor├ę funguje dokonale a pon├║ka vynikaj├║cu kvalitu obr├ízkov a videa. V├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov pova┼żuje za u┼żito─Źn├ę, ─Źi je to za denn├ęho svetla alebo v no─Źn├Żch podmienkach in├Żch ako fotoapar├ít zariadenia. M├í pekn├ę jednoduch├ę u┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, re┼żimy / mo┼żnosti a nastavenia na obrazovke.

V tejto pr├şru─Źke si teraz m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą aplik├íciu Fotoapar├ít Google na po─Ź├şta─Ź Itel Vision 1 bez bari├ęr. Zdie─żame tu aplik├íciu s portami GCam z p├┤vodn├ęho zariadenia Google Pixel. T├íto verzia je kompatibiln├í aj s in├Żmi modelmi zariaden├ş. V─Ćaka niektor├Żm kreat├şvnym a pracovit├Żm v├Żvoj├írom ako Arnova8G2, BSG a Urnyx05, ktor├ş sa usilovne sna┼żia vytvori┼ą s├║bory APC GCam na v├Ą─Ź┼íine zariaden├ş tam. Predt├Żm zistime, ─Źo je nov├ę v Itel Vision 1,

Stiahnite si aplikáciu Google Camera for Itel Vision 1 L6005 [GCam APK]

Port fotoaparátu Google pre Itel Vision 1

Fotoapar├ít Google m├í vylep┼íen├ę HDR, HDR +, HDR +, RAW, ZSL, Flash, AR n├ílepky, Night Sight, Portr├ęt, at─Ć. Pon├║ka tie┼ż funkciu Super Res Zoom, AR Emojis, objekt├şv Google, TimeLapse, Slow-Motion , Stabiliz├ícia obrazu, Fotosf├ęra a ─Ćal┼íie. Aj ke─Ć je videoz├íznam v porovnan├ş s ostatn├Żmi aplik├íciami pre fotoapar├íty jasn├Ż a ostr├Ż.

Tu sme spomenuli zoznam funkci├ş / re┼żimov, ktor├ę funguj├║ a ktor├ę nefunguj├║ vo verzii beta aplik├ície Kamera Google pre Itel Vision. 1, Probl├ęmy / chyby sa daj├║ v bud├║cnosti vyrie┼íi┼ą.

Postup inštalácie aplikácie Fotoaparát Google na platformu Itel Vision 1

Proces in┼ítal├ície s├║boru APK pre aplik├íciu Google Camera je rovnako jednoduch├Ż ako in┼ítal├ícia ak├ęhoko─żvek in├ęho s├║boru APK tret├şch str├ín. Na to nemus├şte rootova┼ą zariadenie.

Stiahnite si s├║bor APK GCam z odkazu na stiahnutie vy┼í┼íie a kliknite na┼ł. Zaisti┼ą Nezn├íme zdroje vo va┼íom zariaden├ş je t├íto mo┼żnos┼ą aktivovan├í. Ak to chcete urobi┼ą, prejdite na zariadenie nastavenie menu> Zabezpe─Źenie / s├║kromie > aktivujte ju. [If already enabled, skip to the installation]Spust├ş sa in┼ítal├ítor bal├şka a klikne na In┼ítal├ícia Po dokon─Źen├ş in┼ítal├ície otvorte a pou┼ż├şvajte. U┼żite si to!

Ak aplikácia fotoaparátu nefunguje, povolte program Camera2api pomocou súboru build.prop

Persist.vender.camera.HAL3.enable =1

D├║fam, ┼że tento sprievodca v├ím ve─żmi pom├┤┼że a ┼że ste do svojho Itel Vision nain┼ítalovali aplik├íciu Google Camera Port 1 sl├║chadlo. Ak naraz├şte na nejak├ę probl├ęmy, m├┤┼żete si zap├şsa┼ą do pozn├ímok ni┼ż┼íie.