Stiahnite si aplikáciu Google Camera 6,1 pre Samsung Galaxy Poznámka 10 Lite

Stiahnite si aplikáciu Google Camera 6,1 pre Samsung Galaxy Poznámka 10 Lite 1

Minul├Ż mesiac spolo─Źnos┼ą Samsung prin├í┼ía spodn├ę verzie svojich vlajkov├Żch telef├│nov vo forme Samsungu Galaxy Pozn├ímka 10 Lite & Galaxy S10 Lite. Ke─Ć u┼ż hovor├şme o Galaxy Pozn├ímka: 10 Lite, potom obsahuje v┼íetko, ─Źo od syst├ęmu o─Źak├ívate Galaxy Note, Je to tie┼ż vreck├í S-Pen. Okrem S-Pen, jeden z vrcholov zd├┤raz┼łuje Galaxy Note 10 Lite je fotoapar├ít. Smartf├│n fakturuje nastavenie fotoapar├ítu s tromi ┼ío┼íovkami, ktor├ę zachyt├íva nieko─żko ├║┼żasn├Żch fotografi├ş. Nielen to, m├┤┼żete tie┼ż na─Ź├şta┼ą port GCam z Pixel 3 pre lep┼íie v├Żsledky. Tu m├┤┼żete Stiahnite si aplik├íciu Google Camera 6,1 pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 Lite,

Pokia─ż ide o optiku, Galaxy Note 10 Lite prich├ídza s 12-megapixlov├Żm hlavn├Żm senzorom popri teleobjekt├şvom s rozl├ş┼íen├şm 12MP a ultra┼íirokouhl├Żm objekt├şvom s rozl├ş┼íen├şm 12 MP. Galaxy Pozn├ímka 10 Lite pon├║ka v├Żsledky hlavnej kamery v segmente cenov├Żch kateg├│ri├ş strednej kateg├│rie. Spolo─Źnos┼ą Samsung za posledn├Żch nieko─żko mesiacov usilovne pracuje na zlep┼íen├ş v├Żkonu fotoapar├ítu smartphones, Aplik├ícia s kamerou na Galaxy Note 10 Lite prin├í┼ía v┼íetky z├íkladn├ę funkcie spolu s o─Źak├ívan├Żm no─Źn├Żm re┼żimom. Nie je to v┼íak tak├ę dobr├ę ako aplik├ícia Fotoapar├ít Google.

Port GCam je pravdepodobne jedn├Żm z najlep┼í├şch portov fotoapar├ítov dostupn├Żch pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 10 Lite. Smartf├│n fakturuje ─Źipov├║ sadu Exynos, ─Źo znamen├í, ┼że zistenie, ┼że GCam nie je tak├ę ─żahk├ę ako in├ę telef├│ny. Ale na┼í┼ąastie, po nejakom v├Żskume sme na┼íli spolo─Źn├şka, ktor├Ż funguje dobre Galaxy Note 10 Lite. Jeho Fotoapar├ít Google 6,1 od Pixel 3, ke─Ć hovor├şme o t├Żchto funkci├ích, prich├ídza s funkciami ako re┼żim no─Źn├ęho videnia, PhotoSphere, Slow Motion, podpora RAW, re┼żim HDR +, panor├íma, re┼żim Portr├ęt (s posuvn├şkom zaostrenia), re┼żim objekt├şvu Google a nieko─żko ─Ćal┼í├şch. o tom, ako s┼ąahova┼ą a in┼ítalova┼ą kameru Google 6,1 pre Samsung Galaxy Note 10 Lite.

Pred stiahnut├şm modemu GCam 6,1 alebo 6,2, Skontrolujte na┼íu podrobn├║ pr├şru─Źku k fotoapar├ítu Google s jej funkciami a pou┼żit├şm

Stiahnite si aplikáciu Fotoaparát Google pre Samsung Galaxy Poznámka 10 Lite

Reklama

Jedna z najlep┼í├şch vec├ş na internete Galaxy Pozn├ímka10 Lite je to, ┼że m├í Camera2 API predvolene zapnut├ę. Na┼í┼ąastie je k dispoz├şcii port pre fotoapar├ít Google Galaxy Pozn├ímka 10 Lite. Port v┼íak nie je ├║plne kompatibiln├Ż s telef├│nom smartphone, v┼íetky z├íkladn├ę funkcie s├║ v poriadku, okrem re┼żimu na v├Ż┼íku a v noci. ─Äakujeme Arnova8G2 a Urnyx05, ktor├ş portovali ni┼ż┼íie uveden├ę porty GCam na pr├ícu na in├Żch telef├│noch. Odteraz sa jedn├í o jedin├ę porty fotoapar├ítu Google, ktor├ę sme na┼íli Galaxy Pozn├ímka 10 Lite. Ke─Ć v┼íak n├íjdeme lep┼íieho spolo─Źn├şka, ─Źl├ínok aktualizujeme. Tu je odkaz na stiahnutie.

Note: Pou┼żitie re┼żimu Portr├ęt a no─Źn├ę videnie na Galaxy Note10 Lite mus├şte plne povoli┼ą rozhranie Camera2 API a HAL3, a to zakorenen├şm platformy Note10 Lite.

Po in┼ítal├ícii je potrebn├ę ju spr├ívne nakonfigurova┼ą. Za t├Żmto ├║─Źelom m├┤┼żete v aplik├ícii Fotoapar├ít Google pou┼żi┼ą ni┼ż┼íie uveden├ę odpor├║─Źan├ę nastavenia Galaxy Note 10 Lite.

Odpor├║─Źan├ę nastavenia:

preGCam_6.1.021_Advanced_V1.5.190418.1850.apk

 • Prejdite do ─Źasti Nastavenia aplik├ície Fotoapar├ít> Nastavenia re┼żimu> Roz┼í├şren├ę> Oprava> vyberte polo┼żku Form├ít h─żad├í─Źika> zme┼łte ju na YUV_420_888 (JPEG).
 • Prejdite na Nastavenia aplik├ície Fotoapar├ít> Nastavenia re┼żimu> Roz┼í├şren├ę> Nastavenia s├Żtosti
  1. Zadn├í kamera Zv├Żraznite s├Żtos┼ą na 1,7 & Shadow Saturation to 2,3
  2. Predn├í kamera Zv├Żraznite s├Żtos┼ą do 1,1 & Shadow Saturation to 2,0
 • Reklama

  preMGC_6.1.021_BSG_Arnova-TlnNeun_Urnyx05-v4.3APK

 • Prejdite do ─Źasti Nastavenia aplik├ície Fotoapar├ít> Roz┼í├şren├ę> Z├íkladn├ę> Konfigur├ícia> Pixel2018 HW Zsl HDr (potrebujete YUV).
 • Vyberte Predn├Ż a zadn├Ż fotoapar├ít na pixel 3 XL.
 • screenshots:

  Aplikácia Google Camera APK

  Aplikácia Google Camera APK

  Ako nain┼ítalova┼ą kameru Google na Samsung Galaxy Note 10 Lite

  1. Najprv si stiahnite GCam Mod z vy┼í┼íie uveden├ęho odkazu.
  2. Po stiahnut├ş nain┼ítalujte do fotoapar├ítu aplik├íciu APK Google Galaxy Note 10 Lite.Aplik├ícia Google Camera APK
  3. Otvorte aplik├íciu a ude─żujte potrebn├ę povolenia, napr├şklad Fotoapar├ít, Mikrof├│n, ├Ülo┼żisko a Poloha.
  4. To je všetko.

  Note:Pred in┼ítal├íciou novej aplik├ície Gcam Mod ported nezabudnite odstr├íni┼ą star┼íiu verziu (ak ste ju nain┼ítalovali). Toto nie je stabiln├í verzia aplik├ície Fotoapar├ít Google, preto m├┤┼że obsahova┼ą nejak├ę chyby.

  V┼íetko hotov├ę. Za─Źnite sn├şma┼ą horiace a skvel├ę fotografie priamo z v├í┼ího Samsungu Galaxy Note 10 Lite pomocou GCam.

  M├┤┼że sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą stiahnutie spolo─Źnosti Samsung Galaxy S20 Ultra tapety a Samsung Galaxy Z Flip Tapety

  Ak m├íte ak├Żko─żvek dotaz, nap├ş┼íte koment├ír do po─ża pre koment├ír. Zdie─żajte tento ─Źl├ínok aj so svojimi priate─żmi.

  ─Äal┼íie s├║visiace ─Źl├ínky: