Stiahnite si aplikáciu Fotoaparát Google pre Moto Z [GCam 6.1.013 APK]

Stiahnite si aplikáciu Fotoaparát Google pre Moto Z [GCam 6.1.013 APK] 1

Ak chcete nain┼ítalova┼ą kameru Google do svojho Moto Z, ste na spr├ívnom mieste. Gcam je portovan├í aplik├ícia z p├┤vodnej skladovej kamery zariadenia Google Pixel, ktor├í je kompatibiln├í aj s ostatn├Żmi modelmi zariaden├ş. V─Ćaka niektor├Żm kreat├şvnym a pracovit├Żm v├Żvoj├írom ako Arnova8G2, BSG a Urnyx05, ktor├ş sa usilovne sna┼żia vytvori┼ą s├║bory APC GCam na v├Ą─Ź┼íine zariaden├ş tam. V tomto ─Źl├ínku sa s vami podel├şme o odkaz na stiahnutie aplik├ície Fotoapar├ít Google pre Moto Z [APK], ─Äalej zdie─żame aj in┼ítala─Źn├ę kroky.

Fotoapar├ít Google je iba ┼ítandardn├í aplik├ícia pre fotoapar├ít s jednoduch├Żm pou┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm, ale s niektor├Żmi u┼żito─Źn├Żmi funkciami. Za norm├ílnych okolnost├ş tieto funkcie nen├íjdete na ┼żiadnom zariaden├ş strednej kateg├│rie. Fotoapar├ít Google z├írove┼ł pracuje na v├Żkonnom softv├ęrovom rozhran├ş API, ktor├ę funguje dokonale a pon├║ka vynikaj├║cu kvalitu obr├ízkov a videa. V├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov pova┼żuje za u┼żito─Źn├ę, ─Źi je to za denn├ęho svetla alebo v no─Źn├Żch podmienkach in├Żch ako fotoapar├ít zariadenia. M├í pekn├ę jednoduch├ę u┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, re┼żimy / mo┼żnosti a nastavenia na obrazovke.

Aplik├ícia bola predt├Żm spusten├í pre v┼íetky zariadenia s Androidom. Spolo─Źnos┼ą Google to v┼íak urobila v├Żlu─Źne pre zariadenia Pixel. Aj ke─Ć v├Żvoj├íri vlastn├Żch aplik├íci├ş neust├íle vyv├şjaj├║ porty GCam pre v├Ą─Ź┼íinu modelov zariaden├ş s Androidom osobitne. Je to len preto, ┼że zariadenia Android funguj├║ v r├┤znych verzi├ích syst├ęmu Android.

Moto Z

Preh─żad zariadenia Motorola Moto Z

Motorola Moto Z (k├│dov├ę ozna─Źenie: Griffin) bola uveden├í na trh v septembri 2016. Smartphone m├í jeden 5,5-inch displej. Je poh├í┼łan├Ż procesorom Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820 s 4 GB RAM a 32/64 GB intern├ę. Intern├í pam├Ą┼ą zariadenia sa d├í roz┼í├şri┼ą pomocou karty microSD. Zadn├í kamera Moto Z sports 13MP a predn├í kamera 5MP. Sl├║chadlo funguje na Androide 6,0,1 Marshmallow po vybalen├ş z krabice a nesk├┤r inovovan├Ż na Android 8,0 Oreo.

Port fotoaparátu Google pre Moto Z

Aplik├ícia s portom Google obsahuje vylep┼íen├ę HDR, HDR +, HDR +, RAW, ZSL, Flash, AR n├ílepky, Night Sight, Portr├ęt, at─Ć. Pon├║ka tie┼ż funkciu Super Res Zoom, AR Emojis, objekt├şv Google, TimeLapse, Slow -Motion, stabiliz├ícia obrazu, fotosf├ęra a ─Ćal┼íie. Aj ke─Ć je videoz├íznam v porovnan├ş s ostatn├Żmi aplik├íciami pre fotoapar├íty jasn├Ż a ostr├Ż.

Tu sme sa zmienili o zozname funkci├ş / re┼żimov, ktor├ę funguj├║ a ktor├ę nefunguj├║ v beta verzii aplik├ície Fotoapar├ít Google pre Moto Z. Tieto probl├ęmy / chyby sa m├┤┼żu v bud├║cnosti vyrie┼íi┼ą.

─îo funguje:

Fotoapar├ít (HDR + / RAW / ZSL / Flash at─Ć.) Re┼żim na v├Ż┼íku (predn├Ż / zadn├Ż) No─Źn├ę zobrazenie (predn├Ż / zadn├Ż) N├ílepky s rozl├ş┼íen├şm ZoomAR s videom Nahr├ívanie videa Opraven├í hav├íria v no─Źnom re┼żime pri pou┼żit├ş mo┼żnosti Ultra┼íirok├Ż objekt├şv Mo┼żnos┼ą kompenz├ície expoz├şcieVysunut├í HDR + vypnut├í

Zn├íme probl├ęmy:

Probl├ęm so spomalen├Żm nahr├ívan├şm videa Objekt├şv teleobjekt├şvu (teleobjekt├şv pracuje spr├ívne iba pri vypnutom HDR +)

Postup inštalácie aplikácie Fotoaparát Google na Moto Z

Proces in┼ítal├ície s├║boru APK pre aplik├íciu Google Camera je rovnako jednoduch├Ż ako in┼ítal├ícia ak├ęhoko─żvek in├ęho s├║boru APK tret├şch str├ín. Na to nemus├şte rootova┼ą zariadenie.

Stiahnite si s├║bor APK GCam z odkazu na stiahnutie vy┼í┼íie a kliknite na┼ł. Zaisti┼ą Nezn├íme zdroje vo va┼íom zariaden├ş je t├íto mo┼żnos┼ą aktivovan├í. Ak to chcete urobi┼ą, prejdite na zariadenie nastavenie menu> Zabezpe─Źenie / s├║kromie > aktivujte ju. [If already enabled, skip to the installation]Spust├ş sa in┼ítal├ítor bal├şka a klikne na In┼ítal├ícia Po dokon─Źen├ş in┼ítal├ície otvorte a pou┼ż├şvajte. U┼żite si to!

Ak aplikácia fotoaparátu nefunguje, povolte program Camera2api pomocou súboru build.prop

Persist.vender.camera.HAL3.enable =1

D├║fam, ┼że tento sprievodca v├ím ve─żmi pom├┤┼że a ┼że ste si do telef├│nu Moto Z nain┼ítalovali aplik├íciu Google Camera Ported. Ak naraz├şte na nejak├ę probl├ęmy, m├┤┼żete si zap├şsa┼ą do pozn├ímok ni┼ż┼íie.