Stiahnite si aplikáciu Google Camera 6,1 pre Samsung Galaxy A51

Samsung Galaxy A51 je pravdepodobne jedn├Żm z najlep┼í├şch stredn├Żch rozsahov smartphones roku 2020. Galaxy A51 je faktur├ícia s nastaven├şm ┼ítvorn├ísobnej kamery s prim├írnym senzorom Quad Bayer 48 megapixelov. Je to ove─ża lep┼íie ako minul├Ż rok Galaxy A50. Prin├í┼ía niektor├ę pozoruhodn├ę vylep┼íenia v sekcii fotoapar├ítu. A najlep┼íie na tom je, ┼że v predvolenom nastaven├ş je povolen├ę rozhranie Camera2 API a ┼íportov├Ż port GCam od spolo─Źnosti Pixel 3, Tu m├┤┼żete Stiahnite si aplik├íciu Google Camera 6,1 pre Samsung Galaxy A51,

Pokia─ż ide o optiku, smartphone zaznie na zadnej strane hlavn├Ż sn├şma─Ź Quad Bayer s 48 MPa a 32 MP selfie snapper. A predvolen├í aplik├ícia pre fotoapar├ít obsahuje v┼íetky z├íkladn├ę funkcie spolu s vyhraden├Żm no─Źn├Żm re┼żimom a super stabilnou funkciou nahr├ívania videa. Aplik├ícia v┼íak st├íle sn├şma slu┼ín├ę z├íbery. V├Żkon fotoapar├ítu v┼íak m├┤┼żete zv├Ż┼íi┼ą pridan├şm aplik├ície Fotoapar├ít Google na internet Galaxy A51. Zaznamen├íva nieko─żko z├íberov vyf├║kaj├║cich myse─ż takmer vo v┼íetk├Żch podmienkach, dokonca aj pri zl├Żch sveteln├Żch podmienkach.

Ke─Ć u┼ż hovor├şme o t├Żchto funkci├ích, prich├ídza s funkciami, ako je predpokladan├Ż re┼żim no─Źn├ęho videnia, re┼żim Portr├ęt, vylep┼íenie HDR, PhotoSphere, podpora RAW, objekt├şv Google a ─Ćal┼íie. Samsung Galaxy V├Żkony A51 od Exynos 9611 SoC a jednou z najv├Ą─Ź┼í├şch nedostatkov ─Źipovej sady Exynos je to, ┼że s ┼łou je kompatibiln├Żch iba nieko─żko portov GCam. Nie ve─ża v├Żvoj├írov portuje aplik├íciu na pr├ícu s telef├│nom s ─Źipov├Żmi sadami Exynos. Na┼í┼ąastie sme na┼íli funguj├║ceho spolo─Źn├şka (Google Camera 6,1) pre Galaxy A51.A Tu je krok za krokom n├ívod, ako s┼ąahova┼ą a in┼ítalova┼ą GCam na Samsung Galaxy A51.

Pred stiahnut├şm modemu GCam 6,1 alebo 6,2, Skontrolujte na┼íu podrobn├║ pr├şru─Źku k fotoapar├ítu Google s jej funkciami a pou┼żit├şm

Stiahnite si aplikáciu Fotoaparát Google pre Samsung Galaxy A51

Reklama

Existuje iba nieko─żko portov Google Camera kompatibiln├Żch s Galaxy telef├│nov. A na┼í┼ąastie sme na┼íli port GCam od spolo─Źnosti Pixel 3, ─Źo na telef├│ne Samsung funguje dobre Galaxy A51. V─Ćaka Arnova8G2 a Urnyx05, ktor├ş aplik├íciu preniesli na pr├ícu na in├Żch telef├│noch. V┼íetky funkcie aplik├ície funguj├║ dobre, okrem re┼żimu Portr├ęt a no─Źn├ę videnie. Od teraz sme zistili, ┼że tento port GCam funguje dobre Galaxy A51, ale ke─Ć sme na┼íli plne kompatibiln├Ż port Fotoapar├ítu Google, ─Źl├ínok aktualizujeme. Tu s├║ odkazy na stiahnutie.

Note: Pou┼żitie re┼żimu Portr├ęt a no─Źn├ę videnie na Galaxy A51 mus├şte ├║plne povoli┼ą rozhranie Camera2 API a HAL3 zakorenen├şm rozhrania A51.

Pred stiahnut├şm aplik├ície skontrolujte ni┼ż┼íie uveden├ę odpor├║─Źan├ę nastavenia, v─Ćaka ktor├Żm bude aplik├ícia plynulej┼íia.

Odpor├║─Źan├ę nastavenia:

pre MGC_6.1.021_BSG_Arnova-TlnNeun_Urnyx05-v4.3APK

 • Prejdite do ─Źasti Nastavenia aplik├ície Fotoapar├ít> Roz┼í├şren├ę> Z├íkladn├ę> Konfigur├ícia> Pixel2018 HW Zsl HDr (potrebujete YUV).
 • Vyberte Predn├Ż a zadn├Ż fotoapar├ít na pixel 3 XL.
 • Reklama

  pre GCam_6.1.021_Advanced_V1.5.190418.1850.apk

 • Prejdite do ─Źasti Nastavenia aplik├ície Fotoapar├ít> Nastavenia re┼żimu> Roz┼í├şren├ę> Oprava> vyberte polo┼żku Form├ít h─żad├í─Źika> zme┼łte ju na YUV_420_888 (JPEG).
 • Prejdite na Nastavenia aplik├ície Fotoapar├ít> Nastavenia re┼żimu> Roz┼í├şren├ę> Nastavenia s├Żtosti
  1. Zadn├í kamera Zv├Żraznite s├Żtos┼ą na 1,7 & Shadow Saturation to 2,3
  2. Predn├í kamera Zv├Żraznite s├Żtos┼ą do 1,1 & Shadow Saturation to 2,0
 • screenshots:

  Aplikácia Google Camera APK

  Aplikácia Google Camera APK

  Ako nain┼ítalova┼ą kameru Google na Samsung Galaxy A51

  1. Najprv si stiahnite GCam Mod z vy┼í┼íie uveden├ęho odkazu.
  2. Po stiahnut├ş nain┼ítalujte do fotoapar├ítu aplik├íciu APK Google Galaxy A51.Aplik├ícia Google Camera APK
  3. Otvorte aplik├íciu a ude─żujte potrebn├ę povolenia, napr├şklad Fotoapar├ít, Mikrof├│n, ├Ülo┼żisko a Poloha.
  4. To je všetko.

  Note:Pred in┼ítal├íciou novej aplik├ície Gcam Mod ported nezabudnite odstr├íni┼ą star┼íiu verziu (ak ste ju nain┼ítalovali). Toto nie je stabiln├í verzia aplik├ície Fotoapar├ít Google, preto m├┤┼że obsahova┼ą nejak├ę chyby.

  V┼íetko hotov├ę. Za─Źnite sn├şma┼ą horiace a skvel├ę fotografie priamo z v├í┼ího Samsungu Galaxy A51.

  M├┤┼że sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą stiahnutie spolo─Źnosti Samsung Galaxy S20 Ultra tapety a Samsung Galaxy Z Flip Tapety

  Ak m├íte ak├Żko─żvek dotaz, nap├ş┼íte koment├ír do po─ża pre koment├ír. Zdie─żajte tento ─Źl├ínok aj so svojimi priate─żmi.

  ─Äal┼íie s├║visiace ─Źl├ínky: