Stiahnite si aplikáciu Fotoaparát Google pre všetky zariadenia Samsung Exynos [GCam ZCam APK]

Stiahnite si aplikáciu Fotoaparát Google pre všetky zariadenia Samsung Exynos [GCam ZCam APK] 1

Ak ste milovn├şkom mobiln├Żch telef├│nov najm├Ą na zariadeniach s Androidom, mali by ste vedie┼ą o aplik├ícii GCam. Aplik├ícia Fotoapar├ít Google (GCam) si nevy┼żaduje ┼żiadne ─Ćal┼íie predstavenie, preto┼że je to jedna z najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre fotoapar├íty tret├şch str├ín pre zariadenia s Androidom bez pixelov. ─îi u┼ż m├íte stredn├ę kliknutie alebo vlajkov├ę zariadenie so syst├ęmom Android s lep┼í├şmi kamerami, bez aplik├ície Fotoapar├ít Google, v├Ą─Ź┼íine obr├ízkov ch├Żba ostr├Ż detail a farebn├í presnos┼ą. Tu sme zdie─żali odkaz na stiahnutie aplik├ície Fotoapar├ít Google pre v┼íetky zariadenia Samsung Exynos [GCam ZCam APK],

Ak neviete, m├┤┼żete sa op├Żta┼ą, pre─Źo spolo─Źnos┼ą Samsung Exynos? Preto┼że v├Ą─Ź┼íina zariaden├ş Samsung (glob├ílnych) m├í svoje vlastn├ę procesory Exynos, pou┼ż├şvatelia nebud├║ schopn├ş n├íjs┼ą kompatibiln├║ alebo stabiln├║ aplik├íciu Fotoapar├ít Google pre konkr├ętne modely. K├Żm zariadenia Qualcomm vyu┼ż├şvaj├║ce procesory Snapdragon s├║ pr├şstupnej┼íie pre v├Żvoj├írov ako varianty Exynos. Preto z├şskate pre s├║bory Snapdragon Samsung v├Ą─Ź┼íinu s├║borov APK s portami GCam Galaxy Jednotky. M├┤┼żete v┼íak z├şska┼ą s├║bor APK s portom ZCam s GCam pre Samsung Galaxy Variant Exynos z odkazu ni┼ż┼íie.

Stiahnite si aplikáciu Fotoaparát Google pre všetky zariadenia Samsung Exynos [GCam ZCam APK]

Fotoaparát Google pre všetky zariadenia Samsung Exynos

V┼íetci vieme, ┼że Samsung Galaxy smartphones prich├ídza s vynikaj├║cimi fotoapar├ítmi, ktor├ę pon├║kaj├║ ve─ża re┼żimov a funkci├ş, ako je re┼żim na v├Ż┼íku, spomalen├Ż pohyb, re┼żim panor├ímy, lep┼íie mo┼żnosti hybridn├ęho zoomu a ─Ćal┼íie. Zatia─ż ─Źo nov┼íie Samsung Galaxy Zariadenia tie┼ż pon├║kaj├║ super samostatn├ę nahr├ívanie videa, no─Źn├Ż re┼żim, ostr├ę sn├şmky za denn├ęho svetla, nahr├ívanie videa a┼ż 8 K, a┼ż 100-n├ísobn├ę hybridn├ę zv├Ą─Ź┼íenie at─Ć. Pokia─ż v┼íak ide o aplik├íciu Fotoapar├ít Google, v s├║┼ąa┼żi nevystupuje ┼żiadna in├í aplik├ícia pre fotoapar├íty.

Aplik├ícia Google Camera poskytuje pomocou v├Żkonn├ęho v├Żvoja softv├ęru fantastick├Ż kontrastn├Ż pomer farieb s lep┼í├şm dynamick├Żm rozsahom, ├║rov┼łou expoz├şcie at─Ć. M├í jednoduch├ę rozhranie fotoapar├ítu s mno┼żstvom pokro─Źil├Żch nastaven├ş, integr├íciu objekt├şvu Google, re┼żim no─Źn├ęho videnia, re┼żim Portr├ęt s ovl├ídac├şmi prvkami zaostrovania, Motion, HDR +, HDR + Enhanced, detsk├ę ihrisko (n├ílepky AR), rozmazanie objekt├şvu, PhotoSphere, mo┼żnosti obr├ízkov RAW, vylep┼íen├í stabiliz├ícia videa at─Ć.

Aplik├ícia GCam tie┼ż pon├║ka lep┼íiu detekciu okrajov v obrazoch na v├Ż┼íku, pekn├Ż tie┼ł a h─║bku pri slabom osvetlen├ş. Farebn├ę ├║rovne s├║ bl├şzko skuto─Źnosti, ktor├í hr├í d├┤le┼żit├║ ├║lohu pri vytv├íran├ş lep┼íieho obr├ízka. V ─Źase p├şsania tohto ─Źl├ínku spolo─Źnos┼ą ZGCam Exynos zdie─ża ZGCam 692 (najnov┼íia verzia). V┼íetok kredit tomuto v├Żvoj├írovi. Teraz, bez straty ─Źasu, prejdeme na odkaz na stiahnutie a kroky in┼ítal├ície ni┼ż┼íie.

odkaz na stiahnutie

kroky inštalácie

Stiahnite si s├║bor APK GCam do svojho zariadenia. Aktivova┼ą teraz Nezn├íme zdroje mo┼żnosti zo zariadenia Nastavenia> Zabezpe─Źenie alebo ochrana osobn├Żch ├║dajov. Znova nain┼ítalujte s├║bor APK GCam. Spustite aplik├íciu GCam a udelte v┼íetky potrebn├ę povolenia. Ste hotov├ş.

D├║fame, ┼że tento ─Źl├ínok bude pre v├ís u┼żito─Źn├Ż a ┼że teraz m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą aplik├íciu GCam s portami na ktoromko─żvek zo svojich Samsungov Galaxy Varianty Exynos. Nev├íhajte a op├Żtajte sa v koment├íroch ni┼ż┼íie na ot├ízky.