Stiahnite si aplikáciu Google Camera 7,3 pre Realme Narzo 10 a Narzo 10A

Stiahnite si aplikáciu Google Camera 7,3 pre Realme Narzo 10 a Narzo 10A 1

Pod zna─Źkou Oppo spolo─Źnosti Realme sa v m├íji 2020 uviedli na trh dva nov├ę modely s n├ízvom Realme Narzo 10 a Narzo 10A. M├┤┼żete tie┼ż poveda┼ą, ┼że Narzo 10 je reklasifikovanou verziou Realme 6i a Narzo 10A je reklasifikovanou verziou Realme C3. Obe zariadenia maj├║ ve─żmi dobr├ę technick├ę parametre hardv├ęru. Zatia─ż ─Źo nastavenie fotoapar├ítu je vrcholom t├Żchto modelov. Niektor├ş pou┼ż├şvatelia zariadenia Narzo 10 / 10A v┼íak m├┤┼żu zisti┼ą, ┼że v├Żkon fotoapar├ítu nie je tak├Ż dobr├Ż. Ak sa c├ştite rovnako, m├┤┼żete si stiahnu┼ą aplik├íciu Fotoapar├ít Google 7,3 pre modely Realme Narzo 10 a Narzo 10A.

Ke─Ć hovor├şme o aplik├ícii Fotoapar├ít Google (GCam), jedn├í sa o ofici├ílnu aplik├íciu a ├║lo┼żisko aplik├íci├ş pre zariadenia Google Pixel. V─Ćaka v├Żvoj├írom za extrahovanie Pixel 4 s├ęrie GCam a portujte ju pre mnoho kompatibiln├Żch zariaden├ş s Androidom. Aplik├ícia Fotoapar├ít Google nevy┼żaduje pr├şli┼í ve─ża ├║prav alebo viac ┼ío┼íoviek. Aj jedin├í kamera dok├í┼że s aplik├íciou GCam robi┼ą k├║zla ve─żmi ─żahko.

Stiahnite si aplikáciu Google Camera 7,3 pre Realme Narzo 10 a Narzo 10A

Kamera Realme Narzo 10 a Narzo 10A: Preh─żad

Realme Narzo 10 obsahuje konfigur├íciu kamery so ┼ítyrmi kolesami prim├írneho senzora 48MP (f /1,8) + 8MP sekund├írny sn├şma─Ź (f /2.25) + 2MP monochromatick├Ż senzor (f /2,4, Portr├ęt) + 2MP makro objekt├şv (f /2,4). K├Żm predn├ę balenie obsahuje 16 MP fotoapar├ít (f /2,0).

Realme Narzo 10A m├í trojit├Ż zadn├Ż fotoapar├ít s 12MP prim├írnym senzorom (f /1,8) + 2MP portr├ętna ┼ío┼íovka (f /2,4) + a 2MP makro objekt├şv (f /2,4). Na prednej strane m├í sl├║chadlo fotoapar├ít s rozl├ş┼íen├şm 5 MP s re┼żimom skr├í┼ílenia AI, no─Źn├Żm re┼żimom, HDR, PDAF, panor├ímou a ─Źasov├Żm odstupom.

Fotoaparát Google 7,3 pre Realme Narzo 10 a Narzo 10A

Fotoapar├ít Google 7,3 bude dobre fungova┼ą na zostave Realme Narzo bez pr├şstupu root, preto┼że obe zariadenia sa dod├ívaj├║ s rozhran├şm Camera2 API a rozhran├şm HAL3, ktor├ę nie s├║ v prev├ídzke. GCam 7,3 Aplik├ícia pon├║ka re┼żim astrofotografovania, no─Źn├ę videnie, rozmazanie objekt├şvu, re┼żim portr├ęt s ovl├ídan├şm zaostrenia, PhotoSphere, objekt├şv Google, spomalen├Ż pohyb, detsk├ę ihrisko (n├ílepky AR), podporu obr├ízkov RAW, re┼żim HDR +, panor├íma, re┼żim stabiliz├ície videa at─Ć.

V pokro─Źil├Żch nastaveniach je k dispoz├şcii ve─ża ├║rovn├ş expoz├şcie, jasu, ├║rovn├ş nas├Żtenia a viac mo┼żnost├ş, ktor├ę si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą pod─ża svojich predst├ív. Aplik├ícia Fotoapar├ít Google jednoducho poskytuje vynikaj├║cu kvalitu obr├ízkov a videa, ktor├í je bezkonkuren─Źn├í, aj ke─Ć m├íte jedin├║ kameru s n├şzkym rozl├ş┼íen├şm. Neexistuje porovnanie medzi obr├ízkami z fotoapar├ítu Google a in├Żmi obr├ízkami z smartf├│nov. Z├írove┼ł s├║ obr├ízky aj pri slabom svetle alebo v noci ve─żmi ostr├ę a detailn├ę so skuto─Źn├Żm farebn├Żm odtie┼łom, tak┼że ka┼żd├Ż okamih je leskl├Ż.

Stiahnite si GCam 7,3 APK

MGC_7.3.020_Parrot043-v2.apk (Narzo 10 a 10A)

Kroky na inštaláciu aplikácie Gcam APK na Narzo 10 / 10A

V prvom rade to mus├şte urobi┼ą stiahnite si s├║bor Gcam Config na va┼íom Narzo 10/10. Prejdite do aplik├ície Spr├ívca s├║borov a vytvorte nov├Ż prie─Źinok s n├ízvom GCamOtvorte prie─Źinok GCam> Vytvorte ─Ćal┼í├ş prie─Źinok s n├ízvom configs7.Kop├şrujte a prilepte stiahnut├Ż s├║bor Gcam Config do prie─Źinka configs7. Teraz kliknite na stiahnut├Ż fotoapar├ít Google 7,3 S├║bor APK zo spr├ívcu s├║borov. Mo┼żno budete musie┼ą prv├Żkr├ít povoli┼ą nezn├íme zdroje. Sta─Ź├ş ju zapn├║┼ą a znova klepn├║┼ą na s├║bor APK GCam. Stla─Źte In┼ítalova┼ą a po─Źkajte. Potom na telef├│ne spustite aplik├íciu GCam. Dvakr├ít kliknite na pr├ízdnu oblas┼ą ved─ża tla─Źidla sp├║┼íte fotoapar├ítu. Zobraz├ş sa kontextov├ę okno. Vyberte konfigura─Źn├Ż s├║bor a stla─Źte Reset. Zatvorte aplik├íciu Fotoapar├ít Google a re┼ítartujte ju.

To je v┼íetko, chlapci. Predpoklad├íme, ┼że ste tento ─Źl├ínok pova┼żovali za ve─żmi u┼żito─Źn├Ż. Ak m├íte ─Ćal┼íie ot├ízky, m├┤┼żete sa vyjadri┼ą ni┼ż┼íie.