Stiahnite si aplikáciu Google Camera 6,1 pre Samsung Galaxy A51

Samsung Galaxy A51 je pravdepodobne jedným z najlepších stredných rozsahov smartphones roku 2020. Galaxy A51 je fakturácia s nastavením štvornásobnej kamery s primárnym senzorom Quad Bayer 48 megapixelov. Je to oveľa lepšie ako minulý rok Galaxy A50. Prináša niektoré pozoruhodné vylepšenia v sekcii fotoaparátu. A najlepšie na tom je, že v predvolenom nastavení je povolené rozhranie Camera2 API a športový port GCam od spoločnosti Pixel 3, Tu môžete Stiahnite si aplikáciu Google Camera 6,1 pre Samsung Galaxy A51,

Pokiaľ ide o optiku, smartphone zaznie na zadnej strane hlavný snímač Quad Bayer s 48 MPa a 32 MP selfie snapper. A predvolená aplikácia pre fotoaparát obsahuje všetky základné funkcie spolu s vyhradeným nočným režimom a super stabilnou funkciou nahrávania videa. Aplikácia však stále sníma slušné zábery. Výkon fotoaparátu však môžete zvýšiť pridaním aplikácie Fotoaparát Google na internet Galaxy A51. Zaznamenáva niekoľko záberov vyfúkajúcich myseľ takmer vo všetkých podmienkach, dokonca aj pri zlých svetelných podmienkach.

Keď už hovoríme o týchto funkciách, prichádza s funkciami, ako je predpokladaný režim nočného videnia, režim Portrét, vylepšenie HDR, PhotoSphere, podpora RAW, objektív Google a ďalšie. Samsung Galaxy Výkony A51 od Exynos 9611 SoC a jednou z najväčších nedostatkov čipovej sady Exynos je to, že s ňou je kompatibilných iba niekoľko portov GCam. Nie veľa vývojárov portuje aplikáciu na prácu s telefónom s čipovými sadami Exynos. Našťastie sme našli fungujúceho spoločníka (Google Camera 6,1) pre Galaxy A51.A Tu je krok za krokom návod, ako sťahovať a inštalovať GCam na Samsung Galaxy A51.

Pred stiahnutím modemu GCam 6,1 alebo 6,2, Skontrolujte našu podrobnú príručku k fotoaparátu Google s jej funkciami a použitím

Stiahnite si aplikáciu Fotoaparát Google pre Samsung Galaxy A51

Reklama

Existuje iba niekoľko portov Google Camera kompatibilných s Galaxy telefónov. A našťastie sme našli port GCam od spoločnosti Pixel 3, čo na telefóne Samsung funguje dobre Galaxy A51. Vďaka Arnova8G2 a Urnyx05, ktorí aplikáciu preniesli na prácu na iných telefónoch. Všetky funkcie aplikácie fungujú dobre, okrem režimu Portrét a nočné videnie. Od teraz sme zistili, že tento port GCam funguje dobre Galaxy A51, ale keď sme našli plne kompatibilný port Fotoaparátu Google, článok aktualizujeme. Tu sú odkazy na stiahnutie.

Note: Použitie režimu Portrét a nočné videnie na Galaxy A51 musíte úplne povoliť rozhranie Camera2 API a HAL3 zakorenením rozhrania A51.

Pred stiahnutím aplikácie skontrolujte nižšie uvedené odporúčané nastavenia, vďaka ktorým bude aplikácia plynulejšia.

Odporúčané nastavenia:

pre MGC_6.1.021_BSG_Arnova-TlnNeun_Urnyx05-v4.3APK

 • Prejdite do časti Nastavenia aplikácie Fotoaparát> Rozšírené> Základné> Konfigurácia> Pixel2018 HW Zsl HDr (potrebujete YUV).
 • Vyberte Predný a zadný fotoaparát na pixel 3 XL.
 • Reklama

  pre GCam_6.1.021_Advanced_V1.5.190418.1850.apk

 • Prejdite do časti Nastavenia aplikácie Fotoaparát> Nastavenia režimu> Rozšírené> Oprava> vyberte položku Formát hľadáčika> zmeňte ju na YUV_420_888 (JPEG).
 • Prejdite na Nastavenia aplikácie Fotoaparát> Nastavenia režimu> Rozšírené> Nastavenia sýtosti
  1. Zadná kamera Zvýraznite sýtosť na 1,7 & Shadow Saturation to 2,3
  2. Predná kamera Zvýraznite sýtosť do 1,1 & Shadow Saturation to 2,0
 • screenshots:

  Aplikácia Google Camera APK

  Aplikácia Google Camera APK

  Ako nainštalovať kameru Google na Samsung Galaxy A51

  1. Najprv si stiahnite GCam Mod z vyššie uvedeného odkazu.
  2. Po stiahnutí nainštalujte do fotoaparátu aplikáciu APK Google Galaxy A51.Aplikácia Google Camera APK
  3. Otvorte aplikáciu a udeľujte potrebné povolenia, napríklad Fotoaparát, Mikrofón, Úložisko a Poloha.
  4. To je všetko.

  Note:Pred inštaláciou novej aplikácie Gcam Mod ported nezabudnite odstrániť staršiu verziu (ak ste ju nainštalovali). Toto nie je stabilná verzia aplikácie Fotoaparát Google, preto môže obsahovať nejaké chyby.

  Všetko hotové. Začnite snímať horiace a skvelé fotografie priamo z vášho Samsungu Galaxy A51.

  Môže sa vám tiež páčiť stiahnutie spoločnosti Samsung Galaxy S20 Ultra tapety a Samsung Galaxy Z Flip Tapety

  Ak máte akýkoľvek dotaz, napíšte komentár do poľa pre komentár. Zdieľajte tento článok aj so svojimi priateľmi.

  Ďalšie súvisiace články: